تالار گفتمان مانشت
پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - نسخه‌ی قابل چاپ

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - zer0ne - 28 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ

دوستان از طریق لینک زیر می تونید پاسخنامه کنکور سال ۹۰ کامپیوتر از کتاب سنجش رو دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو لینک بالا پاسخنامه ریاضی ، مشترک ، اختصاصی ( نرم افزار ) موجود است.
اگه از دوستان کسی هم پاسخنامه ۹۱ رو قرار بده ممنون میشم.Heart
دانلود حل سوالات ریاضی مهندسی ، کامپیوتر ۹۱ (مهندس کریمی ) :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پاسخ تشریحی کنکور۹۱ توسط موسسه ماهان

پاسخ تشریحی کنکور ۹۱ آی تی توسط موسسه ماهان

سوالات سال های ۸۶ تا ۹۱ به همراه کلید آن ها

پاسخ تشریحی معماری ۹۱ دکتر اجلالی

پاسخ تشریحی سیستم عامل ۹۱ دکتر حقیقت

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - fatima1537 - 29 دى ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ

نه این پاسخنامه جزء ضمایم نیست.توی بعضی کتب مثلا ساختمان داده پوران ، کنکور ۹۱ مهندسی و آی تی رو به عنوان ضمیمه گذاشتند ولی این کتاب سنجش خودش کنکورهای چند سال گذشته را به تفکیک سال گذاشته
حالا اگر کسی ضمیمه کتابی رو بذاره اشکالی نداره

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - Fardad-A - 29 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ

والا من فکر میکنم سوالات کنکور حق مولف نداره. پاسخش فقط میمونه که اونهم پاسخنامه را خود سنجش اعلام کرده. فقط یه حل تشریحی است اگه ضمیمه هست بگذارید تا مجبور نشن دوباره کتاب را بخرند.

RE: پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - dear-saideh - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ب.ظ)zer0ne نوشته شده توسط:  دوستان از طریق لینک زیر می تونید پاسخنامه کنکور سال ۹۰ کامپیوتر از کتاب سنجش رو دانلود کنید

تو لینک بالا پاسخنامه ریاضی ، مشترک ، اختصاصی ( نرم افزار ) موجود است.
اگه از دوستان کسی هم پاسخنامه ۹۱ رو قرار بده ممنون میشم.Heart

پاسخ تشریحی کنکور۹۱ توسط موسسه ماهان

RE: پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - kati - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ

دوستانی که دنبال سوالات کنکور سال های قبل (۸۶ تا ۹۱)هستند به سایت زیر یه سری بزنند اما فکر نمی کنم پاسخ تشریحی داشته باشه و فقط جواب های کلیدی رو رو داره. به هر حال گفتم شاید براتون مفید باشه.

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - atti joon - 30 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ

سلام.من اینو پیدا کردم ...
پست ۳:

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - fafajoon - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ

سلام دوستان
من کتاب سنجش(رشته آی تی) خریدم و پاسخنامه ماهان هم دانلود کردم.فقط سوال های گسسته سال ۹۱ نگاه کردم.۲سوال جواباش فرق داشت!!!!سنجش که با اعتماد به نفس کامل فقط گزینه صحیح نوشته بود ولی ماهان حل کرده بود و یه گزینه دیگه جواب صحیح زده بود.دوستانی که کتاب گسسته پوران پژوهش چاپ جدید دارند خواهشا لطف کنند جواب ۹۱ آی تی بذارند. ممنون

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - adel28 - 01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ

(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)ladani نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من کتاب های ارشد IT رو دارم اما سال ۹۱ توش نیست. حتی حاضر بودم برم دوباره همون کتاب رو بخرم که توش ۹۱ باشه اما اینجا هیچ کتابخونه ای نداره. ارسال پستیش هم خیلی طول می کشه. لطفا فقط پاسخنامه تشریحی رو (نه خود سوالات) کنکور ۹۱ IT رو اینجا بزارید. حالا هرچی شد پوران مقسمی. چون جواب های ماهان رو بررسی کردم که استاندارد نیست و غلط داره. نمونش تو شبکه

فکر کنید خودتون تو این موقعیت قرار گرفتین. خواهشا کمک کنید
دعاتون می کنم

بفرماید:

پاسخنامه کنکور سالهای اخیر - matt2007 - 05 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ب.ظ

شاید کمک کنه ...

سال ۸۹ هر دو رشته
(خودم هنوز دانلود نکردم ببینم چیه!)