زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سینک نبودن تاریخ گوشی

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
سینک نبودن تاریخ گوشی
مشکل من اینه که وقتی تقویمایی مثل بادصبا، وصل و ... رو گوشیم نصب می کنم با تاریخ گوشی سینک نمیشن یعنی تاریخ نمیره جلو. فقط وقتی تاریخ عوض میشه که برنامه رو ران کنم یعنی وارد اون برنامه بشم تا خودشو با تاریخ امروز آپدیت کنه!!! هر تقویم این شکلی ای تو بازار بوده امتحان کردم، با همه شون همین مشکل رو دارم. گوشیم ایسوسه و اندروید ۶/
ممنون میشم اگه علتش رو می دونید بگید.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط jazana.)
سینک نبودن تاریخ گوشی
هممم

منظورت اینه که ویجت ها بعد از رفتن تاریخ به روز بعدی آپدیت نمیشن؟ یا بعد از تغییر timezone یا تغییر دستی ساعت عوض نمیشن؟

گوشی روت شده؟

مطمئنا باگ ه ولی اینکه چرا میشه شاید پیچیده باشه.

دلیل به نظرم عدم autorun برنامه هست، یعنی موقعی که تاریخ سیستم عوض میشه باید گوشی برنامه رو دوباره run کنه.(یا بهش اطلاع بده که فلانی تاریخ جدید اومده)

---------------------------------------------------

ترجیحا تمام ویجت ها و برنامه های اضافه رو حذف کن(مثل آلارم و آب و هوا و ..) مخصوصا اگر فارسی باشن که احتمال رفع باگ شون کمتره.

اگر برنامه ای واسه ذخیره باطری هست یا افزایش سرعت گوشی یا فایروال واسه انگولک برنامه ها یا بستن اتوماتیک برنامه و ... غیرفعال یا پاک شون کن.

cache تقویم رو پاک کن.

بعد از پاک کردن همشون یک بار با مثلا باد صبا تست کن.

تم و تنظیمات گوشی رو به حال دیفالت برگردون. تو تنظیمات باطری گوشی ببین battery saving هوشمند هست؟ غیر فعال کن.

timezone و تاریخ گوشی رو اتوماتیک کن.(gps نباشه)

راستی تقویم ها رو روی sd نصب نکن.

اگر گوشی روت شده با برنامه gemini app manager (یا برنامه های دیگه که شاید نیاز به روتم نباشه!) میشه مجوز های برنامه ها رو دقیق و ریز تغییر داد.(مثلا اگر تاریخ به فردا رفت یا اگر timezone عوض شد برنامه autorun بشه یا نشه on و off داره)

راه حل آخرم مثله میشه ریست گوشیه(soft/hard reset)

گوگل کنی بازم solution هست.(مثل آپدیت marshmallow واسه رفع باگ و اینا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ
RE: سینک نبودن تاریخ گوشی
بله، ویجت ها بعد از رفتن تاریخ به روز بعدی آپدیت نمیشن!Rolleyes
نه گوشی رو روت نکردم.
گوشی م با این برنامه ها مشکل نداشت وقتی اندرویدش ۵ بود وقتی اندرویدش اپدیت شد، همزمان یه سری آپدیت مخصوص خودشم اومد که هم اونا رو هم اندرویدشو باهم نصب کردم و از اون به بعد اینجوری شد. واسه همین نمی دونم بخاطر چیه.

ممنون واسه راه حلاتونAngel
امتحان می کنم

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط jazana.)
RE: سینک نبودن تاریخ گوشی
آها که اینطور

پس برو به settings بعد battery و تو قسمت optimization واسه برنامه هایی که ویجت دارن غیرفعالش کن

[تصویر:  431605_android_marshmallow_battery_optim...y_menu.jpg]

توضیح بیشتر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۲۱ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  هیتلر بودن یا نبودن marvelous ۲ ۲,۴۹۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  در دسترس نبودن سایت negarin_ ۳ ۳,۳۳۸ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آموزش تخصصی تعمیرات گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ repairtraining ۰ ۱۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: repairtraining
  مفهوم نبودن یک متغیر در محاسبه میانه در هیستوگرام H-Arshad ۲ ۲,۵۶۹ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۳۱ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei
Lightbulb تاریخ آزمون ارشد ۹۶ ؟! اردیبهشت یا بهمن؟! Vanshut ۳۵ ۲۱,۲۲۵ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  تاریخ آزمون تافل zarisa ۴ ۳,۹۳۶ ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close