زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۲۸۵۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Iranian Wizard نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ)yas701 نوشته شده توسط:  ...

جالب اینجاست ظرفیت شریف نصف شده! و ظرفیت دانشگاه تهران دو برابر که به طور کل هم دیگرو پوشش میدن . اما بخشی از بچه هایی که میخواستن شریف برن باید به دانشگاه تهران کوچ کنند!
...
ظرفیت شریف نصف نشده.
سال پیش ۲۵ تا نرم افزار میگرفت.امسال شده ۱۲ تا نرم افزار و ۹ تا الگوریتم.(جمعا ۲۱تا)...پس ۴ تا از ظرفیتش کم شده.
ولی خب بجاش بهشتی ۶تا و تهران ۹تا به ظرفیتای روزانشون اضافه شده.

بهرحال نرم افزار نمیگیره.داره الگوریتم میگیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۸۵۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ق.ظ
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ دانشگاه‌های آزاد و سراسری به صورت کارنامه در روز سه شنبه ۱۶ خرداد منتشر می‌شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: ر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده نتیجه اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶ به صورت کارنامه تنظیم شده است و این کارنامه در سه شنبه ۱۶ خردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج اولیه و کارنامه منتشر شده، مجاز به انتخاب رشته در این آزمون می شوند ضرورت دارد از روز شنبه ۲۰ خرداد بر اساس اطلاعیه ای که همزمان با اعلام نتایج بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود نسبت به انتخاب کدرشته محل های خود از میان کدرشته های مجاز اقدام کنند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , naser.71 , Doctorwho , همیلا
ارسال: #۲۸۵۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط sali_h.)
ببخشید ممکنه منو راهمایی کنید
بچه های ایتی در ارشد باید چه زبان برنامه نویسی بلد باشند من هیچی بلد نیستم؟
خود ایتی ایتی، میشه کمکم کنید
شما باشید دانشگاه برتر انتخاب میکنید تهران یا رشته برتر مثلا شبکه یا امنیت شهرستان؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۵۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ
بزار رتبه ها بیاد بعدش مفصل صحبت می کنیم
همه نباید کد زن باشن خیلی مباحث دیگه هم هست
۰
۰
ارسال: #۲۸۵۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  حال ندارم تا رتبه نیومده دفترچه بخونم.یه آدم خیر بیاد بگه دقیقا چی به چیهHuh این سنجشم معلومه روزه بهش فشار اورده اخه قبل رتبه، دفترچه میخوایم چیکارDodgy
...Exclamation
۰
۰
ارسال: #۲۸۵۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط naser.71.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  ببخشید ممکنه منو راهمایی کنید
بچه های ایتی در ارشد باید چه زبان برنامه نویسی بلد باشند من هیچی بلد نیستم؟
خود ایتی ایتی، میشه کمکم کنید
شما باشید دانشگاه برتر انتخاب میکنید تهران یا رشته برتر مثلا شبکه یا امنیت شهرستان؟

تا مهر میتونی کلی برنامه نویسی یاد بگیری. باید یاد بگیری. به سایت sololearn.com یه سر بزن. خیلی کمک میکنه. جهت راهنمایی بود صرفا. نه تبلیغ.
۱
۰
ارسال: #۲۸۵۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۰۲ ب.ظ
سلام بچه ها
من مدتی هستش که درس خوندن رو شروع کردم و روزی حدود ۱۱ یا ۱۲ ساعت درس می خونم و هیچ مشکلی هم با خوندن ندارم اصلا نمیفهمم کی ساعت میگذره (چون شدیدا به درس خوندن علاقه دارم)
معدلم هم ۱۸/۸۷ بود
این اولین کنکوریه که دارم میدم چون مقاطع دیگه رو با شرایط رفتم دانشگاه ( مقام خارزمی ، مسابقات علمی و ... )
حدود یک ماه قبل اومدم اینجا و کل صفحات رو خوندم و بهترین منابع درسی که میشد تهیه کرد رو خریدم (تقریبا از هر درس حدود ۳ یا ۴ تا کتاب کنکوری + کتاب مرجع ) نمیگم می خوام همرو بخونما مثلا اگه تو یه کتاب یه مبحث رو بد توضیح داد میرم تو کتاب دیگه می خونم تا متوجه بشم
یعنی از نظر منابع هیچ مشکلی ندارم
بعد از تهیه منابع یه برنامه ریزی هم واسه خودم ( بر اساس اطلاعاتی که اینجا داشت ) انجام دادم و الان دو سه هفته ست که دارم طبق برنامه پیش میرم ولی حس می کنم زیاد خوب نیست یعنی کند پیش میره کارا
دوستان من می خوام رتبه یک بیارم یعنی حتی ۲ هم نمی خوام!!!!
تمام ساعات روزم بی کارم و هیچ کاری جز درس خوندن ندارم ( خر خون نیستما ولی امسال واسه کنکور میخوام خرخونی کنم )
حالا خواهشی که از دوستان با تجربه دارم اینه که یه برنامه خوب بهم پیشنهاد بدن البته میدونم که هرکس بهتر از کس دیگه برا خودش میتونه برنامه ریزی کنه ولی من میخوام نظرات شما رو هم بدونم چون از برنامه خودم زیاد راضی نیستم
حالا این برنامه منه:
ساعت ۵:۳۰ از خواب بیدار میشم
۳۰ دقیقه غذا میخورم
۳۰ دقیقه لغت زبان که دیروز یا روزای قبل کار کردم رو دوره می کنم
از ساعت ۶:۳۰ درس خوندن شروع میشه ( ۴۵ دقیقه می خونم ، ۱۰ دقیقه مرور می کنم ، ۵ دقیقه استراحت ) و تکرار همین
تا ساعت ۱۸:۳۰ درس می خونم
۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ میرم باشگاه بدنسازی، بعدش میام خونه زبان می خونم تا ۲۲:۰۰
بعدش ۳۰ دقیقه شام میخورم ساعت ۲۲:۳۰ می خوابم

این برنامه روزانه ی منه و هیچ مشکلی تو اجراش ندارم همیشه میتونم طبق برنامه پیش برم
کتاب هایی هم که انتخاب کردم در طول هفته به این صورته

شنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
یکشنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
دوشنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
سه شنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
چهارشنبه: مرور کل درس پایگاه داده که تو این هفته خوندم + خلاصه نویسی + (هرچی تست در جهان تو این مباحث وجود داره)
پنجشنبه: مرور کل درس سیستم هامل که تو این هفته خوندم + خلاصه نویسی + (هرچی تست در جهان تو این مباحث وجود داره)
جمعه: مرور کل درس نظریه که تو این هفته خوندم + خلاصه نویسی + (هرچی تست در جهان تو این مباحث وجود داره)

در مورد انتخاب درس ها هم بگم که همینطوری درسایی رو انتخاب کردم که علاقه داشته باشم و شبیه هم هم نباشه
در کل نسبت به زمان و انرژی که دارم صرف این کار میکنم حس می کنم نتیجه نمیگیرم و طبق معمول عادت ندارم فکر کنم عقل کل هستم واسه همین اومدم نظرتونو بپرسم که اگه جایی از کارام ایراد داره بهم بگید
دوستان خواهش می کنم کمک کنید خیلی برام مهم هستش
بعدا که رتبه یک شدم ( صد در صد میشم چه با برنامه چی بی برنامه ) قول میدم همینجا جبران کنم
بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt
ارسال: #۲۸۵۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Perfect_Dream_Man نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من مدتی هستش که درس خوندن رو شروع کردم و روزی حدود ۱۱ یا ۱۲ ساعت درس می خونم و هیچ مشکلی هم با خوندن ندارم اصلا نمیفهمم کی ساعت میگذره (چون شدیدا به درس خوندن علاقه دارم)
معدلم هم ۱۸/۸۷ بود
این اولین کنکوریه که دارم میدم چون مقاطع دیگه رو با شرایط رفتم دانشگاه ( مقام خارزمی ، مسابقات علمی و ... )
حدود یک ماه قبل اومدم اینجا و کل صفحات رو خوندم و بهترین منابع درسی که میشد تهیه کرد رو خریدم (تقریبا از هر درس حدود ۳ یا ۴ تا کتاب کنکوری + کتاب مرجع ) نمیگم می خوام همرو بخونما مثلا اگه تو یه کتاب یه مبحث رو بد توضیح داد میرم تو کتاب دیگه می خونم تا متوجه بشم
یعنی از نظر منابع هیچ مشکلی ندارم
بعد از تهیه منابع یه برنامه ریزی هم واسه خودم ( بر اساس اطلاعاتی که اینجا داشت ) انجام دادم و الان دو سه هفته ست که دارم طبق برنامه پیش میرم ولی حس می کنم زیاد خوب نیست یعنی کند پیش میره کارا
دوستان من می خوام رتبه یک بیارم یعنی حتی ۲ هم نمی خوام!!!!
تمام ساعات روزم بی کارم و هیچ کاری جز درس خوندن ندارم ( خر خون نیستما ولی امسال واسه کنکور میخوام خرخونی کنم )
حالا خواهشی که از دوستان با تجربه دارم اینه که یه برنامه خوب بهم پیشنهاد بدن البته میدونم که هرکس بهتر از کس دیگه برا خودش میتونه برنامه ریزی کنه ولی من میخوام نظرات شما رو هم بدونم چون از برنامه خودم زیاد راضی نیستم
حالا این برنامه منه:
ساعت ۵:۳۰ از خواب بیدار میشم
۳۰ دقیقه غذا میخورم
۳۰ دقیقه لغت زبان که دیروز یا روزای قبل کار کردم رو دوره می کنم
از ساعت ۶:۳۰ درس خوندن شروع میشه ( ۴۵ دقیقه می خونم ، ۱۰ دقیقه مرور می کنم ، ۵ دقیقه استراحت ) و تکرار همین
تا ساعت ۱۸:۳۰ درس می خونم
۱۸:۳۰ تا ۲۰:۳۰ میرم باشگاه بدنسازی، بعدش میام خونه زبان می خونم تا ۲۲:۰۰
بعدش ۳۰ دقیقه شام میخورم ساعت ۲۲:۳۰ می خوابم

این برنامه روزانه ی منه و هیچ مشکلی تو اجراش ندارم همیشه میتونم طبق برنامه پیش برم
کتاب هایی هم که انتخاب کردم در طول هفته به این صورته

شنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
یکشنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
دوشنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
سه شنبه: پایگاه داده ، سیستم عامل ، نظریه زیان ها
چهارشنبه: مرور کل درس پایگاه داده که تو این هفته خوندم + خلاصه نویسی + (هرچی تست در جهان تو این مباحث وجود داره)
پنجشنبه: مرور کل درس سیستم هامل که تو این هفته خوندم + خلاصه نویسی + (هرچی تست در جهان تو این مباحث وجود داره)
جمعه: مرور کل درس نظریه که تو این هفته خوندم + خلاصه نویسی + (هرچی تست در جهان تو این مباحث وجود داره)

در مورد انتخاب درس ها هم بگم که همینطوری درسایی رو انتخاب کردم که علاقه داشته باشم و شبیه هم هم نباشه
در کل نسبت به زمان و انرژی که دارم صرف این کار میکنم حس می کنم نتیجه نمیگیرم و طبق معمول عادت ندارم فکر کنم عقل کل هستم واسه همین اومدم نظرتونو بپرسم که اگه جایی از کارام ایراد داره بهم بگید
دوستان خواهش می کنم کمک کنید خیلی برام مهم هستش
بعدا که رتبه یک شدم ( صد در صد میشم چه با برنامه چی بی برنامه ) قول میدم همینجا جبران کنم
بی صبرانه منتظر نظراتتون هستم

به به، خدا قوت پس

با هماهنگی مدیران یه تاپیک جدید بزن با همین عنوان فقط سالشو بزن ۹۷ و بشو لیدر خودت

فقط بخون، امیدوارم موفق باشی و خوش شانس Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , signal_micro , Perfect_Dream_Man
ارسال: #۲۸۵۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Perfect_Dream_Man نوشته شده توسط:  دوستان من می خوام رتبه یک بیارم یعنی حتی ۲ هم نمی خوام!!!!
خدا قوت
فقط نکته اول اینکه بقول داداش delete4all شانس بیاری بلاهایی که امسال سر ما آوردن سر شما نیاد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Perfect_Dream_Man
ارسال: #۲۸۶۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۳۸ ب.ظ
سلام به همه کنکوری‌های عزیز
من کلی جستجو کردم راجب سطح دانشگاه‌ها و گرایش‌ها ولی متاسفانه مطالب یا مفید نیست یا قدیمیه.
نظرتون چیه تا رتبه‌ها نیومده یه صحبتی راجب دانشگاه‌ها و گرایش‌ها داشته‌ باشیم. مخصوصا الان که آی‌تی و نرم‌افزار با هم هستن نیاز به اطلاعات بهتری برای انتخاب رشته هست که دانشجوهای هر گرایش می‌تونن با هم به اشتراک بزارن.
۰
۰
ارسال: #۲۸۶۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۴۲ ب.ظ
بزار رتبه ها بیاد انقدر بحث میکنیم
بزار ببینیم قبول میشیم
۰
۰
ارسال: #۲۸۶۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ب.ظ)Perfect_Dream_Man نوشته شده توسط:  (هرچی تست در جهان تو این مباحث وجود داره)
یه نکته خیلی مهمی که باید دقت کنی اینه که اگر در دور اول همه تستا رو بزنی اشتباهه، چون بعد از خوندن چند درس دیگه فراموش میکنی به نظرم چون داری از الان میخونی یک چهارم تستا رو بزن بعد از یک هفته یک چهارم دیگه تستا رو بزن سه هفته بعد یک چهارم بعدی و ....
اما این یک چهارم ها رو میتونی از روی کتابای بانک تست بزنی ولی بعضی کتابا تستها رو بر حسب سال مرتب نکردن بلکه برحسب موضوع مربوطه میچینن اونوقت ۱ تست بزن ۳ تا رو بزار کنار (یک چهارم) ، ترجیحا سعی کن همه فصلهای درس رو بخونی بعد تست بزن زمان زدن، هر یک چهارم تست ها قبلش دوره نکن بزار با زدن اون تست مطالبی که یاد گرفته بودی رو بیاد بیاری بعد از اینکه یک چهارم ها تموم شد دوباره از اول تستای تکراری رو بزن تا وقتی تست رو دیدی کل اون مطلب بیاد تو ذهنت
حتما به چیزی که میخوای میرسی موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Perfect_Dream_Man
ارسال: #۲۸۶۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان
با رتبه ی ۳۰۰ ‌نرم افزار کجا میشه قبول شد(شبانه و روزانه)
ممنون میشم راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۲۸۶۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ)hasan2i2 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید

شبانه صنعتی اصفهان
۰
۰
ارسال: #۲۸۶۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ)hasan2i2 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون میشم راهنمایی کنید

با ترکیب آی‌تی و نرم‌افزار گفتنش سخته
اگه بخواید تهران قبول شید شاید به زحمت شبانه شهید رجایی. البته احتمال قبولی تو اونایی که مصاحبه دارن مثل مالک‌اشتر بیشتره. شهرستان شانسش بیشتره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close