زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم کامپیوتر شریف - بزنیم یا نه؟

ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ
سلام.بعضی دوستان که رتبشون به روزانه و شبانه شریف میرسه همینطور چشم بسته دارن میزنن شریف.دوستان سرفصلای این رشترو تو دانشگاه شریف دیدین اصلاً؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همش ریاضیه.یعنی فوق لیسانس ریاضی میگیر ی شما تو شاخه معادلات دیفرانسیل!!!!!!
کلی رشته های جدید مثل بیوانفورماتیک که الان برای اپلای خیلی مناسبه یا حتی ۴ تا دونه واحد که به کامپیوتر نزدیک باشه مثلاً به هموش مصنوعی میبینین شما؟
حالا مال دانشگاه تهران رو هم ببینید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواستم یه همفکری بکنیم ببینیم اصلن کار درست هست انتخاب این رشته تو شریف یا نه.
لطفاً کمک کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط Leoeuler.)
راجع به شریف تو قسمت"ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر ۹۵"
توضیح دادم.
اگه به ریاضی علاقه شدید نداری به نظرم نیای بهتر چون یه سریو میشناسم که از مهندسی اومدن علوم شریف بعد که دیدن همش ریاضی و اثباته خیلی بی انگیزه شدن.
کلا باید سر کلاسا خیلی توجه داشته باشی و بیرون از کلاس مطالعه کنی چون مباحث نظری و خیلیم زیاده و اگه علاقه نداشته باشی نمیتونی.

کارنامتم بزار دیگه.

کلا تو شریف از هوش مثل داده کاوی- عصبی - فازی - بایو انفورماتیک و... خبری نیست.
و فقط یه درس یادگیری ماشین داره که اونم با اونی که تو مهندسی کامپیوتر هست فرق داره و بیشتر مباحث نظریه ماشین لرنینگ مورد بحثه
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۸ ب.ظ، توسط saba6000.)
RE: علوم کامپیوتر شریف - بزنیم یا نه؟
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  راجع به شریف تو قسمت"ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر ۹۵"
توضیح دادم.
اگه به ریاضی علاقه شدید نداری به نظرم نیای بهتر چون یه سریو میشناسم که از مهندسی اومدن علوم شریف بعد که دیدن همش ریاضی و اثباته خیلی بی انگیزه شدن.
کلا باید سر کلاسا خیلی توجه داشته باشی و بیرون از کلاس مطالعه کنی چون مباحث نظری و خیلیم زیاده و اگه علاقه نداشته باشی نمیتونی.

کارنامتم بزار دیگه.
ممنونم از پاسختون.شما جطوری اینقد اطلاع دارین از علو شریف؟ لیسانستون ریاضی بوده؟

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  راجع به شریف تو قسمت"ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر ۹۵"
توضیح دادم.

کارنامتم بزار دیگه.
ممنونم از پاسختون.شما جطوری اینقد اطلاع دارین از علو شریف؟ لیسانستون ریاضی بوده؟
در ضمن بهتون تبریک میگم.رتبتون واقعاً عالی شده

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  راجع به شریف تو قسمت"ترتیب انتخاب رشته علوم کامپیوتر ۹۵"
توضیح دادم.

کارنامتم بزار دیگه.
در ضمن بهتون تبریک میگم.رتبتون واقعاً عالی شده

من خواهش می کنم کاربرانی مثل خانم fatemeh69 - خانم احمدی- که علوم شریف خوندن هم حتماً بیان نظر بدن.
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط zarisa.)
ببخشید این سرفصلهای دروس دانشگاه تهران برای من باز نمیشه. میشه فهرست وار چند تاش رو بگید.
در مورد تاپیک هم خوب بستگی به علاقه ی شخص داره. اصلا خوشم نمیاد که بخام کار صرفا تیوری انجام بدم. منظورم اینه که اگر قصه ی شریف اینطوری باشه انتخابش نمی کنم.
ولی یه موضوعی هم هست شریف بلاخره شریفه. اعتبار این دانشگاه به اندازه ی کافی هست. حضور و فارغ التحصیلی از این دانشگاه معرف خیلی توانمندی هست. منظورم اینه اگر بعدا برید مصاحبه دانشگاه دیگه ای احتمالا چندان به گرایشتون اهمیت نمیدن همینکه شریف بودید کلی امتیاز مثبت داره براتون.
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۰ ب.ظ
به نظرم شریف بزن

«یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن»
«یا به اندازه تلاشت آرزو کن»
شکسپیر
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ
Zarisa و saba6000
این همه وقت گذاشتم راجع به شریف توضیح دادم ولی آخر شما کارنامتونو نذاشتینا بزارید دیگه کاری داره مگه آخه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba6000
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط zarisa.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  Zarisa و saba6000
این همه وقت گذاشتم راجع به شریف توضیح دادم ولی آخر شما کارنامتونو نذاشتینا بزارید دیگه کاری داره مگه آخه.
چشم. حتما میذارم. ولی من هنوز اینقدر سردرگم هستم که میترسم اخرش انتخاب رشته نکنم.
یکی زحمت بکشه درسهای دانشگاه تهران رو بگه به من. صفحه اش باز نمیشه واسه من. ارور میده. تشکر
تو دانشگاه تهران گرایشهای سیستم های هوشمند و شبکه های کامپیوتری دارن ؟
زبان ۵۴
پایه ۳۷/۵
تخصصی ۲۵
رتبه ۳۶
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط saba6000.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  Zarisa و saba6000

Leoeuler عزیز
زبان ۳۷
ریاضی ۲۰
تخصصی ۳۸
مرسی از لطفت

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  ببخشید این سرفصلهای دروس دانشگاه تهران برای من باز نمیشه. میشه فهرست وار چند تاش رو بگید.
در مورد تاپیک هم خوب بستگی به علاقه ی شخص داره. من رشتم ریاضی بوده و اصلا خوشم نمیاد که بخام کار صرفا تیوری انجام بدم. منظورم اینه که اگر قصه ی شریف اینطوری باشه انتخابش نمی کنم.
ولی یه موضوعی هم هست شریف بلاخره شریفه. اعتبار این دانشگاه به اندازه ی کافی هست. حضور و فارغ التحصیلی از این دانشگاه معرف خیلی توانمندی هست. منظورم اینه اگر بعدا برید مصاحبه دانشگاه دیگه ای احتمالا چندان به گرایشتون اهمیت نمیدن همینکه شریف بودید کلی امتیاز مثبت داره براتون.

عزیزم این یک سمت قضیس
شما باید بری قاطی بچه های ریاضی - جه بسا المپیادی - جه تضمینی میدی معدل بالا بگیری - شما فکر می کنی اگر بخوای اپلای کنی از شریف باشی با معدل ۱۴ میگیرینت راحت؟ خیلی از دوستای من ارشد شریف بودن به خاطر همین معدل از اپلای جاهای خوب افتادن
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۱۴ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  آقای طاهری من ۴۲ علوم شدم ۱۱ دانش
دانشو نیمیزنم یعنی میذارم بعد علومای خوب.
شریفم نیمزنم (روزانشو نمیارم - شبانشم که همین امروز چن پد جا بحث کردم به نظر من فوق ریاضیه نه علوم)
میخام اول امیر کبیر رو بزنم رزوزانه هاشو همرو.حتی گرایش نظریه محاسبه چون دوستم همین گرایشو خونده اونجا منگه اصلا اینجا گرایش مهم نیست فقط ۲ تا درس اجباری داری واسه هر گرایش .مثلاً خودش نظریه محاسبس ولی پایان نامش پردازشه تصویره)
بعدمیخوام روزانه تهرانو بزنم.بعد شبانه های امیر کبیر. بعد روزرانه بهشتی و بعدش دیگه خیلی مهم نیست.
بی نهاینت ممنون میشم نظرتونو برونم چون واسم خیلی مهمه نظر شما.به نظر شما انتخابام ok هست یا نه.یا جابه جا کنم.چون هر کاری شما بگین انجام میدم.مرسی.

ایشالا تو امیر کبیر ببینمتون
والا معیار های هرکس متفاوت و قابل احترامه
اگر از شریف خوشتون نمیاد (به خاطر گرایش) حداقل تهران رو بالاتر از امیرکبیر بزنید
باز خودتون میدونید Undecided

شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ
نمی دونم والا. من که گفتم اصلا از ریاضی خوشم نمیاد. فعلا هم اصلا قصد ندارم شریف رو انتخاب کنم.
شما راجع به دانشگاه تهران اگر اطلاعاتی دارید بگید ممنون میشم . من فکرم رو سیستم های هوشمند امیرکبیره ولی ظاهرا خیلی ها از سطح پایین امیرکبیر ناراضی ان. واسه همین اگه این گرایش رو تهران داشته باشه اول تهران رو میزنم. بلاخره تغییر رشته یه سختی هایی داره ولی باید تحمل کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RezaTaheri
ارسال: #۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  نمی دونم والا. من که گفتم اصلا از ریاضی خوشم نمیاد. فعلا هم اصلا قصد ندارم شریف رو انتخاب کنم.
شما راجع به دانشگاه تهران اگر اطلاعاتی دارید بگید ممنون میشم . من فکرم رو سیستم های هوشمند امیرکبیره ولی ظاهرا خیلی ها از سطح پایین امیرکبیر ناراضی ان. واسه همین اگه این گرایش رو تهران داشته باشه اول تهران رو میزنم. بلاخره تغییر رشته یه سختی هایی داره ولی باید تحمل کرد.

بیبین تا اوجا که من میدونم تو امیر کبیر که گرایش اصلاً مهم نیست.دوست خودم اونجاست.
تو تهرانم بالاخره از سرفصلاش معلومه خیلی کارا میشه کرد.
ولی این شریف قفله . فقطو فقط ریاضو معادلات و هندسه .مگه فوق ریاضیه آخه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط RezaTaheri.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  نمی دونم والا. من که گفتم اصلا از ریاضی خوشم نمیاد. فعلا هم اصلا قصد ندارم شریف رو انتخاب کنم.
تهران بیوانفورماتیک داره، سیستم هوشمند رو نمیدونم داشته باشه یا نه

ولی نکته مهم اینجاست که سیستم هوشمند امیرکبیر ۵ تا میگیره و اگه شما بزنید ۱۰۰% میارید (و آخرین فرد قبولی هم نخواهید بود شاید سومین نفر باشید)
حالا نکته اینجاست که از ۳۵ نفری که از شما جلوتر هستن قراره ۲ نفر امیرکبیر بزنن (بقیه جاهای دیگه میزنن)
امیدوارم انتخابی نکنید که بعد پشیمون بشید

رتبه ۱ سال ۹۱ سیستم‌های کامپیوتری امیرکبیر قبول شد (بعد پشیمون شد چون ظرفیت دوتا بود و نفر بعدی رتبه ۳۹ بود که اونجا قبول شد و خورد تو ذوقش)

شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  نمی دونم والا. من که گفتم اصلا از ریاضی خوشم نمیاد. فعلا هم اصلا قصد ندارم شریف رو انتخاب کنم.

بیبین تا اوجا که من میدونم تو امیر کبیر که گرایش اصلاً مهم نیست.دوست خودم اونجاست.
تو تهرانم بالاخره از سرفصلاش معلومه خیلی کارا میشه کرد.
ولی این شریف قفله . فقطو فقط ریاضو معادلات و هندسه .مگه فوق ریاضیه آخه؟؟؟
اخه امیرکبیر که گرایشها رو تعیین کرده. البته این چیزیه که من شنیدم. توی امیرکبیر کدوم گرایشهاش دکترا داره؟ بیوانفورماتیکش رو که می دونم نداره. بقیش چی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba6000
ارسال: #۱۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ
تو امیر کبیر گرایش معلومه.درست.ولی فقط ۶ واحد اجباری از اون گرایش باید بگذرونی.دوست خودم نظریه محاسبه بود پایان نامش ۱۰۰ درص هوش مصنوعی بود.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  تو امیر کبیر گرایش معلومه.درست.ولی فقط ۶ واحد اجباری از اون گرایش باید بگذرونی.دوست خودم نظریه محاسبه بود پایان نامش ۱۰۰ درص هوش مصنوعی بود.
از دوستتون نپرسید کدوم گرایشای امیرکبیر دکترا داره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۶۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۳۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close