زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روش اتصال به اینترنت و دانلود نرم افزار در لینوکس ؟

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ
سلام خدمت همه دوستان عزیزHeart

دوستان کسی میدونی برای اتصال به اینترنت در لینکوس باید چه کدی بزنیم و در ترمینال چه دستوری وارد کنیم؟

در ترمینال اول باید به حالت root برویم.ولی بعدش برای نصب و دانلود باید اول به نت وصل باشیم.یکسری کد برای اتصال به نت پیدا کردم.ولی تو ترمینال که وارد میکنم خطا میده و نمیشناسه.
کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟

ممنونHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ
سلام

بفرمایید
از کدوم توزیع لینوکس استفاده می‌کنید؟

لپتاب یا پی سی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط The BesT.)
از لپ تاپ استفاده میکنم.
مگه فرقی داره لپ تاپ باشه یا پی سی؟

من لینوکس را با ماشین مجازی بالا میارم.
۰
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ
سلام خروجی دستور if config رو بدبد

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۰
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ
در صورتی که از Virtualbox برای مجازی سازی استفاده می‌کنید معمولا لازم نیست کار خاصی برای اتصال به اینترنت انجام بدید چون وقتی سیستم عاملی رو تو virtualbox نصب کنید یک اتصال شبکه به صورت bridge بین سیستم عامل مجازی و سیستم عامل host ایجاد میشه. تو این حالت وقتی سیستم عامل host به اینترنت وصل باشه، سیستم عامل ماشین مجازی هم میتونه از اینترنت استفاده کنه.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۱
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط The BesT.)
RE: روش اتصال به اینترنت و دانلود نرم افزار در لینوکس ؟
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  در صورتی که از Virtualbox برای مجازی سازی استفاده می‌کنید معمولا لازم نیست کار خاصی برای اتصال به اینترنت انجام بدید چون وقتی سیستم عاملی رو تو virtualbox نصب کنید یک اتصال شبکه به صورت bridge بین سیستم عامل مجازی و سیستم عامل host ایجاد میشه. تو این حالت وقتی سیستم عامل host به اینترنت وصل باشه، سیستم عامل ماشین مجازی هم میتونه از اینترنت استفاده کنه.

خب من وقتی الان با ماشین مجازی لینوکس را باز میکنم. بعد مرورگر داخل لینوکس که باز میکنم هیچی سایتی بالا نمیاره. اینترنت هم روی ویندوز وصل هست.فکر کنم شاید باید کد خاصی وارد کنم تا به اینترنت هاست وصل بشه؟

(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام خروجی دستور if config رو بدبد

دستور if config برام خروجی نداره ؟ منظورتون مثل همین اجرا هست؟

[تصویر:  384683_1sg09hwp1oam7arbzejn.png]
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۰۰ ب.ظ
بله درسته فقط من در هنگام تایپ عجله ای نوشتم بینش فاصله گذاشتم ifconfig (هیچ دستوری بینش فاصله نیست چون اینجوری میشه یه دستور با یه پارامتر)

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ
ظاهرا خطا میده برای شناخت ifconfig
چرا ؟
[تصویر:  384851_b2zg_capture.png]
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ
من گفتم در صورتی که از ویرچوال باکس استفاده کنید معمولا مشکلی وجود نداره. اما اون تصاویری که شما قرار دادید نشون میده که شما دارید از VMware workstation برای اجرای گنو/لینوکس استفاده می کنید. متاسفانه با VMware workstation آشنایی چندانی ندارم.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ
centos ورژن چند نصب کردید؟ مطمئنید دستورات رو تو شل اجرا میکنید؟!!!
اگه امکان داره تم ویور بدید وصل بشم اوکی کنم

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close