زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری پوران پژوهش چاپ ۹۰

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
Rainbow معماری پوران پژوهش چاپ ۹۰
سلام به همه
من معماری رو دارم از روی پوران پژوهش ۸۸ پیش میرم.گویا چاپ ۹۰ این کتاب (نوبت چاپ ۱۱) با ۸۸ فرق کرده.
از دوستان کسی هست که چاپ ۹۰ رو داشته باشه و ببینه که تغییرشون جزئی هست یا کلی؟
خیلی ممنون.Heart

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ
معماری پوران پژوهش
(۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  سلام به همه
من معماری رو دارم از روی پوران پژوهش ۸۸ پیش میرم.گویا چاپ ۹۰ این کتاب (نوبت چاپ ۱۱) با ۸۸ فرق کرده.
خیلی ممنون

من هم خودم مثه شما از روی قدیمی خوندم فکر کنم چاپ ششم
کتاب جدید رو توی بازار یه ورقی زدم اساسی تغییر کرده به نظرم . برای خود من هم این مسئله پیش اومد که چه کنم آیا به لحاظ محتوایی هم چیز بیشتری برای عرضه داره یا خیر؟
این رو باید دوستان نظر بدند ولی من توی همون نگاه چشمی دیدم که تغییراتش خیلی زیاده مثلا با الگوریتم های ضرب شروع کرده ایندفعه. همینطور بخش پردازش موازی که به نظرم توی چاپ قدیم بد بهش پرداخته کلا متحول شده بود و ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ ب.ظ
معماری پوران پژوهش
چاپ ۹۰ با ۸۹ فرق داره؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
معماری پوران پژوهش
کتاب چاپ ۹۰ خیلی خیلی مناسب تره برای خوندن این درس و از من می شنوید حتما این کتاب رو تهیه کنید‌، من هم چاپ قدیم رو داشتم و وقتی چاپ جدید رو دیدم‌، خریدمش و کلی هم خوندنش برام راحت‌تر بود( تغییراتش واقعا قابل توجهه ). در واقع چاپ جدیدش کاملا منطبق بر جزوه ای هست که آقای یوسفی سر کلاس‌ها می گن . دیگه زیادی تعریف نمی کنم‌، خوندنش خیلی مفیده Smile

به arshad91 ‌: فک نمی کنم چاپ ۸۹ با ۹۰ فرقی داشته باشه‌، چون من چاپ ۸۹ رو خریدم البته آذر ماه اینا بود .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Msccom , hsh88
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: معماری پوران پژوهش
خیلی ممنون.Heart
اگر چاپ جدید کتاب را بگیرید ضرر نمی کنید چون از دید من در چاپ جدیدش مطالب جدیدی تا حدودی قرار دارد واینکه از لحاظ فصل بندی مطالب و تست هایش خیلی بهتر شده است

در کل پیشنهاد می کنم تهیه اش کنید

موفق باشید

اگر بتوانم دلی را بدست آورم، بیهوده نزیسته ام. اگر بتوانم رنجی را بکاهم، یا دردی را مرهم نهم، یا پرنده ای رنجور را، به آشیانش باز آورم، بیهوده نزیسته ام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ
RE: معماری پوران پژوهش
خیلی ممنون.Heart

خود استاد یوسفی سر کلاس امسال تابستونش گفته‌: "کتاباهای هفت فصلی من با نه فصلی‌ها هیچ فرقی نداره فقط من ۲ تا قصل و باز کردم و تبدیل کردم هر کدوم رو به دوقصل."
من قراره کتاب ۸۸ و با کتاب ۹۰ دوستم پک کنم خبر دقیقش و تا آخر هفته میدم اگه کس دیگه ای نگفتTongue

باید رفت!...Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , arshad91
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
معماری پوران پژوهش
من پاییز ۸۹ رو خریدم... معماری ۸ صفحه چاپ نشده توش...! نمیدونم حالا اشکال از این کتابه شانس ما یا دوستان دیگه هم به این مشکل خوردن....!

فعلاً صفحات ۲۳۶-۲۳۷-۲۴۰-۲۴۱-۲۴۴-۲۴۵-۲۴۸-۲۴۹ نیستنشون ....!
اگه کسی کتابی داره که این صفحاتو داشته باشه لطفاً بزاره تو فاروم.... بلاخره جبران میکنیم در آینده....Big Grin

شانس نداریم لب دریا‌ام میریم باید یه ..... هیچی ولش کن...!: دی

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط arian_61.)
RE: معماری پوران پژوهش چاپ ۹۰
سلام، من چک کردم. تقریبا اینجوری معادل میشن. البته باید بگم هر دو تا چاپ (۸ و ۱۱) نسبت به هم یه چیزایی کم و زیاد دارن ولی نه خیلی Cool
[تصویر:  49415_1_1379097661.jpg]
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  من پاییز ۸۹ رو خریدم... معماری ۸ صفحه چاپ نشده توش...! نمیدونم حالا اشکال از این کتابه شانس ما یا دوستان دیگه هم به این مشکل خوردن....!

فعلاً صفحات ۲۳۶-۲۳۷-۲۴۰-۲۴۱-۲۴۴-۲۴۵-۲۴۸-۲۴۹ نیستنشون ....!
اگه کسی کتابی داره که این صفحاتو داشته باشه لطفاً بزاره تو فاروم.... بلاخره جبران میکنیم در آینده....Big Grin

شانس نداریم لب دریا‌ام میریم باید یه ..... هیچی ولش کن...!: دی

سلام کتاب من مال تابستان ۱۳۸۸ و این صفحاتی که گفتی تست هاست و حلش. می خوای اسکن کنم برات ولی ۱ سال قبله Big Grin

باید رفت!...Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: variant20002000
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط Parva.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۵ ب.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  سلام کتاب من مال تابستان ۱۳۸۸ و این صفحاتی که گفتی تست هاست و حلش. می خوای اسکن کنم برات ولی ۱ سال قبله Big Grin

مرسی از لطفتون ولی به نظرم چاپ ۸۹ و ۹۰ با سال ۸۸ هیچی که تغییر نکرده باشه لااقل صفحه بندیاش تغییر کرده. Big Grin
میترسم زحمت بکشین ولی اونایی که من میخوام نباشه به هر حال ممنون....!

دوستان عزیز هرکی چاپ ۸۹-۹۰ پورانو داره یه کم وقت + یکم حوصله + یکم محبت بزاره و واسه بچه های بد شانس از جمله خودم اسکن کنه. ممنون Big Grin

ارسال: #۱۰
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  مرسی از لطفتون ولی به نظرم چاپ ۸۹ و ۹۰ با سال ۸۸ هیچی که تغییر نکرده باشه لااقل صفحه بندیاش تغییر کرده. Big Grin

دوستان عزیز هرکی چاپ ۸۹-۹۰ پورانو داره یه کم وقت + یکم حوصله + یکم محبت بزاره و واسه بچه های بد شانس از جمله خودم اسکن کنه. ممنون Big Grin

سلام، این کتاب دوستمه چاپ ۱۳۹۰ (چاپ ۱۱) امیدوارم یکی باشه

باید رفت!...Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: variant20002000
ارسال: #۱۱
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ق.ظ
درود بچه ها
من سر کلاس ساختمان داده از یوسفی پرسیدم که "چاپ ۸۸ منطقی و معماریو دارم چاپ جدید فرق کرده" گفت: "چاپ جدید حتی با چاپ قبلیشم فرق کرده چه برسه به ۸۸"
هم منطقی و هم معماری جدید خیلی روون تره، در مورد منطقی که چاپهای قبل هم خوب بود ولی درمورد معماریو بنظرم خیلی خفن‌تر از معماریهای قبلیش باشه، کامل گفته
۶۴۰۰ پولی نیست برین بخرین اینقدرم پولتونو پس انداز نکنین Big Grin

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
معماری پوران پژوهش چاپ ۹۰
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  ۶۴۰۰ پولی نیست برین بخرین اینقدرم پولتونو پس انداز نکنین

مسئله پولش نیست kashir جان
آخه من اولین درسی بوده که خوندم کامل کتاب هادی یوسفی رو به همراه تست خوندم
اصلا حوصله یه بار دیگه خوندن رو ندارم Sad

ارسال: #۱۳
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط variant20002000.)
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  ۶۴۰۰ پولی نیست برین بخرین اینقدرم پولتونو پس انداز نکنین

مسئله پولش نیست kashir جان
آخه من اولین درسی بوده که خوندم کامل کتاب هادی یوسفی رو به همراه تست خوندم
اصلا حوصله یه بار دیگه خوندن رو ندارم Sad

ایول... کی حال داره بابا... تازه اونم با این مباحث سنگین....! Sad
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ق.ظ)arian_61 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  مرسی از لطفتون ولی به نظرم چاپ ۸۹ و ۹۰ با سال ۸۸ هیچی که تغییر نکرده باشه لااقل صفحه بندیاش تغییر کرده. Big Grin

سلام، این کتاب دوستمه چاپ ۱۳۹۰ (چاپ ۱۱) امیدوارم یکی باشه

ضمن تشکر از arian عزیز تایید میکنم که چاپ ۸۹ و ۹۰ تغییری نکرده. اگه هم تغییر کرده باشه فاحش نیست چون صفحاتش منطبق با همه. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۴
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
خیلی ممنون.Heart
متاسفانه کتابهای پوران پژ‍وهش هر نوبت چاپ یه سری مطالب اضافه میشه.من هم مجبور شدم معماری و منطقی و طراحی الگوریتم رو مجددا بخرم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
ارسال: #۱۵
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۵ ق.ظ
دوستان من چاپ ۱۰ مال پاییز ۸۹ رو دارم سرفصلها با ۱۱ یکی بود اما نگران محتوا هستم کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۳۳۱ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۱۸ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۳۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  چاپ مقاله ISI yazdaan ۱ ۲,۳۶۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۲۲ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۸,۹۹۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  تغییر از پژوهش محور به آموزش محور همیشه بهار ۰ ۱,۴۸۷ ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: همیشه بهار

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close