زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلدهای نرم افزار دانشگاه شریف تهران و امیرکبیر

ارسال:
۳۱ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط kharazmy.)
سلام علیکم
لطفا دانشجویان دانشگاههای شریف و تهران و امیرکبیر فیلدهایی که میشه در گرایش نرم افزار توی این دانشگاهها دنبال کردو اینجا برای ما لیست کنن و لطف کنن توضیح مختصری در مورد هر کدومشون به ما بدن.
چون توی ارشد همه میگن فیلد و استاد مهمه و خود دانشگاه زیاد مهم نیست. در ضمن در مورد این سه دانشگاه نظرات متفاوته. بعضیا میگن شریف بهتر از تهرانه بعضیا میگن تهران بهتره بعضیا هم امیرکبیر. لطفا اینجا فیلد به فیلد دانشگاه ها رو مقایسه کنید تا بهتر بتونیم انتخاب رشته کنیم.
HeartHeartHeart
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۴ ب.ظ
واقعا یه نفر از دانشجویان سه دانشگاه برتر ایران نمیتونه اسم چندتا فیلدو بگه و استادشو معرفی کنه؟
کار سختیه یا کسی دوست نداره چیزی بگه؟
۱
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
سلام. تو امیرکبیر تقریبا تمام فیلدها کار میشه. بیگ دیتا، پردازش زبان طبیعی، کیفیت نرم افزار، هندسه محاسباتی و .. ولی یه چیزی ک هست اینه ک ممکنه اون فیلدی ک می خواید کار کنید استاد راهنماش قبولتون نکنه یک جورایی شانسی هست. من خودم دوست داشتم بیگ دیتا کار کنم ولی نشد و ناخواسته دارم رو یه فیلد دیگ کار می کنم. در کل بخوایم کلی بگیم تو نرم افزار اول شریفه بعد تهران و بعد امیرکبیر. فیلد اصلی اکثر اساتید هم الگوریتم هست.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kharazmy
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ
RE: فیلدهای نرم افزار دانشگاه شریف تهران و امیرکبیر
(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  سلام. تو امیرکبیر تقریبا تمام فیلدها کار میشه. بیگ دیتا، پردازش زبان طبیعی، کیفیت نرم افزار، هندسه محاسباتی و .. ولی یه چیزی ک هست اینه ک ممکنه اون فیلدی ک می خواید کار کنید استاد راهنماش قبولتون نکنه یک جورایی شانسی هست. من خودم دوست داشتم بیگ دیتا کار کنم ولی نشد و ناخواسته دارم رو یه فیلد دیگ کار می کنم. در کل بخوایم کلی بگیم تو نرم افزار اول شریفه بعد تهران و بعد امیرکبیر. فیلد اصلی اکثر اساتید هم الگوریتم هست.
سپاس از شما. اگه اسم استادا رو هم بگین و یکمی معرفیشون کنید عالی میشه.
لطفا در مورد تهران و شریف هم صحبت کنید.
۲
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  سلام. تو امیرکبیر تقریبا تمام فیلدها کار میشه. بیگ دیتا، پردازش زبان طبیعی، کیفیت نرم افزار، هندسه محاسباتی و .. ولی یه چیزی ک هست اینه ک ممکنه اون فیلدی ک می خواید کار کنید استاد راهنماش قبولتون نکنه یک جورایی شانسی هست. من خودم دوست داشتم بیگ دیتا کار کنم ولی نشد و ناخواسته دارم رو یه فیلد دیگ کار می کنم. در کل بخوایم کلی بگیم تو نرم افزار اول شریفه بعد تهران و بعد امیرکبیر. فیلد اصلی اکثر اساتید هم الگوریتم هست.
دکتر باقری روی بیگ دیتا و هندسه محاسباتی کار میکنن. دکتر رزازی تو خیلی زمینه ها مثلا کیفیت نرم افزار، داده کاوی و موارد دیگ هم بود فک کنم بستگی ب علاقه ی دانشجو داره.دکتر عبدالله زاده روی معماری نرم افزار . دکتر موسوی هم تاکیدشون روی کاربردی بودن پایان نامه و بدردبخور بودنش هست دانشجوهاشون روی شبکه اجتماعی و پردازش زبان طبیعی الان کار می کنند( تازه یک ساله اومدن). دکتر میبدی هم دانشجوشون امسال رو شبکه اجتماعی کار میکنه. دکتر نورالحسینی هم فک کنم کارشون در ارتباط با شبکه باشه. اینها اساتیدی هستند که پارسال دانشجو گرفتند سال های پیشش دکتر دهقان و دکتر فلاح هم دانشجو می گرفتند که متاسفانه پارسال نگرفتند. حالا امسال رو نمیدونم.
۳
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  سلام. تو امیرکبیر تقریبا تمام فیلدها کار میشه. بیگ دیتا، پردازش زبان طبیعی، کیفیت نرم افزار، هندسه محاسباتی و .. ولی یه چیزی ک هست اینه ک ممکنه اون فیلدی ک می خواید کار کنید استاد راهنماش قبولتون نکنه یک جورایی شانسی هست. من خودم دوست داشتم بیگ دیتا کار کنم ولی نشد و ناخواسته دارم رو یه فیلد دیگ کار می کنم. در کل بخوایم کلی بگیم تو نرم افزار اول شریفه بعد تهران و بعد امیرکبیر. فیلد اصلی اکثر اساتید هم الگوریتم هست.
دکتر باقری روی بیگ دیتا و هندسه محاسباتی کار میکنن. دکتر رزازی تو خیلی زمینه ها مثلا کیفیت نرم افزار، داده کاوی و موارد دیگ هم بود فک کنم بستگی ب علاقه ی دانشجو داره.دکتر عبدالله زاده روی معماری نرم افزار . دکتر موسوی هم تاکیدشون روی کاربردی بودن پایان نامه و بدردبخور بودنش هست دانشجوهاشون روی شبکه اجتماعی و پردازش زبان طبیعی الان کار می کنند( تازه یک ساله اومدن). دکتر میبدی هم دانشجوشون امسال رو شبکه اجتماعی کار میکنه. دکتر نورالحسینی هم فک کنم کارشون در ارتباط با شبکه باشه. اینها اساتیدی هستند که پارسال دانشجو گرفتند سال های پیشش دکتر دهقان و دکتر فلاح هم دانشجو می گرفتند که متاسفانه پارسال نگرفتند. حالا امسال رو نمیدونم.

ببخشید، در مورد دکتر بخشی اطلاعاتی دارید؟ مبنی بر این که چی کار میکنن و آیا دانشجو میگیرن یا نه؟
با تشکر
۰
۰
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ)hsehat نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  

ببخشید، در مورد دکتر بخشی اطلاعاتی دارید؟ مبنی بر این که چی کار میکنن و آیا دانشجو میگیرن یا نه؟
با تشکر
دکتر بخشی تو گروه شبکه هستن و شبکه ای ها باهاشون میتونن بردارن. در مورد فیلد دقیقشون اطلاعی ندارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۸۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close