زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبانه رباتیک امیرکبیر یا روزانه هوش سنندج

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط afshin71.)
سلام دوستان به نظر شما شبانه رباتیک امیرکبیر خوبه برم یا روزانه هوش سنندج؟؟ از لحاظ بازار کار مدرک میگم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ
شما اگه رتبه تون جوری باشه که رباتیک شبانه امیرکبیر قبول شید، حتما میتونید مثلاهوش روزانه علم و صنعت یا روزانه بهشتی هم برید. چرا به هوش روزانه سنندج فکر میکنید؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط afshin71.)
RE: شبانه رباتیک امیرکبیر یا روزانه هوش سنندج
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ب.ظ)peyman.H نوشته شده توسط:  شما اگه رتبه تون جوری باشه که رباتیک شبانه امیرکبیر قبول شید، حتما میتونید مثلاهوش روزانه علم و صنعت یا روزانه بهشتی هم برید. چرا به هوش روزانه سنندج فکر میکنید؟؟

اونا رو روزانه قبول نشدم. نظرتون در مورد رباتیک چیه ؟
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط peyman.H.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ب.ظ)afshin71 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ب.ظ)peyman.H نوشته شده توسط:  شما اگه رتبه تون جوری باشه که رباتیک شبانه امیرکبیر قبول شید، حتما میتونید مثلاهوش روزانه علم و صنعت یا روزانه بهشتی هم برید. چرا به هوش روزانه سنندج فکر میکنید؟؟

اونا رو روزانه قبول نشدم. نظرتون در مورد رباتیک چیه ؟

تا جایی که شنیدم بسیار رشته خاص منظوره ایه. یعنی ملزم هستید که یک فیلد بسیار خاص از هوش رو ادامه بدید. در ضمن یک سری از درس های رشته برق-کنترل رو باید حتما بلد باشید چون توی رباتیک خیلی استفاده میشه. برای اپلای هم شنیدم که یه کمی سخت میشه ولی اینجوری نیست که اصلا امکانش نباشه. من پروژه پایانی کارشناسی ام تو فیلد رباتیک بود. مباحث شیرین ولی سخت خاص خودش رو داره و باید واقعا علاقه مند باشی تا از پسش بربیای.
درضمن شما میگی شبانه. هزینه شهریه و عدم وجود خوابگاه رو هم در نظر بگیر حتما.
۱
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ
اما امیر کبیر دانشگاه خیلی خوبیه بازار کارم شما کامپیوتری هستید باید خیلی چیزارا بلد باشی وتهران برا کارکردن بهتر من بودم حتما شبانه امیرکبیر می رفتم
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ق.ظ
راستش من جای شما بودم، امیرکبیر رو با کله می رفتم! حتی با وجود اینکه شبانه ست و می دونم شهریه و هزینه های زندگی در تهران زیاده. اما ارزشش رو داره واقعا.
۱
۱
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ
اصلا دانشگاههای خارج تهران و با تهران مقایسه نکن.من الان گیلانم بدرد نخوره
۰
۲
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)fatima1356 نوشته شده توسط:  اصلا دانشگاههای خارج تهران و با تهران مقایسه نکن.من الان گیلانم بدرد نخوره
(جدا از موضوع بحث) این مقایسه اشتباهه، منم گول همین رو خوردم. بعضی از دانشگاهای شهرستان از بعضی از دانشگاهای تهران و کرج خیلیی بهتر هستن. مثلا دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شیراز و اصفهان و صنعتی اصفهان از الزهرا و رجایی و شاهد و خوارزمی بهترن. خیلی هم بهترن.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , digicom , Behnam‌

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۸ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۷۵ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۳۵۰ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۹۷۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۶۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۰۴۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۴۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close