زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وقتی خدا جواب یک پست مانشت را میدهد!

ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
چند وقت پیش پستی ایجاد کردم که میتونید در اینجا ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در قرآن چشمم به آیه ای خورد که دقیقا جواب این پست بود:
سوره ی مومنون،آیه ی ۷۵
و اگر ما با آنها مهربانی کرده و هر گونه الم و رنج و عذابی دارند برطرف سازیم، آنها سخت تر در طغیان و ضلالت و گمراهی خود فرو می روند

به قول یکی از اساتید که میگفت، جوری برای ما جا انداختن که تا صوت قرآنو میشنویم یاده قبر و مردن می افتیم، اما میشه گفت لااقل نیمی از قرآن برای "زندگی،زنده هاست"
اگر به اون عمل بشه....
اگر...
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ب.ظ
من آدم مذهبی که نیستم هیچ ضد مذهب هم هستم ,ولی واقعا یکی از دلایلی که باعث میشه تا به اینترنت وصل میشم بیام اول مانشت و باز کنم اینه که آدمهایی تویه مانشت هستن که با خلوص نیت راجع به مذهب و دین و خدا حرف میزنن. اینجوری احساس آرامش می کنم وقتی میبینم هنوز کسایی هستن که به خدا و دین و مذهب بدون ریا اعتقاد دارن.
مانشتی ها! به نظر من شما آسمون رو فتح کردید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
RE: وقتی خدا جواب یک پست مانشت را میدهد!
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  من آدم مذهبی که نیستم هیچ ضد مذهب هم هستم ,ولی واقعا یکی از دلایلی که باعث میشه تا به اینترنت وصل میشم بیام اول مانشت و باز کنم اینه که آدمهایی تویه مانشت هستن که با خلوص نیت راجع به مذهب و دین و خدا حرف میزنن. اینجوری احساس آرامش می کنم وقتی میبینم هنوز کسایی هستن که به خدا و دین و مذهب بدون ریا اعتقاد دارن.
مانشتی ها! به نظر من شما آسمون رو فتح کردید.

چقدر خوب که احساس آرامش میکنی
باور کن خیلی ها همین احساسو ندارن . علتشم معلمومه
از امام حسین پرسیدند چه شد که در حادثه عاشورا هر چی برای این قوم ظالم خودتو معرفی کردی و آیه و روایت از بر حق بودن خودت آوردی اینها گوششان بدهکار نبود؟
ایشان فرمود: به خاطر لقمه های حرامی که خورده بودند گوششان به حرف حق کر شده...
باور کن خیلی هامون گوشامون کر شده و الا هنوزم معجزه هست هنوزم مهربانی خداوند پابرجاست...اما کو گوش شنوا و چشم بینا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Parva
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ ب.ظ
ای کاش همه ی مردم اعتقاداتشون به پاکیه مانشتی ها بود. آقا فرداد! بعضی وقتها نقل قول حتی اگه زمانش هم اشتباه باشه به دل آدم میشینه .چون گوینده با خلوص نیت حرف میزنه.
هیچ آدابی و ترتیبی مجو هرچه می خواهد دل تنگت بگو Wink
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ
دلیل خلوص نیت بچه‌ها اینه که اینجا نه اجباری هست، نه اکراهی، نه زوری.
بعضی و‌قت‌ها آدم باید تنها باشه و بشینه کلی فکر کنه، تو دنیای واقعی تا می‌خوایم حرفی بزنیم، قبلش دودو تا می‌کنیم و اگه به ضررمون بود یه حرف دیگه می‌زنیم.
هر روز که میام مانشت و حرف‌های قشنگ بچه‌ها رو می‌بینم کلی روحیه می‌گیرم. ذات بچه‌های فنی و بخصوص کامپیوتری، ذاتی خدا جو و بدون تعصب هست. حتی وقتی که می‌خوان نقد کنن خالصانه مباحث رو نگاه می‌کنن. کمتر تعصب توی مباحث دیده می‌شه. واقعاً اگه چنین جامعه‌ای واقعی بود (مثلاً یه شهر به اسم مانشت بود که همه توش زندگی می‌کردیم) آرمان‌تر همه اعصار بود Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , nomad:D , setaiesh , Msccom , Parva
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دلیل خلوص نیت بچه‌ها اینه که اینجا نه اجباری هست، نه اکراهی، نه زوری.
بعضی و‌قت‌ها آدم باید تنها باشه و بشینه کلی فکر کنه، تو دنیای واقعی تا می‌خوایم حرفی بزنیم، قبلش دودو تا می‌کنیم و اگه به ضررمون بود یه حرف دیگه می‌زنیم.
هر روز که میام مانشت و حرف‌های قشنگ بچه‌ها رو می‌بینم کلی روحیه می‌گیرم. ذات بچه‌های فنی و بخصوص کامپیوتری، ذاتی خدا جو و بدون تعصب هست. حتی وقتی که می‌خوان نقد کنن خالصانه مباحث رو نگاه می‌کنن. کمتر تعصب توی مباحث دیده می‌شه. واقعاً اگه چنین جامعه‌ای واقعی بود (مثلاً یه شهر به اسم مانشت بود که همه توش زندگی می‌کردیم) آرمان‌تر همه اعصار بود Smile

فقط ای کاش میشد تو مانشت یه بحث آزادانه مطرح کرد و نتیجه گرفت چون بعضی از مباحث " مخصوصا مذهبی " سریع بسته میشه و کسی به نتیجه ای نمیرسه
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ، توسط admin.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Azadeh69 نوشته شده توسط:  فقط ای کاش میشد تو مانشت یه بحث آزادانه مطرح کرد و نتیجه گرفت چون بعضی از مباحث " مخصوصا مذهبی " سریع بسته میشه و کسی به نتیجه ای نمیرسه

چون قرار بوده به مدیران استقلال و اقتدارSmile بدیم من موضوع رو باز نمی‌کنم. دلایلش رو توی موضوع انتقاد بیان کردم که چرا ما یه سری خطوط قرمز داریم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال:
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Azadeh69 نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  دلیل خلوص نیت بچه‌ها اینه که اینجا نه اجباری هست، نه اکراهی، نه زوری.

فقط ای کاش میشد تو مانشت یه بحث آزادانه مطرح کرد و نتیجه گرفت چون بعضی از مباحث " مخصوصا مذهبی " سریع بسته میشه و کسی به نتیجه ای نمیرسه

ببخشید آزاده خانم نبایدم در مورد مسائل اعتقادی به نتیجه برسی. چون هیچ دو نفری توی دنیا نظرشون راجع به خدا, دین, مذهب و... کلا مسائل اعتقادی یکی نیست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۰۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۴۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۱۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۲۸۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  شعرهایی که وقتی خوندید خوشتون اومد aamitis ۱۹۸ ۵۹,۷۲۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۴۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۵۶ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close