زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار تهران یا امیر کبیر ...؟ چرا ؟

ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۵۱ ق.ظ
سلام...دوستان من یه ماه پیش کنکور دادم و نتیجش اومده
میخام بدونم نرم افزار تهران قویتره یا نرم افزار امیرکبیر؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ب.ظ
RE: نرم افزار تهران یا امیر کبیر ...؟ چرا ؟
(۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ق.ظ)m.reza نوشته شده توسط:  سلام...دوستان من یه ماه پیش کنکور دادم و نتیجش اومده
توی مقطع لیسانس به نظرم دانشگاه‌های سطح بالا خیلی با هم فرقی ندارند، مهم اینه که شما چطور دوره لیسانس رو بگذرونید حالا چه شریف باشه، چه تهران یا امیرکبیر ولی دانشگاه تهران.

موفق باشید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.reza
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط m.reza.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ق.ظ)m.reza نوشته شده توسط:  سلام...دوستان من یه ماه پیش کنکور دادم و نتیجش اومده
توی مقطع لیسانس به نظرم دانشگاه‌های سطح بالا خیلی با هم فرقی ندارند، مهم اینه که شما چطور دوره لیسانس رو بگذرونید حالا چه شریف باشه، چه تهران یا امیرکبیر ولی دانشگاه تهران.

موفق باشید !

خب مثلن مگه باید دوره لیسانس چطوری گذرونده بشع ؟؟

میگم من باید این تاپیک رو کجا بزنم تا دیده بشه...؟؟
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ ب.ظ
فکر کنم تهران
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ)m.reza نوشته شده توسط:  خب مثلن مگه باید دوره لیسانس چطوری گذرونده بشع ؟؟
یعنی به علافی و بیخیالی و تنبلی بگذرونی آخرش هیچی نمیشی Smile حالا شریف باشی، دانشگاه تهران باشی یا هرجای دیگه ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Amir V
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ)m.reza نوشته شده توسط:  خب مثلن مگه باید دوره لیسانس چطوری گذرونده بشع ؟؟
یعنی به علافی و بیخیالی و تنبلی بگذرونی آخرش هیچی نمیشی Smile حالا شریف باشی، دانشگاه تهران باشی یا هرجای دیگه ..

ینی چی ؟؟
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ)m.reza نوشته شده توسط:  ینی چی ؟؟
فردا دانشگاه تهران یه برنامه داره یک روز با دانشگاه یا همچین چیزی، تشریف ببرید امیرآباد و از نزدیک با دانشجو‌های اونجا صحبت کنید، بیشتر دید پیدا میکنید ...
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۲۶ ب.ظ
من امسال دکترا تهران و امیرکبیر پذیرفته شدم
خیلی تحقیق کردم. دانشگاه ارشدم هم امیرکبیر بود و به نظر خودم امیرکبیر بالاتر بود. ولی بعد از کلی تحقیق فهمیدم در نظر اکثریت تهران دانشگاه بهتریه. و برای اپلای کردن هم از امیرکبیر مطرح تره. گروه کامپیوتر امیرکبیر خیلی اذیت میکنن و سخت میگیرن. ولی دانشگاهتره نسبت به تهران. محیط دانشگاه تهران خیلی شبیه به دانشکاه نیست به نظرم. حالا تصمیم با شماست. معمولا هم رتبه های برتر اول تهران و میزنن بعد امیرکبیر.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ارسال:
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  من امسال دکترا تهران و امیرکبیر پذیرفته شدم
خیلی تحقیق کردم. دانشگاه ارشدم هم امیرکبیر بود و به نظر خودم امیرکبیر بالاتر بود. ولی بعد از کلی تحقیق فهمیدم در نظر اکثریت تهران دانشگاه بهتریه. و برای اپلای کردن هم از امیرکبیر مطرح تره. گروه کامپیوتر امیرکبیر خیلی اذیت میکنن و سخت میگیرن. ولی دانشگاهتره نسبت به تهران. محیط دانشگاه تهران خیلی شبیه به دانشکاه نیست به نظرم. حالا تصمیم با شماست. معمولا هم رتبه های برتر اول تهران و میزنن بعد امیرکبیر.

جوابا نیومده که، تماس گرفتن باهاتون؟

منم از سخت گیری امیرکبیر شنیده بودم، Undecidedچطوریاس؟اوضاع خیلی اذیت کننده س؟

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۱۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ولی دانشگاهتره نسبت به تهران. محیط دانشگاه تهران خیلی شبیه به دانشکاه نیست به نظرم.

منظورتون از این دو تا حمله چیه؟Huh
ارسال: #۱۱
۲۵ مرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط hani89.)
(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  من امسال دکترا تهران و امیرکبیر پذیرفته شدم

جوابا نیومده که، تماس گرفتن باهاتون؟

منم از سخت گیری امیرکبیر شنیده بودم، Undecidedچطوریاس؟اوضاع خیلی اذیت کننده س؟

بله. تماس گرفتن.
کلا دوست ندارن نمره بالا بدن، هرچقدرم که زحمت بکشی. تمریناشونم که کلا یه پروژه ست هرکدوم برای خودش

(۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ولی دانشگاهتره نسبت به تهران. محیط دانشگاه تهران خیلی شبیه به دانشکاه نیست به نظرم.

منظورتون از این دو تا حمله چیه؟Huh

حمله که نبود. یه جور نظر شخصی بود. به نظرم روابط استاد و شاگردی تو تهران خیلی مطرح نیست و خیلی صمیمی ان. یا مثلا من تا حالا تو دانشگاهی ندیدم که با شال دانشجوها برن سرکلاس. سلیقه ایه. ولی خب من نمیپسندم. بعد کلا سوت و کوره دانشگاه تهران. میری توش ادم پیدا نمیکنی نه استادا هستن نه دانشجویی وجود داره. ولی امیرکبیر اینجوری نیست همه توش حضور دارن همیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بورس کت شلوار تهران کجاست ؟ kookcoat ۰ ۵ امروز ۰۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: kookcoat
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۶۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۰۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۷۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۱۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close