زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی شهید بهشتی یا آزاد نجف آباد

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ ب.ظ
مثل اینکه بهتر بود اینجا بپرسم
آقای تنهایی و باقی دوستان به نظرتون برای شخصی که مجازی شهید بهشتی تهران اورده و آزاد نجف آباد هم اگه در تکمیل ظرفیت که ظاهرا میگن حتمی هست اوردنت...کدوم بهتره؟؟؟ روحیه ای هم ندارم که فقط با کلاس و حس رقابت بخوام جلو برم ...
با توجه به اینکه ادامه تحصیل یا ایران یا خارج از کشور خیلی برام مهمه و تا به حال ۱ مقاله اکسپت شده و دو تای نیمه کاره‌ی دیگه بعد دوران کارشناسی و در حال حاضر در حال انجام هستم...و همچنین کارمند هم هستم و نمی خوام اینو از دست بدم...با این وضعیت و تحقیق اصلا به مجازی شهید بهشتی با چه دیدی نگاه می کنند اساتید معروف دولتی و....در حالی که می دونم همه‌ی سخت گیری های روزانه هم براشون هست...ولی...کدوم انتخاب درست تره با چیزهایی که گفتم؟؟
لطفا حتما و کامل راهنماییم کنید....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط mosavat.)
RE: مجازی شهید بهشتی یا آزاد نجف آباد
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  مثل اینکه بهتر بود اینجا بپرسم
آقای تنهایی و باقی دوستان به نظرتون برای شخصی که مجازی شهید بهشتی تهران اورده و آزاد نجف آباد هم اگه در تکمیل ظرفیت که ظاهرا میگن حتمی هست اوردنت...کدوم بهتره؟؟؟ روحیه ای هم ندارم که فقط با کلاس و حس رقابت بخوام جلو برم ...
با توجه به اینکه ادامه تحصیل یا ایران یا خارج از کشور خیلی برام مهمه و تا به حال ۱ مقاله اکسپت شده و دو تای نیمه کاره‌ی دیگه بعد دوران کارشناسی و در حال حاضر در حال انجام هستم...و همچنین کارمند هم هستم و نمی خوام اینو از دست بدم...با این وضعیت و تحقیق اصلا به مجازی شهید بهشتی با چه دیدی نگاه می کنند اساتید معروف دولتی و....در حالی که می دونم همه‌ی سخت گیری های روزانه هم براشون هست...ولی...کدوم انتخاب درست تره با چیزهایی که گفتم؟؟
لطفا حتما و کامل راهنماییم کنید....

پیشنهاد من‌: مجازی شهید بهشتی !

برای هر دو تاش باید پول بدین‌، پس از این لحاظ مساویند‌،

با این تفاسیر مجازی شهید بهشتی خیلی ارجح تره‌، چونکه مدرک رسمی وزارت علوم( با قید کلمه مجازی) بهتون اعطا میشه و برای پذیرش گرفتنتون بعدا خیلی امتیاز خوبیه( زیاد به معروف بودن استاداش کاری نداشته باشید‌، بعضی استادا معروف هستند ولی خوب نیستند‌، بعضی‌ها هم زیاد معروف نیستند ولی خوبن ... )

البته دانشگاه آزاد نجف آباد هم خوبه اما در مقام مقایسه و با توجه به شرایطی که شما دارید مجازی بهشتی به نظرم بهتره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
دوستان‌، نتایج نهایی مجازی‌ها چطوری مشخص میشه؟ من مدارک فرستاده بودم فردوسی مشهد و شهید بهشتی هم قبلا که جوابای مجازی جدا اعلام شد نوشته بود برام

حالا چطوری باید بفهمم کجا قبول شدم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ب.ظ
RE: مجازی شهید بهشتی یا آزاد نجف آباد
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  دوستان‌، نتایج نهایی مجازی‌ها چطوری مشخص میشه؟ من مدارک فرستاده بودم فردوسی مشهد و شهید بهشتی هم قبلا که جوابای مجازی جدا اعلام شد نوشته بود برام

حالا چطوری باید بفهمم کجا قبول شدم؟
شهید بهشتی که همینی هست که الان اعلام شده از سنجش. و کار دیگه ای نداره.
فردوسی مشهد هم من فکر می کنم طبیعتا باید با همون مدارک فرستاده شده و نتیجه‌ی الان سنجش تطبیق بدند...خوب تماس بگیرید...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farshid
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ب.ظ
پس با همین اعلام نتایج ارشد‌، اعلام کردن...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
البته اساتید نجف آباد هم خیلی خوب و فوق العاده سخت گیر هستند و اینکه دانشگاه مجازی هنوز زیاد شناخته نشده و به نظر من باید از اونایی که خودشون تو این دانشگاها درس می خونند بپرسید اونا بهترین راهنما هستند........
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ
من فرقی بین دو تاشون نمی‌بینم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
شهید بهشتی خیلی مناسب تره برای شرایط شما
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۵۷۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۲۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۵ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۵ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close