زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جاوا کاپ

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ
جاوا کاپ
سومین مسابقه و آزمون برنامه نویسی جاواکاپ، با موضوع دانش و مهارتهای برنامه‌نویسی در حوزه Java Standard Edition در ۲۹ مهرماه ۹۵ با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و در محل آن دانشگاه برگزار خواهد شد.

برای هر یک از شرکت‌کنندگان در این آزمون، کارنامه تفصیلی به تفکیک موضوعات مختلف صادر می‌شود. همچنین به افرادی که حد نصاب لازم را دریافت کنند، گواهینامه انجمن جاواکاپ اهدا می‌شود. گواهینامه جاواکاپ توسط بسیاری از شرکت‌های نرم‌افزاری معتبر شناخته می‌شود و برای استخدام افراد مفید خواهد بود. ضمناً بسیاری از شرکت‌ها موقعیت‌های شغلی جدیدی برای شرکت‌کنندگان در این آزمون پیشنهاد داده‌اند. شرکت‌کنندگان در صورت تمایل به شرکتهای متقاضی جذب برنامه‌نویس معرفی خواهند شد.

همچنین به نفرات برتر، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد. جوایز ویژه‌ای هم برای شرکت‌کنندگان جوان (متولدین ۱۳۷۱ به بعد) در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مشاهده فیلمهای آموزشی رایگان جاواکاپ دانش لازم برای کسب گواهی Java Programmer‌ را به دست بیاورند.

ثبت نام از طریق سایت ایوند انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و صفحه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه فرمایید.

به امید دیدار دوستان جدید جاوایی و جاواکاپی در این رویداد علمی.
مانشت یکی حامیان این رویداد است.
[تصویر:  javacup_battery_RGB.jpg]

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Iranian Wizard , Skyrim , NarimanN2 , Doctorwho , mahyamk , RASPINA , mhd.mzk , پرهوده , azarakhsh1986 , Masoud05 , delete4all , sharif95
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ
جاوا کاپ
عالی بود
۰
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ب.ظ
RE: جاوا کاپ
حالا من که نمیخام تو این مسابقه شرکت کنم !! ولی در حد یه پیشنهاد: اگر امکانش بود یک کد تخفیف برای بچه های مانشت قرار میدادین.
میتونستید مدت اعتبار کد رو هم مثلا ۲۴ ساعت در نظر بگیرید که یه محدودیت هم اعمال شده باشه.
به هرحال مانشت جزو حامیان این مسابقه هست؛ یه فرقی با بقیه باید بکنه Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۲۹۹ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۰۵۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۳۵۴ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انحنا یا کاپای خم(منحنی)در لحظه roller1829 ۰ ۱,۶۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: roller1829
  کلاس خیلی خوب برا جاوا ممنون میشم معرفی کنید sogiii ۴ ۴,۹۳۰ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  آموزش برنامه نویسی با جاوا sisili ۰ ۱,۹۳۵ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
  شی dateدر زبان جاوا اسکریپت zohre321 ۱۵ ۸,۲۶۸ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sixsixsix
  پاورپوینت جاوا به زبان فارسی sepid ۱ ۲,۳۳۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  کتابخونه جاوا arezoo174 ۰ ۱,۱۶۷ ۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arezoo174
  فراخوانی یک متغیر سی شارپ در جاوا اسکریپت niloofar2016 ۰ ۱,۷۲۹ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close