تالار گفتمان مانشت
شاهکار قرن در نجف آباد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
شاهکار قرن در نجف آباد - ati - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ق.ظ

دوستان من رفتم ثبت نام کردم برا این ترم نجف آباد رفتم شهریه‌ام کامل دادم ۱۷۸۰۰۰۰ بعد که با سختی زیاد تمام مراحل ثبت نام تموم شد رفتم دانشکده که برگه انتخاب واحدمو بگرم بهم گفتند ما دیگه پذیرش نداریم برا این ترم آااااا شاید بندازیمتون برای بهمن گفتند اگه می خوایی پول تو برو پس بگیر انصراف بدهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱باورتون میشه پول گرفتند می گند ما شاگرد نمی خوایم می خواست دانشگاه تکمیل نزنه ما به اندازه ای که ظرفیت داشتیم دانشجو گرفتیم یعنی اگه یکم زود‌تر میرفتم برا ثبت نام می گرفتنم انگار رفتم صف نونوایییی که پخت تموم شده ااااااااااا گفتند تو نمی خواد دنبال دلیل و منطق برییییییییییی باید بپذیری یا انصراف بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!۱ SadSad

RE: شاهکار قرن در نجف آباد - mosavat - 11 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ق.ظ)ati نوشته شده توسط:  دوستان من رفتم ثبت نام کردم برا این ترم نجف آباد رفتم شهریه‌ام کامل دادم ۱۷۸۰۰۰۰ بعد که با سختی زیاد تمام مراحل ثبت نام تموم شد رفتم دانشکده که برگه انتخاب واحدمو بگرم بهم گفتند ما دیگه پذیرش نداریم برا این ترم آااااا شاید بندازیمتون برای بهمن گفتند اگه می خوایی پول تو برو پس بگیر انصراف بدهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱باورتون میشه پول گرفتند می گند ما شاگرد نمی خوایم می خواست دانشگاه تکمیل نزنه ما به اندازه ای که ظرفیت داشتیم دانشجو گرفتیم یعنی اگه یکم زود‌تر میرفتم برا ثبت نام می گرفتنم انگار رفتم صف نونوایییی که پخت تموم شده ااااااااااا گفتند تو نمی خواد دنبال دلیل و منطق برییییییییییی باید بپذیری یا انصراف بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!۱ SadSad

Huh Huh Huh

شاهکار قرن در نجف آباد - admin - 11 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ

پذیرش به شیوه بقالی است! به نظرم دانشگاهی که این چنین پذیرش می‌کنه رو باید بی‌خیال شد.

RE: شاهکار قرن در نجف آباد - ati - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  پذیرش به شیوه بقالی است! به نظرم دانشگاهی که این چنین پذیرش می‌کنه رو باید بی‌خیال شد.
واقعاً Sad بازم به بقالی جنس نداشته باشه میگه نداریم نه این که پولش بگیر بعد بگه شاید ۵ ماه بعد بیاریم
تازه فکر می کنم اگه جا بزنم و حقمو نگیرم تا آخر عمر نمی تونم با خودم کنار بیام SadSad

شاهکار قرن در نجف آباد - ساره - ۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ

به نظر من هم اصلا کوتاه نیا‌، برو یقه رئیس دانشگاه رو بگیر‌، این چه وضعیه !!! این دیگه آخر شارلاتانیه !!

شاهکار قرن در نجف آباد - ana9940 - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۵ ب.ظ

اصلا باید هر چی دانشگاه آزاد و پیام نور هست رو بکوبن و جاشون شهربازی بسازین. اینجوری جوون‌ها بیشتر دعاشون می کنند.Big GrinTongue

شاهکار قرن در نجف آباد - ati - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۹ ب.ظ

آره پیشنهاد خوبیه آخه اینا سراسریم کردند پولی همه‌ی دانشگاها مجازی شدند بعد همه رو مجازی قبول کردند بچه‌ها هم بیچارها چون می بینند اسم دانشگاه خوبه می رند ثبت نام می کنند بیشتر از آزاد بعد حتی سر کلاسم نمی رند واقعا بیچاره ماها که چی جوری سر کارمون گذاشتند ...........حالا نجف آباد که بازم خوبه اکثر استاداش یا ماله صنعتی هستند یا ماله دانشگاه اصفهان و از نظر علمی با اونا فرقی نمی کنه اینجوری ما رو سر کار گذاشته وای به حال بقیه اشون !!!!!!!!!!!!!

شاهکار قرن در نجف آباد - someone - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ

من نمیفهمم مگه قراره آدم به هر قیمتی که شده درس بخونه؟واقعا ارزش داره با این هزینه های میلیونی درس بخونه؟بد ترین نوع گزینش به نظر من مجازیه.آخه چرا بچه هایی که ترمی یه میلیون و خورده ای پول میدن سر کلاس نیان.پس دانشگاه یعنی چی؟باز تو آزاد لااقل یه سر کلاسی میرن.گول این بنگاه های اقتصادی(مثلا دانشگاه)رو نخورید

RE: شاهکار قرن در نجف آباد - popp - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ)ati نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  پذیرش به شیوه بقالی است! به نظرم دانشگاهی که این چنین پذیرش می‌کنه رو باید بی‌خیال شد.
واقعاً Sad بازم به بقالی جنس نداشته باشه میگه نداریم نه این که پولش بگیر بعد بگه شاید ۵ ماه بعد بیاریم
تازه فکر می کنم اگه جا بزنم و حقمو نگیرم تا آخر عمر نمی تونم با خودم کنار بیام SadSad

خوب در کشور پیشرفته ای مثل ایران بقالی نوین هم پیدا میشه که یه جور سرت کلاه میزاره که ندونی چطور سرت کلاه رفته.
من خودم ۴سال از بهترین دورانه زندگیم در دانشگاه آزاد حروم شد. به خودم قول دادم ارشد حتما دولتی برم.
سیستم ازاد بر پایه پول هست. اولین مرحله گرفتن پول هست از دانشجو بقیه مراحل هم چندان مهم نیست. استادش هرچی میخواد باشه و ... . از ساله بعد هم که کارشناسی بدون کنکور شد و البته امسال هم دارن تبلیغ میکنن که پذیرش بدونه کنکور در دانشگاه فلان‌، ماشالله بعضی‌ها الانم امادگیشو دارن از امسال شروع کردن.
البته خوب ایجاد اشتغال کرده میدونید که کلی پرسنلو... تو دانشگاه ما یکی بود که فقط تو سالن دور میزد. من در ۴ سال هیچ صدایی از این بشر نشنیدم نمیدونم زبون داشت یا نه.
کاش میشد همه یه جوری تحریمش میکردیم .
خوب بعضی‌ها پولدارن میرن.
ولی دلم به حاله اونایی میسوزه با قرض و ... میرن دانشگاه آزاد
امیدوارم همه عاقبت به خیر بشن خدایا Sleepy

RE: شاهکار قرن در نجف آباد - Bache Mosbat - 11 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)someone نوشته شده توسط:  من نمیفهمم مگه قراره آدم به هر قیمتی که شده درس بخونه؟واقعا ارزش داره با این هزینه های میلیونی درس بخونه؟بد ترین نوع گزینش به نظر من مجازیه.آخه چرا بچه هایی که ترمی یه میلیون و خورده ای پول میدن سر کلاس نیان.پس دانشگاه یعنی چی؟باز تو آزاد لااقل یه سر کلاسی میرن.گول این بنگاه های اقتصادی(مثلا دانشگاه)رو نخورید

مجازی برای من و شما نیست . برای جوونی که وقت داره درس بخونه نیست! فلسفه‌ی مجازی و کل دوره های غیر حضوری اینه که یه نفر که سر کار می ره‌، زن و بچه داره‌، به یه مبحثی علاقه داره و می خواد سطح اطلاعاتشو ببره بالا‌، و در نهایت یه مدرک هم بگیرست . Smile .

شاهکار قرن در نجف آباد - hatami - 11 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ

بعضی وقت‌ها این سوال رو از خودم میپرسم که واقعاً قانونی نیست یا نه قانون هست ولی کسی اجرا نمیکنه
یا اینکه اصلاً نه قانون هست ولی کسی نیست که بخواهد اجرا بکنه
راستی ما تا کی باید حرص این جور چیزها را بخوریم ؟ کی پس باید درست بشیم ؟
کره و ژاپن و .... همه آدم شدند ما هر روز بدتر از دیروز
بابا به خدا خسته شدیم بسه دیگه ........
امیدوارم دوستان ناراحت نشوند ولی باور کنید فرهنگمون مشکل داره‌، مشکل از فرهنگمونه ؟

RE: شاهکار قرن در نجف آباد - dehghani - 11 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ق.ظ)ati نوشته شده توسط:  دوستان من رفتم ثبت نام کردم برا این ترم نجف آباد رفتم شهریه‌ام کامل دادم ۱۷۸۰۰۰۰ بعد که با سختی زیاد تمام مراحل ثبت نام تموم شد رفتم دانشکده که برگه انتخاب واحدمو بگرم بهم گفتند ما دیگه پذیرش نداریم برا این ترم آااااا شاید بندازیمتون برای بهمن گفتند اگه می خوایی پول تو برو پس بگیر انصراف بدهه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱باورتون میشه پول گرفتند می گند ما شاگرد نمی خوایم می خواست دانشگاه تکمیل نزنه ما به اندازه ای که ظرفیت داشتیم دانشجو گرفتیم یعنی اگه یکم زود‌تر میرفتم برا ثبت نام می گرفتنم انگار رفتم صف نونوایییی که پخت تموم شده ااااااااااا گفتند تو نمی خواد دنبال دلیل و منطق برییییییییییی باید بپذیری یا انصراف بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!۱ SadSad

منم امروز صبح رفتم ثبت نام ولی رفتم گروه کامپیوتر برنامه درسی بگیرم گفتن فردا اول تماس بگیرم اگه حاضر بود برم بگیرم از دفتر ریاست دانشکده هم پرسیدم گفت همه ترم مهر میرن سرکلاس از هفته دیگه کلاسا شروع میشه، کی به شما این حرفو زده(از بهمن)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مراحل ثبت نامشم سخت نبود از من ۱ ساعت کمتر شد اونم فقط بخاطر صف بانک بود انقدر طول کشید

شاهکار قرن در نجف آباد - narges_r - 12 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ق.ظ

دوست عزیز مگه داریم کجا زندگی میکنیم(احیانا سوئیس!) که این اتفاق برات عجیب بوده!
هرجا که پامیزاری از این نوع مشکلات هست!
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ب.ظ)someone نوشته شده توسط:  من نمیفهمم مگه قراره آدم به هر قیمتی که شده درس بخونه؟واقعا ارزش داره با این هزینه های میلیونی درس بخونه؟بد ترین نوع گزینش به نظر من مجازیه.آخه چرا بچه هایی که ترمی یه میلیون و خورده ای پول میدن سر کلاس نیان.پس دانشگاه یعنی چی؟باز تو آزاد لااقل یه سر کلاسی میرن.گول این بنگاه های اقتصادی(مثلا دانشگاه)رو نخورید

مجازی برای من و شما نیست . برای جوونی که وقت داره درس بخونه نیست! فلسفه‌ی مجازی و کل دوره های غیر حضوری اینه که یه نفر که سر کار می ره‌، زن و بچه داره‌، به یه مبحثی علاقه داره و می خواد سطح اطلاعاتشو ببره بالا‌، و در نهایت یه مدرک هم بگیرست . Smile .
جالبه! مجازی رو خوب توجیه میکنید
خوب میتونید دانشگاه ازادو هم یجور مجازی فرض کنید با این تفاوت که سر کلاس هم میری و شاید مفید باشه
هرجایی میشه علم اموخت...
تعصب خیلی بده!

شاهکار قرن در نجف آباد - white bird - 12 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ

بدترین نوعش فک کنم پیام نور
مارو دارند تو پیام نور میکشند
نه استادی نه درس دادنی اخرشم باید به بدترین نحو امتحان بدی
به استاد میگیم درس بده میگه بذارید خاطره بگم اینجوری بیشتر خوش میگذره

RE: شاهکار قرن در نجف آباد - ملیکا - ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  آزاد یعنی تهوع آورترین سیستم آموزشی ممکن،حیف اسم دانشگاه که واسه آزاد آورد.

تمام افتخار و انگیزه مانشت اینه که بچه‌ها در هر سیستم آموزشی ای که درس خوندند رو به ادامه تحصیل در مقطع ارشد امیدوار میکنه و بهشون انگیزه میده و باعث میشه باور کنند که ضعف های دوره کارشناسی شون رو میتونن برطرف کنند ..
من منکر ضعف سیستم آموزشی و یا حتی در ساختار و هدف کلی بعضی از دانشگاه‌ها نیستم ولی میخوام از شما مدیر محترم که به راحتی به سیستمی که خیلی از بچه های مانشت دوره کارشناسیشونو در اون گذروندن تهوع آور میخونید بپرسم فکر نمیکنید با این اظهار نظر نابتون خیلی از بچه هایی که در حال تحصیل کارشناسی در دانشگاه آزاد هستندد و یا حتی در ارشد از این حرف شما رنجیده بشن و حتی ناامید از اینکه چون مثل شماشانس درس خوندن در سیستم بدون تهوع رو نداشتند بتونن در مقطع ارشد قبول بشوند!!!!
من مطمئنم اگه یه کاربر عادی چنین پستی میذاشت اخطار رو حتما میگرفت ...