زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اتصال مک بوک به پروژکتور

ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
اتصال مک بوک به پروژکتور
سلام میخواستم بدونم چطور میشه مک بوکی که سیستم عاملش sierra 10.12.2 هستش رو به پروژکتور از طریق کابل VGA وصل کرد. وقتی وصل میشه تو قسمت display تنظیماتش میاد اما در پروژکتور چیزی دیده نمیشه! لطفا کمک کنین

Stop talking. Start walking
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
اتصال مک بوک به پروژکتور
با همون رابط استاندارد تبدیل mini displayport به VGA متصل کردین؟ طول کابل VGA رو حدودی دارید چقدر هست؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ق.ظ
RE: اتصال مک بوک به پروژکتور
(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  با همون رابط استاندارد تبدیل mini displayport به VGA متصل کردین؟ طول کابل VGA رو حدودی دارید چقدر هست؟

بله از تبدیل usb-c به VGA استفاده کردم، کوتاهه ، حدود ١ مترو نیم فکر کنم شایدم ١ متر

Stop talking. Start walking

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  اتصال به پرینتر virtual girl ۳ ۳,۳۷۰ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  هر آنچه باید در مورد لنز ویدئو پروژکتورها بدانید projector ۰ ۲,۳۱۶ ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: projector
Rainbow از نوت بوک خود راضی هستید ؟ ezra ۱۰ ۹۰ ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amiraraz
  قطع ارتباط کاربران با کریو کنترل و اتصال مجدد (فوری فوری ) mhd3 ۰ ۲,۰۱۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  روش اتصال به اینترنت و دانلود نرم افزار در لینوکس ؟ The BesT ۹ ۴,۷۶۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  دیتا ویدئو پروژکتور چیست؟ mojtaba_br ۰ ۱,۵۷۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mojtaba_br
  مشکل در اتصال به اینترنت در ubunto naziye ۹ ۴,۹۸۲ ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: naziye
  نقطه اتصال -گراف دو اتصالی (ساختمان داه مقسمی گراف ها) post98 ۲ ۲,۴۸۶ ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  هنگ کردن لپ تاپ هنگام اتصال به اینترنت وای فای Bahar_HS ۲ ۷,۳۳۹ ۰۹ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close