زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشورت :روزانه شهرستان یا شبانه فردوسی

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ق.ظ، توسط mary2011.)
سلام من امسال روزانه شهرستان رشته هوش مصنوعی قبول شدم. ولی از شهرم خیلی دورم طوری که در طول ترم یکی دو بار بتونم برم. که خیلی واسم سخته. الان که تکمیل ظرفیت اومده، مشهد یک نفر هوش ولی شبانه میگیره. شهریه شبانه فردوسی زیاده. به نظرتون تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه؟
شبانه مشهد یا روزانه شهرستان؟Confused:
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ
اگه میتونید کار کنید یا یه طوری شهریه ی شبانه رو بدید دانشگاه خیلی مهم هست. به نظرم اولویت با دانشگاه هست. بر اساس تجربه م میگم.
دور هم که هستید از خونواده…

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mary2011
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ق.ظ
روزانه چه شهری قبول شدید؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط edward71.)
من جای شما باشم همین روزانه رو ادامه میدم و خودم رو درگیر تکمیل ظرفیت و استرس اینکه آیا قبول بشم آیا نشم نمیکنم، هزینه هاش هم که منم شنیدم واقعا زیاده شبانه

بعدشم شبانه رو بیشتر کسانی میزنن که قصد اپلای دارن و میخوان مدرکشون آزاد باشه برای خروج
Sent from my iPad Air using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۷,۵۸۴ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۴,۹۹۳ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۲۶۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۰۹۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۵۴ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close