تالار گفتمان مانشت
دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش - نسخه‌ی قابل چاپ

دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش - shamim1395 - 30 آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ

من این دو صفحه ی اخرو ساختمان داده را متوجه نمی شم لازمه یاد بگیریم؟

RE: دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش - Innocence - 02 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  من این دو صفحه ی اخرو ساختمان داده را متوجه نمی شم لازمه یاد بگیریم؟

سوال منم هست
فکر کنم در حد تعریف ریاضی بدونیم این نمادها رو کافی باشه

اما اگه مهمه و تست ازش اومده یا احتمالش زیاده تست داشته باشه این مبحث دوستان راهنمایی کنن لطفا

RE: دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش - Behnam‌ - ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۷ ق.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  من این دو صفحه ی اخرو ساختمان داده را متوجه نمی شم لازمه یاد بگیریم؟
اینا اصلاً مهم نیست. در حد سوال هست تا مطلبِ آموزشی. از خودش یه تعریف ارائه داده که حتی میتونه غیراستاندارد و به دردنخور هم باشه. ممکنه شما صد نوع از این تعریفا بلد باشید، بعد سر کنکور یه تعریفِ دیگه بدن مثلاً به اسم Oی هوشنگ، و بر اساس اون بپرسن که کدوم گزینه مرتبه‌ش میشه Oی هوشنگ!

RE: دو صفحه آخر فصل اول پوران پژوهش - shamim1395 - 15 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ

در صفحه ی ۱۶ (صفحه ی اول) قسمت آخر اولین مثال که n-1 رو با توجه به c که مساوی ۰ هست ، i رو کجا می گذاره تا جواب بدست بیاد یا مثال های پایین ترش من مشکلم اینه که i را باید کدام قسمت قرار بدیم چون ظاهرا i با n ارتباطی ندارد همانطور که یک مثال خودش حل کرده است دیده می شود در تابع n/2 ، حرف i را به توان دو رسانده و با n کاری ندارد.