زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ
بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟
سلام به همه
من امسال سال پنجم کارشناسیمه و میخوام کنکور ارشد بدم کامپیوتر.
حالا چون خیلی نخوندم ممکنه جایی که میخوام قبول نشم.

اگه امسال یه دانشگاه دولتی ثبت نام کنم ارشد و دو ترم بخونم ( یا مثلا مرخصی بگیرم)، میتونم سال بعد هم دوباره کنکور ارشد بدم ؟ و اگه قبول شدم برم یه دانشگاه دولتی دیگه ثبت نام کنم و ارشد رو از اول بخونم؟

البته من پسر هستم و به خاطر مشکلات سربازی میخوام این کار ها رو بکنم.

ممنون میشم جواب بدین.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟
(۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)Amir_94 نوشته شده توسط:  سلام به همه
من امسال سال پنجم کارشناسیمه و میخوام کنکور ارشد بدم کامپیوتر.
حالا چون خیلی نخوندم ممکنه جایی که میخوام قبول نشم.

اگه امسال یه دانشگاه دولتی ثبت نام کنم ارشد و دو ترم بخونم ( یا مثلا مرخصی بگیرم)، میتونم سال بعد هم دوباره کنکور ارشد بدم ؟ و اگه قبول شدم برم یه دانشگاه دولتی دیگه ثبت نام کنم و ارشد رو از اول بخونم؟

البته من پسر هستم و به خاطر مشکلات سربازی میخوام این کار ها رو بکنم.

ممنون میشم جواب بدین.

طبق قانون سنجش دانشجویان ارشد حق ثبت نام توی کنکور سال بعد رو ندارن ، اگه روزانه قبول شده باشی که یک سال محرومی ، ولی اگر غیر روزانه باشی میتونی انصراف بدی و ثبت نام کنی ( انصراف تا روز ثبت نام ارشد )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir_94
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۲۴ ق.ظ)alireza01 نوشته شده توسط:  طبق قانون سنجش دانشجویان ارشد حق ثبت نام توی کنکور سال بعد رو ندارن ، اگه روزانه قبول شده باشی که یک سال محرومی ، ولی اگر غیر روزانه باشی میتونی انصراف بدی و ثبت نام کنی ( انصراف تا روز ثبت نام ارشد )

خیلی خیلی ممنون Heart
واقعا مفید بود
فقط درمورد این محرومیت یکساله، بعد از یک سال میشه دوباره کنکور داد و روزانه رفت؟

یعنی امسال یه دانشگاه دولتی (سطح پایین) روزانه بنویسم، بعد یه سال رو اونجا دو ترم بگذرونم و دوباره کنکور ارشد بدم، میتونم روزانه برم ؟ همون رشته یا رشته دیگه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۷۹۲ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  امریه ارگان های دولتی it_man ۰ ۵۳۱ ۰۸ دى ۱۴۰۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: it_man
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۸۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۶۶۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۷۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۰۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۶۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close