زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر نمره پایان نامه در معدل کارشناسی ارشد

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ
سلام مثل اینکه میگن بخشنامه اومده دیگه تاثیر ندن کسی اطلاعی نداره؟ اخه اینطور خیلی معدل ادم داغون میشه با پایان نامه میاد رو معدل ادم اونم بردارن که فاجعه هست.
کسی اطلاع داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ ب.ظ
RE: تاثیر نمره پایان نامه در معدل کارشناسی ارشد
اگر کار دولتی مثل بانک . اینا بخواید مقداری تاثیر داره والا خیلی هم مشکلی پیش نمیاد چون کار خصوصی که اصلا براش مهم نیست.
کارهای تخصصی دولتی (غالبا حوزه ها نظامی میشه) و مصاحبه دکتری تاکیدشون روی معدل بدون پایان نامه و کیفیت پایان نامه بطور جداگانه هست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: perrine , خانه سبز
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
سلام اقا مسعود ممنون سوال من این بود ولی نمره پایان نامه میگن رو معدل کل دیگه تاثیر نداره شنیدین شما هم؟
برای تدریس تو اموزشکده و دانشگاه ازاد معدل ارشد چقدر مهمه؟ممنون
ارسال:
۰۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ
RE: تاثیر نمره پایان نامه در معدل کارشناسی ارشد
(۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  سلام اقا مسعود ممنون سوال من این بود ولی نمره پایان نامه میگن رو معدل کل دیگه تاثیر نداره شنیدین شما هم؟
برای تدریس تو اموزشکده و دانشگاه ازاد معدل ارشد چقدر مهمه؟ممنون
سلام.
زمان ما هم میگفتن که پایان نامه رو از معدل جدا میکنن اما مدرک فارغ التحصیلی که صادر شد معدل با پایان نامه بود.

کلا برای تدریس، دکتری، اپلای همین الان هم معدل بدون پایان نامه رو بیشتر از شما میخوان. چون راجع به پایان نامه جدا میپرسن. پس اینکه بیان اینا رو هم کامل جدا کنن برای جاهایی که گفتید خیلی فرقی نداره.

در خصوص تدریس من خودم آشنا هستم و توی جلسات ارزیابی متتقاضیان جهت تدریس هم حضور داشتم. بنظرم مهمترین فاکتور این هست که اون دانشگاه یا اموزشگاه به یک استاد در حوزه تخصص شما نیاز داشته باشه. این از همه مهم تر هست چون تا وقتی نیاز نداشته باشن از نیروهای قدیمی خودشون میگیرن. مثلا من خودم زیاد دیدم که برای برخی از دروس دانشگاه ها در به در دنبال استاد میگردن و اگر کسی تو اون حوزه حرفی برای گفت داشته باشه شانس زیادی داره و دیگه خیلی بهش سخت نمیگیرن.

فاکتور بعدی معدل هست که اگر بالای ۱۵ باشه اکی هست (مشروط بر نیاز دانشگاه به اون شخص) البته باید دید رقیب هاتون کیا هستن شاید نیاز به معدل بیشتری باشه اما اینو هم بگم دانشگاه شیراز رو توی شیراز خیلی قبول دارن که اینم مهمه. فاکتورهای بعدی فن بیان و نحوه صحبت کردن شما هست و اینکه نشان بدید که مطالب رو بلد هستید و میتونید کلاس رو مدیریت کنید

غیر از اینا هر چی داشته باشید خوبه اما اصلا ضروری نیست. مثلا داشتن مقاله، مدرک زبان و ...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۴۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۸۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۶۷ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۵۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close