زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش

ارسال:

shamim1395 پرسیده:

دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش

من این دو صفحه ی اخرو ساختمان داده را متوجه نمی شم لازمه یاد بگیریم؟
Pure Liveliness، در تاریخ ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام. اون صفحه ی اول مهمه. ازش فک کنم توی ۶۰۰مساله هم تست باشه. اگه بتونم یه توضیحی مینویسم.
دومی ش سخت نیست. باید چند بار بخونیم اوکی میشه.

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۲
ارسال:

Behnam‌ پاسخ داده:

RE: دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش

(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  من این دو صفحه ی اخرو ساختمان داده را متوجه نمی شم لازمه یاد بگیریم؟
اینا اصلاً مهم نیست. در حد سوال هست تا مطلبِ آموزشی. از خودش یه تعریف ارائه داده که حتی میتونه غیراستاندارد و به دردنخور هم باشه. ممکنه شما صد نوع از این تعریفا بلد باشید، بعد سر کنکور یه تعریفِ دیگه بدن مثلاً به اسم Oی هوشنگ، و بر اساس اون بپرسن که کدوم گزینه مرتبه‌ش میشه Oی هوشنگ!

۱
ارسال:

Innocence پاسخ داده:

(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  من این دو صفحه ی اخرو ساختمان داده را متوجه نمی شم لازمه یاد بگیریم؟

سوال منم هست
فکر کنم در حد تعریف ریاضی بدونیم این نمادها رو کافی باشه

اما اگه مهمه و تست ازش اومده یا احتمالش زیاده تست داشته باشه این مبحث دوستان راهنمایی کنن لطفا

۰
ارسال:

shamim1395 پاسخ داده:

در صفحه ی ۱۶ (صفحه ی اول) قسمت آخر اولین مثال که n-1 رو با توجه به c که مساوی ۰ هست ، i رو کجا می گذاره تا جواب بدست بیاد یا مثال های پایین ترش من مشکلم اینه که i را باید کدام قسمت قرار بدیم چون ظاهرا i با n ارتباطی ندارد همانطور که یک مثال خودش حل کرده است دیده می شود در تابع n/2 ، حرف i را به توان دو رسانده و با n کاری ندارد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۳۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۷۳ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۴۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۵۶۷ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۱۲۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۳۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close