زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر

ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط zer0ne.)
دوستان از طریق لینک زیر می تونید پاسخنامه کنکور سال ۹۰ کامپیوتر از کتاب سنجش رو دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو لینک بالا پاسخنامه ریاضی ، مشترک ، اختصاصی ( نرم افزار ) موجود است.
اگه از دوستان کسی هم پاسخنامه ۹۱ رو قرار بده ممنون میشم.Heart
دانلود حل سوالات ریاضی مهندسی ، کامپیوتر ۹۱ (مهندس کریمی ) :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پاسخ تشریحی کنکور۹۱ توسط موسسه ماهان

پاسخ تشریحی کنکور ۹۱ آی تی توسط موسسه ماهان

سوالات سال های ۸۶ تا ۹۱ به همراه کلید آن ها

پاسخ تشریحی معماری ۹۱ دکتر اجلالی

پاسخ تشریحی سیستم عامل ۹۱ دکتر حقیقت

۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mhbftdb , white bird , maedeh , asiehmohammadian , 8Operation , nina69 , *farnaz* , maryam_ak , zibaziba , Saagharmh , shahbazi , fa_karoon , adel28 , fateme66 , Payam92
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
نه این پاسخنامه جزء ضمایم نیست.توی بعضی کتب مثلا ساختمان داده پوران ، کنکور ۹۱ مهندسی و آی تی رو به عنوان ضمیمه گذاشتند ولی این کتاب سنجش خودش کنکورهای چند سال گذشته را به تفکیک سال گذاشته
حالا اگر کسی ضمیمه کتابی رو بذاره اشکالی نداره
۰
۰
ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
والا من فکر میکنم سوالات کنکور حق مولف نداره. پاسخش فقط میمونه که اونهم پاسخنامه را خود سنجش اعلام کرده. فقط یه حل تشریحی است اگه ضمیمه هست بگذارید تا مجبور نشن دوباره کتاب را بخرند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , Sunshine Off , fatima1537 , master of net
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ب.ظ
RE: پاسخنامه کنکور سالهای اخیر
(۲۸ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  دوستان از طریق لینک زیر می تونید پاسخنامه کنکور سال ۹۰ کامپیوتر از کتاب سنجش رو دانلود کنید

تو لینک بالا پاسخنامه ریاضی ، مشترک ، اختصاصی ( نرم افزار ) موجود است.
اگه از دوستان کسی هم پاسخنامه ۹۱ رو قرار بده ممنون میشم.Heart

پاسخ تشریحی کنکور۹۱ توسط موسسه ماهان

فایل‌(های) پیوست شده
pasokhnameh1_computer.zip
اندازه فایل: ۵۳۹/۴۵ KB

مرا کسی نساخت خدا ساخت نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم کسم خدا بود کس بی کسان
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , 8Operation , adel28 , zer0ne , maedeh , fatima1537
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط kati.)
RE: پاسخنامه کنکور سالهای اخیر
دوستانی که دنبال سوالات کنکور سال های قبل (۸۶ تا ۹۱)هستند به سایت زیر یه سری بزنند اما فکر نمی کنم پاسخ تشریحی داشته باشه و فقط جواب های کلیدی رو رو داره. به هر حال گفتم شاید براتون مفید باشه.

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , mhbftdb
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط atti joon.)
سلام.من اینو پیدا کردم ...
پست ۳:

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi66 , zer0ne
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ق.ظ
سلام دوستان
من کتاب سنجش(رشته آی تی) خریدم و پاسخنامه ماهان هم دانلود کردم.فقط سوال های گسسته سال ۹۱ نگاه کردم.۲سوال جواباش فرق داشت!!!!سنجش که با اعتماد به نفس کامل فقط گزینه صحیح نوشته بود ولی ماهان حل کرده بود و یه گزینه دیگه جواب صحیح زده بود.دوستانی که کتاب گسسته پوران پژوهش چاپ جدید دارند خواهشا لطف کنند جواب ۹۱ آی تی بذارند. ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ladani نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من کتاب های ارشد IT رو دارم اما سال ۹۱ توش نیست. حتی حاضر بودم برم دوباره همون کتاب رو بخرم که توش ۹۱ باشه اما اینجا هیچ کتابخونه ای نداره. ارسال پستیش هم خیلی طول می کشه. لطفا فقط پاسخنامه تشریحی رو (نه خود سوالات) کنکور ۹۱ IT رو اینجا بزارید. حالا هرچی شد پوران مقسمی. چون جواب های ماهان رو بررسی کردم که استاندارد نیست و غلط داره. نمونش تو شبکه

فکر کنید خودتون تو این موقعیت قرار گرفتین. خواهشا کمک کنید
دعاتون می کنم

بفرماید:

آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم!Wink
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
شاید کمک کنه ...

سال ۸۹ هر دو رشته
(خودم هنوز دانلود نکردم ببینم چیه!)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمونه قبولی های سالهای قبل ya3ya6 ۱۳ ۹,۵۳۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دوستانی که مایل به حل و تحلیل سوالات سال های اخیر الگوریتم هستند پیام بدن تحلیل کنیم robin ۱ ۲,۴۲۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  مجموعه سوالات استعداد تحصیلی و زبان و تخصصی هوش مصنوعی برای چند سال اخیر آزمون دکتری Jooybari ۱ ۳,۴۲۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: neilabak
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۲۹۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  پاسخنامه تشریحی ساختمان داده و الگوریتم دکترا ۹۶ shahmorteza ۰ ۲,۶۳۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  پاسخنامه های تشریحی شبکه دکتری Rehe1994 ۱ ۱,۵۷۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  پاسخنامه آزمون ارشد فراگیر۹۰تا۹۵ omidi95 ۰ ۹۰۸ ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: omidi95
  پاسخنامه نهایی کنکور سال های ۹۴ و ۹۵ hamed_golden ۰ ۲,۵۸۶ ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: hamed_golden

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close