زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معماری دانشگاه شیراز

ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ق.ظ
معماری دانشگاه شیراز
بچه ها هر کس راجع به معماری دانشگاه شیراز چیزی میدونه بگه لطفا...سطحش چطوره؟ اساتید؟ اعتبار دانشگاه برای ادامه تحصیل در دکتری و همچنین برای اپلای ؟؟
نیاز دارم به نظرتون خیلی ممنون

درد...درد است...دلخوش مکن به وارونه خواندنش
تنها تویی و تنهاییت...تویی و باران پشت پنجره
دوربین را بچرخان...کلید را لمس کن
حرکت... زندگی آغاز میشود
دیگر بار در شکوه چشمانت...وجود پر مهرت
و دست های تو...برای گشودن درهای دردناک جهان کافیست
باور کن...چونان همیشه...خدا را...صمیمانه باور کن
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ
معماری دانشگاه شیراز
تا دو سال پیش که من بودم؛ گروه معماری ملغمه ای از تمام گرایش های موجود درون دانشکده بود! (به دلیل اینکه سال اولی بود که ارشد معماری پذیرش داشتن)
البته این به معنی این نیستش که سطحشون پایین بود ولی واقعا معماری به اون شکل نبود. برای اپلای و ... هیچ مشکلی وجود نداره.

بهرحال اطلاعات من مال دوسال پیش هستش. و بعد از اون دگ با دانشجوای این گروه در ارتباط نبودم. ایشالا بچه های دیگه ک اطلاعات اپدیت تری دارن بیان و شما رو راهنمایی کنن.
۰
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۴ ب.ظ
RE: معماری دانشگاه شیراز
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تا دو سال پیش که من بودم؛ گروه معماری ملغمه ای از تمام گرایش های موجود درون دانشکده بود! (به دلیل اینکه سال اولی بود که ارشد معماری پذیرش داشتن)
البته این به معنی این نیستش که سطحشون پایین بود ولی واقعا معماری به اون شکل نبود. برای اپلای و ... هیچ مشکلی وجود نداره.

بهرحال اطلاعات من مال دوسال پیش هستش. و بعد از اون دگ با دانشجوای این گروه در ارتباط نبودم. ایشالا بچه های دیگه ک اطلاعات اپدیت تری دارن بیان و شما رو راهنمایی کنن.

خیلی ممنون از نظرتون دوست عزیز

حرکت... زندگی آغاز میشود
۰
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
معماری دانشگاه شیراز
نه معماری شیراز نه معماری صنعتی اصفهان. جفتشون خبر دارم معماری تبریزم همینطوره بدرد نمی خورن
معماری امیرکبیر و تهران اطلاع دارم عالی هستن
۰
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ
RE: معماری دانشگاه شیراز
(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نه معماری شیراز نه معماری صنعتی اصفهان. جفتشون خبر دارم معماری تبریزم همینطوره بدرد نمی خورن
معماری امیرکبیر و تهران اطلاع دارم عالی هستن
ممنون از نظرتون دوست عزیز
معماری امیرکبیر و تهران خیلی عالین ولی متاسفانه با رتبه ای دارم نمیتونم اونجا قبول شم مجبور یکی از شهرستان ها برم

حرکت... زندگی آغاز میشود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۲۵ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۳۳ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۱۲۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  معرفی رشته معماری سازمانی دانشگاه شهید بهشتی erfan.el ۱۱ ۹,۴۱۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۵۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۸۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close