زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با تراز ۵۲۵۸ + سهمیه ممتازین میشه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات اصفهان یا نجف آباد آورد؟

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
Sad با تراز ۵۲۵۸ + سهمیه ممتازین میشه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات اصفهان یا نجف آباد آورد؟
سلام دوستان ممنون میشم اگه جواب منو بدین
من چون سهمیه ممتازی رو داشتم و امیدم به بدون آزمون بود نخونده و بدون هیچ تلاشی رفتم سر جلسه . با کارشناسای مرکز که تماس گرفتم گفتن اگه ۸۵ درصد نمره آخرین فرد قبول شده تو اون واحد رو بیاری قبولی ... من نمره کلم شده ۵۲۵۸ و نمره آخرین فرد قبول(علوم و تحقیقات اصفهان) شده ۶۱۲۴ ... الان که حساب میکردم دیدم ۸۵ درصد نمره رو که آوردم که ، پس چرا مردود شدمSad
به نظرتون تو تکمیل ظرفیت امیدی هست علوم و تحقیقات اصفهان قبول شم یا نجف آباد؟
آخه من به خاطر شرایط شغلیم و تاهلم جای دیگه نمیتونم برم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ ب.ظ
RE: سهمیه ممتازین در کنکور
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ)fati_mah نوشته شده توسط:  سلام دوستان ممنون میشم اگه جواب منو بدین
من چون سهمیه ممتازی رو داشتم و امیدم به بدون آزمون بود نخونده و بدون هیچ تلاشی رفتم سر جلسه . با کارشناسای مرکز که تماس گرفتم گفتن اگه ۸۵ درصد نمره آخرین فرد قبول شده تو اون واحد رو بیاری قبولی ... من نمره کلم شده ۵۲۵۸ و نمره آخرین فرد قبول(علوم و تحقیقات اصفهان) شده ۶۱۲۴ ... الان که حساب میکردم دیدم ۸۵ درصد نمره رو که آوردم که ، پس چرا مردود شدمSad
به نظرتون تو تکمیل ظرفیت امیدی هست علوم و تحقیقات اصفهان قبول شم یا نجف آباد؟
آخه من به خاطر شرایط شغلیم و تاهلم جای دیگه نمیتونم برم

سهمیه ممتازین برا بهمن اعمال میشه
این نتیجه ای که الان اومده بدون اعمال سهمیه ممتازین هستش
البته چند روز دیگه جواب ممتازین بدون کنکور میاد

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fati_mah
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
سهمیه ممتازین در کنکور
مهرداد عزیز ممنون از پاسختون
اینکه گفتین بهمن اعمال میشه یعنی تو تکمیل ظرفیت بهمن؟؟؟

من پارسال بدون آزمون ثبت نام نکردم چون شنیدم باید ۶ ماه از فارغالتحصیلی گذشته باشه امسال میخوام این کارو بکنم به نظرتون با معدل ۱۸/۶۳ میتونم نجف آباد یا علوم و تحقیقات اصفهان قبول شم؟

این جواب ممتازین بدون کنکور که گفتین چند روز دیگه میاد شامل حال من که پارسال بدون آزمون ثبت نام نکردم نمیشه نه؟

تو رو خدا راهنماییم کنین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۶۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۰۷ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۰۵ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۷۷۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۷۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۶۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close