زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای ۸۰ روز اخر کنکور ایتی

ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۲۳ ب.ظ
سلام دوستان
میدونم که دیگه وقتی تا کنکور نمونده که بخواد تلفش کرد.
من تا الان چیز زیادی نخوندم و چیزاییم که خوندم تا حدودی یادم رفته، الان ترم اخرم و میخوام دیگه جدی تر از همیشه بخونم، شاگرد اولم هستم، به نظرتون احتمال قبولی تهران هست؟ میشه اگه کسی برنامه ای داره راهنماییم کنه؟ خیلی مضطرب و ناامیدم... لطفا کمکم کنید...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ
سلام دوست عزیز
اولین کاری که باید انجام بدین اینه که مصاحبه رتبه های برتر رو بخونید چون با خوندن مصاحبه ها هم منابع مناسب هم روش خوندن دستتون میاد که این خودش یه حجم عظیم از اطلاعات خوبه که اگه پشتش تلاش و پشتکار شما هم قرار بگیره عالی میشه
با توجه به اینکه میگین قبلا هم خوندین با مرور کردن خیلی چیزا یادتون میاد پس نگران نباشید
برنامه ی خودتون رو طوری بچینید که سه درس در روز داشته باشین با توجه به اینکه زمان زیادی هم ندارید شبها هم حتما یه ساعت برای خوندن زبان اختصاص بدین
امید همیشه هست این بستگی به خودتون داره که چقد تلاش کنید مثال هایی که حتی از اسفند و فروردین شروع کردن اما با پشتکار زیاد و تهران قبول شدن کم نیستن ( دو سه تاشو خودم دیدم)
شما استارت خوندن رو بزن بقیش خودش درست میشه ایشالا
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotuss , همیلا , elhamgh , saeedmihan
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  مثال هایی که حتی از اسفند و فروردین شروع کردن اما با پشتکار زیاد و تهران قبول شدن کم نیستن ( دو سه تاشو خودم دیدم)
خیلی خوبه واقعا
باورم نمیشه با ۲ ماه خوندن بشه تهران رو آورد

اول به خودم بعدش هم به شما دوست عزیزم توصیه میکنم تست کار کنید که خیلی مفیده و از زبان هم غافل نشید همونطور که دوستمون فرمودند.
کتاب زیر ذره بین می تونه موثر باشه

...Let it Go
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , lotuss
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ
RE: برنامه ریزی برای ۸۰ روز اخر کنکور ایتی
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  مثال هایی که حتی از اسفند و فروردین شروع کردن اما با پشتکار زیاد و تهران قبول شدن کم نیستن ( دو سه تاشو خودم دیدم)
خیلی خوبه واقعا
باورم نمیشه با ۲ ماه خوندن بشه تهران رو آورد

اول به خودم بعدش هم به شما دوست عزیزم توصیه میکنم تست کار کنید که خیلی مفیده و از زبان هم غافل نشید همونطور که دوستمون فرمودند.
کتاب زیر ذره بین می تونه موثر باشه

قطعا همیشه استثنا وجود داره من منظورم این نبود که حالا چون این استثناها وجود داره همه میتونن توی دو ماه نتیجه بگیرن خیلی فاکتورهای دیگه هم هست اما چون دوستمون گفتن ناامید شدن خواستم بهشون بگم هیچوقت ناامید نشن مهم اینه که اراده کنن و برای اون چیزی ک میخوان تلاش کنن.. در حالت کلی نباید آدما همچین ریسکی رو قبول کنن ک مطالعه رو به ماه های آخر موکول کنند اما توی شرایط ویژه شاید گفتن اینکه چند مورد تونستن با تلاش و پشتکار نتیجه بگیرن به دوستمون دلگرمی بده و افکار منفی آزارشون نده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , elhamgh
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط lotuss.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
اولین کاری که باید انجام بدین اینه که مصاحبه رتبه های برتر رو بخونید چون با خوندن مصاحبه ها هم منابع مناسب هم روش خوندن دستتون میاد که این خودش یه حجم عظیم از اطلاعات خوبه که اگه پشتش تلاش و پشتکار شما هم قرار بگیره عالی میشه
با توجه به اینکه میگین قبلا هم خوندین با مرور کردن خیلی چیزا یادتون میاد پس نگران نباشید
برنامه ی خودتون رو طوری بچینید که سه درس در روز داشته باشین با توجه به اینکه زمان زیادی هم ندارید شبها هم حتما یه ساعت برای خوندن زبان اختصاص بدین
امید همیشه هست این بستگی به خودتون داره که چقد تلاش کنید مثال هایی که حتی از اسفند و فروردین شروع کردن اما با پشتکار زیاد و تهران قبول شدن کم نیستن ( دو سه تاشو خودم دیدم)
شما استارت خوندن رو بزن بقیش خودش درست میشه ایشالا

خیلی ممنونم از امید دادنتون، بله من قبلا هم مصاحبه هاروخوندم هم منابعم رو تهیه کردم، اما خیلی میترسم، چون خیلیارو دیدم ک تا الان چیزی نمونده که کتاباشونو تموم کنن? من خیلی عقبم، تهرانم میخوام، هم خدا هم خرما?
۰
۰
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ
خودتونو با بقیه مقایسه نکنید کلا مقایسه کردن به نظر من فقط در حالتی خوبه که امروزت رو با دیروز خودت مقایسه کنی هر روز صبح که میخوای شروع کنی به خودت قول بده که فردا از دیروزم بیشتر تلاش میکنم و بهتر میخونم..
مبحث های مهم که بیشتر ممکنه ازشون تست بیاد رو انتخاب کنید اگه فکر میکنید نمیرسید همرو بخونید لااقل قسمتهای مهم رو بخونید..
شما تلاشتو بکن در بدترین حالت هم اگه اون چیزی ک میخوای نشد لااقل برای سال دیگه یه چیزایی رو خوندی و پایه ات قوی میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , saeedmihan
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط lotuss.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  خودتونو با بقیه مقایسه نکنید کلا مقایسه کردن به نظر من فقط در حالتی خوبه که امروزت رو با دیروز خودت مقایسه کنی هر روز صبح که میخوای شروع کنی به خودت قول بده که فردا از دیروزم بیشتر تلاش میکنم و بهتر میخونم..
مبحث های مهم که بیشتر ممکنه ازشون تست بیاد رو انتخاب کنید اگه فکر میکنید نمیرسید همرو بخونید لااقل قسمتهای مهم رو بخونید..
شما تلاشتو بکن در بدترین حالت هم اگه اون چیزی ک میخوای نشد لااقل برای سال دیگه یه چیزایی رو خوندی و پایه ات قوی میشه

ممنونم خیلی روحیه دادین، اخه میدونین من با معدلم میتونم دانشگاه های دیگه قبول شم، به خاطر همین استرس اینو دارم که نکنه درس بخونم و اخرش با معدل قبول شم زحمتام به باد بره، واسه همینه میگم حتما باید تهران قبول شم...
بازم ممنونم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۷۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۷۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۶۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۶۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close