زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شاهکار قرن در نجف آباد

ارسال: #۱۶
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۴ ق.ظ
RE: شاهکار قرن در نجف آباد
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  آزاد یعنی تهوع آورترین سیستم آموزشی ممکن،حیف اسم دانشگاه که واسه آزاد آورد.

تمام افتخار و انگیزه مانشت اینه که بچه‌ها در هر سیستم آموزشی ای که درس خوندند رو به ادامه تحصیل در مقطع ارشد امیدوار میکنه و بهشون انگیزه میده و باعث میشه باور کنند که ضعف های دوره کارشناسی شون رو میتونن برطرف کنند ..
من منکر ضعف سیستم آموزشی و یا حتی در ساختار و هدف کلی بعضی از دانشگاه‌ها نیستم ولی میخوام از شما مدیر محترم که به راحتی به سیستمی که خیلی از بچه های مانشت دوره کارشناسیشونو در اون گذروندن تهوع آور میخونید بپرسم فکر نمیکنید با این اظهار نظر نابتون خیلی از بچه هایی که در حال تحصیل کارشناسی در دانشگاه آزاد هستندد و یا حتی در ارشد از این حرف شما رنجیده بشن و حتی ناامید از اینکه چون مثل شماشانس درس خوندن در سیستم بدون تهوع رو نداشتند بتونن در مقطع ارشد قبول بشوند!!!!
من مطمئنم اگه یه کاربر عادی چنین پستی میذاشت اخطار رو حتما میگرفت ...
نمیدونم کسی که خودش تاحالا توی این نوع دانشگاه درس نخونده چجوری درموردش اظهار نظر میکنه!
جاهای دیگه دنیا مدرک این دانشگاهو قبول دارن اونوقت خودمون....
۹
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin77
ارسال: #۱۷
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  جالبه! مجازی رو خوب توجیه میکنید
خوب میتونید دانشگاه ازادو هم یجور مجازی فرض کنید با این تفاوت که سر کلاس هم میری و شاید مفید باشه
هرجایی میشه علم اموخت...
تعصب خیلی بده!

دوست عزیز کسی توجیه نکرد . حقیقته . مجازی . فراگیر و حتی پیام نور برای این بوجود اومدن . یا حتی علمی کاربردی . همه وقت وقت گذاشتن و برای کنکور خوندن رو ندارن . اتفاقا من انتقاد کردم به جوونایی که وقت دارن و حاضرن برن فراگیر و مجازی و علمی کاربردی . Smile .
یادمه سال اول که مجازی علم و صنعت راه افتاده بود خیلی‌ها بودن که مثلا پزشک بودن یا کار دیگه داشتن ولی علاقه داشتن که نرم افزار بخونن .
در ضمن همه جای دنیا یه سری دانشگاه درجه یک هست و یه سری دانشگاه که پذیرششون خیلی راحته . و مشخصه که خروجی این دانشگاه‌ها هم با هم فرق می کنن .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۳
۱
ارسال: #۱۸
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  در ضمن همه جای دنیا یه سری دانشگاه درجه یک هست و یه سری دانشگاه که پذیرششون خیلی راحته . و مشخصه که خروجی این دانشگاه‌ها هم با هم فرق می کنن .
درسته من هم منظورم به هر دانشگاهی در دنیا نبود
مثلا کسی رو میشناسم که لیسانس و ارشد عمران از دانشگاه ازاد شهرستان گرفته اما الان از یکی از دانشگاههای لندن بورس گرفته برای دکتری
کلا منظور به اینه که فکر نکنم هیچ جا اینطور که خودمون به ماجرا نگاه میکنیم نگاه بکنن
۸
۲
ارسال: #۱۹
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
شاهکار قرن در نجف آباد
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  آزاد یعنی تهوع آورترین سیستم آموزشی ممکن،حیف اسم دانشگاه که واسه آزاد آورد.
تمام افتخار و انگیزه مانشت اینه که بچه‌ها در هر سیستم آموزشی ای که درس خوندند رو به ادامه تحصیل در مقطع ارشد امیدوار میکنه و بهشون انگیزه میده و باعث میشه باور کنند که ضعف های دوره کارشناسی شون رو میتونن برطرف کنند ..
من منکر ضعف سیستم آموزشی و یا حتی در ساختار و هدف کلی بعضی از دانشگاه‌ها نیستم ولی میخوام ...
البته ایشون به دانشجوهای آزاد توهینی نکردند.بلکه به سیستم اداری و آموزشی ایراد گرفتن. بیشتر مراکز آزاد دانشجوها رو اذیت میکنند. شما به دل نگیرید منظور دانشجوها نبودند.هر کس وارد آزاد بشه خودش واقعیت رو لمس میکنه، خدارا چه دیدی شاید خوشش اومد!
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  من مطمئنم اگه یه کاربر عادی چنین پستی میذاشت اخطار رو حتما میگرفت ...
نه دیگه ما اینقدر هم سخت گیر نیستیمSmile
۳
۲
ارسال: #۲۰
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ق.ظ
شاهکار قرن در نجف آباد
دوستان نظرات مدیران نظر مانشت که نیست. هر مدیری قبل از اینکه مدیر باشه یه کاربر عادی هست و در صورت لزوم اخطار هم می‌گیره (که قبلاً هم دیدیم). وظیفه مدیران توی مانشت سیاست گذاری و انتقال نظریات مانشت نیست بلکه وظیفه اون‌ها علاوه بر کاربر بودن: نظارت بر محتوای مطالب و گزارش آن‌ها و ساختار انجمن است.
br هم یه کاربر این سایت هست و می‌تونه نظرش رو بده، و شما هم می‌تونید دفاع کنید. من خودم به خیلی بخش‌های دانشگاه آزاد انتقاد دارم و از خیلی جاهاش هم واقعاً خوشم میاد. سیستمی که اگه دولتی بود الان بارها ورشکست شده بود! کارشکنی‌های زیادی در حق دانشگاه آزاد هم شده، ولی خوب به نظر می‌رسه مدیران تونستن هم مجموعه رو حفظ کنند و هم اون رو به هر شهر و روستایی گسترش بدن. توصیه من همیشه این بوده که اگه می‌تونید وارد چنین دانشگاهی نشوید.

دانشگاه آزاد رو می‌شه بزرگترین برند تجاری ایران دونست. حتی بانک‌ها هم با این همه گردش مالی به پاش نمی‌رسن. من موندم چرا تو این مدت ایده بانک آزاد به ذهنشون نرسیده؟

در مورد دانشجویان ما بارها توضیح دادیم که ملاک سنجش علم افراد دانشگاه نیست. این دیگه از چیزهای کاملاً روشن هست. هدف از انتقادها و بیان مشکلات صرفاً روشنگری و تلاش در جهت اصلاح است. ما در مورد دانشگاه صنعتی شریف هم انتقادات جدی‌ای داشتیم و داریم دلیلی نمی‌شه که دانشجویان یه دانشگاه به صرف انتقاد از دانشگاه بد بشن که.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , انرژی مثبت , fatima1537 , Fardad-A , Amir V
ارسال: #۲۱
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ ق.ظ
شاهکار قرن در نجف آباد
فکر کنید چند روز پیش یه sms واسم اومده که دانشگاه آزاد در رشته های زیر بدون کنکور دانشجو می پذیرد:
مهندسی برق
مهندسی فناوری اطلاعات
مهندسی عمران
حسابداری
و ...
حالا فکر کنید بریم سر کلاس از جوون ۲۰ ساله ببینی تا پیرمرد ۶۰ ۷۰ ساله !!!
به نظر شما این جالبه !!!
البته این دانشگاه آزاد شهر خودمون بود جاهای دیگه رو نمی دونم
۱
۱
ارسال: #۲۲
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۹ ق.ظ، توسط mojahed.)
شاهکار قرن در نجف آباد
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  ت رو بکوبن و جاشون شهربازی بسازین. اینجوری جوون‌ها بیشتر دعاشون می کنند
--------------------------------------------------------------------------------------------
نه آقا ایطوری هم نیست دانشگاه آزاد همه بد نیستن-
در ضمن هیشکی حق اینو نداره که به گروهی یا اقلیتی اونم تو اینجور جایی اونم چی ،،، توسط یه آدم تحصیل کرده!!
من این حرفو محکوم میکنم که به دانشگاه آزاد توهین کردین!حالا به قول دوستمون شما شرایط براتون جور شده و رفتین جایی دیکه خوندین این به این معنی نیس که آزاد تهوع آوره !
هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
AngryAngryAngryAngry
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin77
ارسال: #۲۳
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ق.ظ
شاهکار قرن در نجف آباد
از دوستانی که پستم ناراحت یا رنجوندتشون عذر می خوام.
باور کنید دوستان قصد توهین به کسی نیست اما آدم وقتی میبینه که بعضی ار بچه های مانشت با چه شورو شوقی از قبولی در آزاد خوشحالن بعد میرن واسه ثبت نام و اینجوری برخورد میشه آدم جز این چی میتونه بگه‌، خواهشا حرف منو توهین به کسی ندونید و منطقی باشید. اگه با انصاف بخونید میبینید که من منظورم کاملا مشخصه واسم سواله چرا این برداشت شده که من منظورم دانشجو های آزاد بوده !!!!!!!!
در ضمن باید بگم که بنده یه ترم هم آزاد ارشد خوندم و به دلیل ناسازگار بودن من با این سیستم از اونجا انصراف دادم و تجربه آزادی بودن رو دارم اینو برای اون دوستی میگم که گفتن بی دلیل صحبت کردم و آزادش هم جز همون آزادهایی هست که میگن خوبه
در کل بازم معذرت
یا علی
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۲۴
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط javadjj.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ق.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  از دوستانی که پستم ناراحت یا رنجوندتشون عذر می خوام.
باور کنید دوستان قصد توهین به کسی نیست اما آدم وقتی میبینه که بعضی ار بچه های مانشت با چه شورو شوقی از قبولی در آزاد خوشحالن بعد میرن واسه ثبت نام و اینجوری برخورد میشه آدم جز این چی میتونه بگه‌، خواهشا حرف منو توهین به کسی ندونید و منطقی باشید. اگه با انصاف بخونید میبینید که من منظورم کاملا مشخصه واسم سواله چرا این برداشت شده که من منظورم دانشجو های آزاد بوده !!!!!!!!
در ضمن باید بگم که بنده یه ترم هم آزاد ارشد خوندم و به دلیل ناسازگار بودن من با این سیستم از اونجا انصراف دادم و تجربه آزادی بودن رو دارم اینو برای اون دوستی میگم که گفتن بی دلیل صحبت کردم و آزادش هم جز همون آزادهایی هست که میگن خوبه
در کل بازم معذرت
یا علی
دوستان با حرفای بهمن موافقم.انصافا برای ورودی های جدید شهریه خیلی زیادی بستند طوری که من با همه شوق اشتیاق ارشد و قبولی در یک دانشگاه خوب و با توجه به اینکه ۴ سال در دانشگاه ههای دولتی مفت مفت درس خوندم ،از نظر مالی واقعا دارم اذیت میشم
شهریه گذاف ۱۷۰۰۰۰۰ +هزینه های رفت امد و مسکن و .... خیلی زیاده.ببینید بچه های ازاد به نظر من همه بابایی(باباشون خرجشون رو میده) هستند یا یه جایی کارمند هستند و بدتر خیلی هم اذیت میشن و از شکم زن و بچه شون میزنند و میان درس میخونند.
الان دانشگاه ازاد مشهد برای گرفتن مقاله به سایت های معتبر متصل نیست و چرا؟ چون دیر جنبیده و من هم به معاونت پژوهشی مراجعه کردم میگن تا یک سال دیگه متصل نمیشه اما هیچکس اعتراض چندانی نمیکنه!!!!!مابا این همه هزینه دادن باید بریم دانشگاه فردوسیو برای دانلود مقاله اونم اگه بشه
اینجا هر کاری میخوای بکنی (حذف و اضافه،سایت و اینترنت و...)باید تیک مالیت خورده باشه و تیک مالی زمانی میخوره که تسویه حساب کرده باشی.
من خودم هر روز و هر شب فکر انصراف میزنه به سرم.اخه ببینید رفتم مالی میگم برای باقی شهریه‌ام تا اخر ترم فرصت بدید میگن که نمیشه.ترم اول وام نمیدن و خیلی مشکلات دیگه و مشکل اصلی دیگه مسکن هست برای کسی مثل من که شهرستانی هستم و باید اندازه هزینه تحصیلت هزینه مسکن بدی خونه‌ها و مخارج هم که سر به فلک میکشه در ضمن سلف سرویس فقط نهار میده صبحانه و شام باید خودتون به فکر باشید.
بطور مثال دوست من فردوسی روزانه همین رشته من رو قبو ل شده در صورتی که من همون رشته ازاد اساتید ۹۰% مشترک هستند و ساعتای خوب رو میزارن برا فردوسی و کلاس های ما رو پخش میکنند در طول هفته.وقتی که اینقدر داری پول خرج میکنی بهترین اساتید رو هم برات بیارن جلوه‌ی خاصی نداره برات.
خلاصه اینکه درس خوندن به هر قیمتی به نظر من ارزش نداره!!!

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp
ارسال: #۲۵
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بدترین نوعش فک کنم پیام نور
مارو دارند تو پیام نور میکشند
نه استادی نه درس دادنی اخرشم باید به بدترین نحو امتحان بدی
به استاد میگیم درس بده میگه بذارید خاطره بگم اینجوری بیشتر خوش میگذره
درست پیام نور زیاد خوب نیست
اما اونقدریم که شما میگی بد نیست
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ)hiva_msh نوشته شده توسط:  حالا فکر کنید بریم سر کلاس از جوون ۲۰ ساله ببینی تا پیرمرد ۶۰ ۷۰ ساله !!!

خوب حالا این یه موضوع که مشکلی نداره! اتفاقا خوبم هست! همه جای دنیام که بری دانشگاه می بینی که افرادی که سر کلاسن از سنین مختلفن!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۱
ارسال: #۲۷
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)someone نوشته شده توسط:  من نمیفهمم مگه قراره آدم به هر قیمتی که شده درس بخونه؟واقعا ارزش داره با این هزینه های میلیونی درس بخونه؟بد ترین نوع گزینش به نظر من مجازیه.آخه چرا بچه هایی که ترمی یه میلیون و خورده ای پول میدن سر کلاس نیان.پس دانشگاه یعنی چی؟باز تو آزاد لااقل یه سر کلاسی میرن.گول این بنگاه های اقتصادی(مثلا دانشگاه)رو نخورید

مجازی برای من و شما نیست . برای جوونی که وقت داره درس بخونه نیست! فلسفه‌ی مجازی و کل دوره های غیر حضوری اینه که یه نفر که سر کار می ره‌، زن و بچه داره‌، به یه مبحثی علاقه داره و می خواد سطح اطلاعاتشو ببره بالا‌، و در نهایت یه مدرک هم بگیرست . Smile .
اون یه نفر اگه اینقدر علاقه داره به نظر من بره دنبال چیزی که دوست داره .. مجبور نیست اینقدر هزینه کنه و خودشو درگیر مسائل نمره و درس و استاد کنهWink

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  آزاد یعنی تهوع آورترین سیستم آموزشی ممکن،حیف اسم دانشگاه که واسه آزاد آورد.

داداش با ادب باش.. اگه ...
همه عالم فارغ التحصیل سراسری نیستند .. همه رو هم نباید با یه چوب زد.. شما با این حرفت اعتبار میلیون میلیون فارغ التحصیل دانشگاه آزاد رو زیر سوال نبر. از شما که علم و صنعتی هستی بعیده به وقت و هزینه ای که دیگران کردند بی احترامی کنیAngry
ضمنا بستگی داره از چه دیدی نگاه کنی ... برای یکی که داره صنعتی شریف میخونه هم دانشگاه شما ممکنه تهوع آور باشه Wink
این تفاوت بین دانشگاههاست که شریف رو شریف کرده علم و صنعت علم و صنعت شده و...
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , عزیز دادخواه
ارسال: #۲۸
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط ati.)
شاهکار قرن در نجف آباد
بچه‌ها جون من دعوا نکنید بابا خدا بگم چیکار کنه اون کسی رو که کنکور ساخت که این همه جنگ و دعوا و رقابت بین همه بندازه خوب معلومه دانشگاهای ایران هیچ کدومشون بدرد نمی خورند چون از همون اولش به بچه‌ها یاد دادند که اون کسی که کنارت نشسته دوستت نیست رقیبت به جای اینکه یاد بده چه جوری بچه‌ها با هم کار گروهی کنند تمام سیستم بر مبنای خود فقط بینی شده بابا بی خیال ادم تو ایران یک پارتی گردن کلفت داشته باشه بسه حالا مهم نیست بذار بی سواد باشه
[quote='someone' pid='47949' dateline='1317658131']
من نمیفهمم مگه قراره آدم به هر قیمتی که شده درس بخونه؟واقعا ارزش داره با این هزینه های میلیونی درس بخونه؟بد ترین نوع گزینش به نظر من مجازیه.آخه چرا بچه هایی که ترمی یه میلیون و خورده ای پول میدن سر کلاس نیان.پس دانشگاه یعنی چی؟باز تو آزاد لااقل یه سر کلاسی میرن.گول این بنگاه های اقتصادی(مثلا دانشگاه)رو نخورید
[/quote]
دوست عزیز درسته که آدم نباید به هر قیمتی درس بخونه ولی وقتی دانشگاهای سراسری رو محدود کردند همه که نمی تونند برند سراسری روزانه بد بخدا من کسانی رو می شناختم که از نظر علمی هم بچه های قوی هستند و لی آزاد هستند شاید فرق اون با کسی که روزانه میره چند تا تست باشه نمی تونند که بد بختا هر سال کتاب بریزن که تو این رقابت یک روزی قبول بشند مجبور میشند پول بدند برند دانشگاه که الکی هرز نرند.................................به نظر من این تقصیر ما‌ها نیست تقصیر اونایی که سیاستشون اینکه بچه‌ها رو یه جورایی مشغول کنند که دیگه دنبال چیزای مهمتر زندگیشون نباشند............

[quote='dehghani' pid='47993' dateline='131766975

منم امروز صبح رفتم ثبت نام ولی رفتم گروه کامپیوتر برنامه درسی بگیرم گفتن فردا اول تماس بگیرم اگه حاضر بود برم بگیرم از دفتر ریاست دانشکده هم پرسیدم گفت همه ترم مهر میرن سرکلاس از هفته دیگه کلاسا شروع میشه، کی به شما این حرفو زده(از بهمن)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مراحل ثبت نامشم سخت نبود از من ۱ ساعت کمتر شد اونم فقط بخاطر صف بانک بود انقدر طول کشید
[/quote]
بله شما روزی رفتید که بچه‌ها دیگه همه ثبت نام کرده بودند و من شنبه رفتم به شما دیگه می دونستند چی بگند گفتند برید تماس بگیرید ولی زمانی که من رفتم باورتون نمیشه اینقدر مدیر گروه شاکی بود که چرا دانشگاه اینقدر دانشجو گرفته آخه ور داشته معماری هم این ترم گرفته از بچه هایی که تو شهرستانا تو این رشته شرکت کرده بودند ولی قبول نشده اند تا تراز ۴۶۰۰۰ منم بودم قاطی می کردم Smile اصلا نفهمید من نرم هستم یا نه قاطی کرده بود حسابی
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط dehghani.)
شاهکار قرن در نجف آباد
منم وقتی دیدم نجف آباد معماری برداشته قاطی کردم دیگه چه برسه به دکتر شرفی‌، نجف آباد درسته که دانشگاه آزاده اونم از نوع شهرستان ولی انقدرم دره پید نیست که با این تراز نجومی دانشجو بگیره من که شاخ در آوردم وقتی دیدم تو تکمیل ظرفیت معماری گرفته، چیز وحشتناک تری که فهمیدم این بود که کسایی که علوم تحقیقات اصفهان قبول شدن کلاساشون نجف آباد تشکیل میشه( البته در مورد برق نمیدونم کامپیوتر گرفته یا نه) کسایی که اصفهانین میدونن برق نجف آباد خیلی قویه یکیو میشناسم سال ۸۲ فارغ التحصیل شده الان نخونده رفته امتحان داده علوم تحقیقات اصفهان قبول شده هنوز ثبت نام نکرده دنبال اینه میشه پروژشو بده بیرون انجام بدن یا نه
مثل اینکه ما با هم همکلاسی شدیم البته اگه نرین انصراف بدین
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
در مورد دانشگاه نجف اباد
از عزیزی که اونجا ثبت نام کرده خواهش میکنم به نکات زیر به عوان تجربه استفاده کنه
من اونجا لیسانس نرمو گرفتم...
نجف اباد دانشگاه خوبیه امکاناتش خوبه البته نسبت به دانشگاه های دیگه
میتونم بگم بعد از تهران و قزوین از همه جا سر تره
اما سیستم اموزش این دانشگاه کلا بر پایه پاچه خواری و التماسه
مثلا اگه بخواین یه گواهی اشتغال بگیرین حتما باید فقط روز مشخصی بیاین! مهم نیست که کارتون پستتون چیه ومهم اینه که این سیستم اموزش اینجوره
سعی کن از کل کل با اموزش و حراستش خود داری کنید البته حراستش اذیت نمیکنه...
با ابدارچیه حتما رفیق بشین که از ریس دانشگاه بیشتر به کارتون میاد(به شدت)
دنبال اینم نباشید که به ریس دانشگاه بگین از این حرفا چون اصلن پیداش نمیکنید بعدم اصلن اثری نداره
حتما از تمام فیش‌ها و پولایی که میدین و انتخاب واحداتون پرینت بگیرین که شب میخوابین صبح پا میشین میبینین بده کارین!
معمولا هم هر کسی اونجا کار میکنه فکر میکنه اومده تو شعبه مک مستر! واسه همین خودسر حرف میزنه مثلا همین که میگه برین بهمن بیاین...واسه همین هر سوالی رو از چند نفر بپرسین
خوابگاه هم نگیرید بهتره....با این که خوابگاهاش امکانات خوبه اما اصلن توصیه نمیکنم
در هر صورت ارزوی موفقیت میکنم براتون و اگه سوالی بود در خدمتم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ss252

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه نجف آباد خوبه؟؟؟ alma90 ۰ ۱,۸۶۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alma90
  دانشگاه نجف آباد را انتخاب کنم یا قزوین ؟نرم افزار diana.h.net@gmail.com ۵ ۳,۷۹۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: eng92
  کتاب زبان دکتری نیمه متمرکز دکترا دکتر رضا خیر آبادی salty_co ۰ ۷,۳۷۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: salty_co
Sad با تراز ۵۲۵۸ + سهمیه ممتازین میشه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات اصفهان یا نجف آباد آورد؟ fati_mah ۲ ۱,۹۸۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fati_mah
  مادر شاهکار طبیعت است... selma ۶ ۴,۶۱۵ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad WR10
  آزادنجف آبادیاغیرانتفاعی امام رضا dordane ۲ ۳,۲۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: *Najmeh*
  من رتبه ۱ معماری آزاد نجف آبادم با تراز ۸۸۸۷/ اگه تراز بیشتری دارید لطفا" بمن بگید. shokoo ۲۴ ۱۸,۹۲۳ ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: coffee
  مجازی شهید بهشتی یا آزاد نجف آباد parvaz_hj ۷ ۷,۳۴۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: missmas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close