زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۴۲۱
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
[/quote]
کسی برای محاسبات و آمار نظری ندارهSad
[/quote]

برای آمار تقریبا همه نظرشون روی کتاب پارسه ست
ولی محاسبات رو نمی دونم. چون حتی پاسشم نکردم نظری ندارمSmile

«بسیار سفر باید .... تا پخته شود خامی»
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۲۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط signal_micro.)
کسی برای محاسبات و آمار نظری ندارهSad
[/quote]

برای آمار تقریبا همه نظرشون روی کتاب پارسه ست
ولی محاسبات رو نمی دونم. چون حتی پاسشم نکردم نظری ندارمSmile
[/quote]

به نظرم باید کنار کتاب پارسه یه کتاب برای اثبات فرمولهاش بخونی!Huh باور کن
خودت کتابشو خوندی؟ من خودمو میشناسم نمیتونم فرمول حفظ کنم نهایتش برای هر درس ۲تا فرمول حفظ کنی میشه چندتا؟Big Grin
یکی از دوستام مدرسان رو بهم داد ظاهرا باید خوب باشه ولی نمیدونم تا چه حد پوشش بده؟
اگه خوبه همون مدرسان رو مسلط بشم؟
۰
۰
ارسال: #۴۲۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ
سلام به نظرتون برای گرایش امنیت کدوم موسسه رو شرکت کنم؟ مدرسان شریف یا پارسه ؟ HuhIdea
یه سوال دیگه هم داشتم ظرفیت پذیرش برای دانشگاه روزانه چقدره؟؟؟؟Confused
۰
۰
ارسال: #۴۲۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون برای گرایش امنیت کدوم موسسه رو شرکت کنم؟ مدرسان شریف یا پارسه ؟ HuhIdea
موسسه برای آزمون؟ یا کلاس؟ اگر کلاس میخوای بری چه درسی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azin95
ارسال: #۴۲۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ، توسط azin95.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون برای گرایش امنیت کدوم موسسه رو شرکت کنم؟ مدرسان شریف یا پارسه ؟ HuhIdea

برای آزمون میخوام.واقعا نمیدونم باید چیکار کنمSad
۰
۰
ارسال: #۴۲۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط کنکور۹۵.)
دوستان من چیکار کنم کند میخونم .و همیشه سرم تو کتابه ولی سرعت ندارم .وهمچنین هنو بین نرم افزار وهوش مصنوعی موندم کدوم انتخاب کنم .همش درحال فکر کردنم ... چه کنم .
امیدم کم شده .حوصله ام کم شده .گاهی اوقات از خوندن خسته میشم میگم برم دنبال تخصص .همش از این شاخه به اون شاخه میرم .نمی تونم یه کاری رو به پایان برسونم .ازم کارام خسته شدم.
هی نصفه ونیمه کارامو رها میکنم

درس خوندن برام سخت شده وهمیشه در مورد درس خوندم مشکل داشتم هیچ وقت باحس خوب درس نخوندم همیشه با ذهنم سخت برخورد میکردم .احساس میکنم عادت ویا روش صحیح مطالعه رو نمیدونم.کمکم کنید شما چطور میخونید
۱
۰
ارسال: #۴۲۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط darush12.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)کنکور۹۵ نوشته شده توسط:  دوستان من چیکار کنم کند میخونم .و همیشه سرم تو کتابه ولی سرعت ندارم .وهمچنین هنو بین نرم افزار وهوش مصنوعی موندم کدوم انتخاب کنم .همش درحال فکر کردنم ... چه کنم .
امیدم کم شده .حوصله ام کم شده .گاهی اوقات از خوندن خسته میشم میگم برم دنبال تخصص .همش از این شاخه به اون شاخه میرم .نمی تونم یه کاری رو به پایان برسونم .ازم کارام خسته شدم.

درس خوندن برام سخت شده وهمیشه در مورد درس خوندم مشکل داشتم هیچ وقت باحس خوب درس نخوندم همیشه با ذهنم سخت برخورد میکردم .احساس میکنم عادت ویا روش صحیح مطالعه رو نمیدونم.کمکم کنید شما چطور میخونید

دوست عزیز، آرام باشید
این احساس ها نه فقط برای شما، بلکه برای همه داوطلبین بوجود میاید فقط مهم اینه که بتونید از این احساسها به خوبی گذر کنید
نداشتن سرعت گاهی به نحوه مطالعه برمیگرده و لزوماً نداشتن سرعت برابر با ضعف نیست
شما با سرمایه گذاری هوشمندانه روی دفترچه اول میتوانید آزادی عمل خوبی در انتخاب رشته بین نرم و هوش پیدا کنید
کلاً در دنیای سرگرم کننده امروز، درسخواندن در ابتدا کار کسل کننده ای به نظر میرسه اما مهم این هست که شما در این مواقع صبر کنید و برنامه خودتون را دنبال کنید چون این احساس مطمئناً هفته بعد یا ماه بعد دوباره سراغتون میاد و به این شکل نیست که یک تجویز بکنیم و تا آخر با شادابی تمام درس بخونید.
همچنان پافشاری کنید، میلی متر به میلی متر جلو برید، روزهای خوب نزدیکه و روزهای سخت نزدیکتر

(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۳ ب.ظ)کنکور۹۵ نوشته شده توسط:  دوستان من چیکار کنم کند میخونم .و همیشه سرم تو کتابه ولی سرعت ندارم .وهمچنین هنو بین نرم افزار وهوش مصنوعی موندم کدوم انتخاب کنم .همش درحال فکر کردنم ... چه کنم .

چند توصیه از نظر شخصیم(پس اجباری در کار نیست)، برای بهبود عملکردتون:

۱) شب ها سعی کنید هر چه زودتر بخوابید؛ ایده ال ترین حالت ممکن خوابیدن در ساعت ۲۲:۰۰ هست، اما اگر شما ساعت ۱ شب میخوابید؛ میتونید هر شب ۱۰ دقیقه زودتر بخوابید تا بعد چند هفته به ۲۲ برسید.

۲) ساعت ۶ صبح بیدار شوید، صبحانه بخورید، ساعت ۷ هم آماده خواندن دروس باشید؛ چون کنکور کامپیوتر همیشه صبح بوده.

۳) ساعت ۷؛ شروع کنید تمامی نکات دستنویس دروس امروزتان را مرور کنید(مثلا: اگر چهارشنبه قرار گسسته و منطقی و داده بخوانید، ساعت ۷ شروع کنید نکات دستنویس روزهای قبل این دروس را مرور کنید.)

۴) در هر روز ۳ درس / ۲ درس متفاوت بخوانید

۵) برنامه ریزی ۶ ماهه سپس تقسیم در هرماه و در نهایت تقسیم بر هفته و روز بکنید

۶) اگر در این هفته قرار هست که ۲فصل گسسته را بخوانید، ۱ فصل را شنبه بخوانید و ۱ فصل دیگر را چهرشنبه.(هدف هر درس را در روزهای فته پخش کنید)

۷)هدف های درسی خودتون را برای هر هفته بنویسید و سپس هر روز مقداری را انتخاب کنید و دوباره برای روز شنبه هدفهای درسی خودتون را بنویسید و در نهایت هر هدف را که نائل شدید، تیک بزنید و به سراغ هدف بعدی بروید

۸) یک دفتر ۴۰ برگ داشته باشید و هر شب قبل از خواب، کارهایی را که قرار است فردا انجام بدهید را لیست کنید؛ طوری که همه کارهایتان از جمله درسی و غیر درسی را دورنش بنویسید.(مثال: زمان بیداری، دروسی که باید خواند،بیرون رفتن، نماز و ...)

۹) افعال درون دفترچه روزانه تان همه باید گذشته باشد، یعنی اگر قرار است، ۳شنبه، ۱ فصل مدار منطقی بخوانید در دوشنبه شب درون دفترچه برای روز ۳شنبه بنویسید... نکات مدار منطقی را مرور کردم
۱ فصل مدار منطقی خواندم

۱۰) سعی کنید بعد از ساعت ۱۹:۳۰ شب، درسی را برای یادگیری اولیه شروع نکنید، بلکه بیشتر مرور دروس مثل: "زبان انگلیسی" شامل حفظ و مرور لغات و کلاً مرور کردن برگه های لایتنرتون شامل فرمولهای مهمی که در طول روز نوشتید را انجام بدید.

کلیاتی را گفتم، که سوالی داشته باشید و توانایی داشته باشم حتماً پاسخ میدم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagbagoo , signal_micro , کنکور۹۵ , ele , azin95 , elhamgh , mhalizadeh
ارسال: #۴۲۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ
ممنونم ولی من مثلا میگم امروز گسسته ۱ فصل بخوانم ولی همین یک فصلم ۲ روزم یا ۳ روزمو میگیره بدون هیچ درس دیگری براهمین میگم کند میخونم و نمی تونم برنامه مو پیداکنم
۰
۰
ارسال: #۴۲۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون برای گرایش امنیت کدوم موسسه رو شرکت کنم؟ مدرسان شریف یا پارسه ؟ HuhIdea

به نظر من که همه موسسات شبیه همند(فکر کنم مهستان یا نصیر به سولات کنکور نزدیک ترند و سولات استاندارد تره، هروقت که به تحلیل آزمونای آزمایشی رسیدم می تونم تا حدی دقیق نظر بدم کدوم موسسه سوالاش استانداردتره الان در این مورد نظر خاصی ندارم) فقط برای مدیریت زمان و کم شدن استرس و این چیزا دو تا آزمون جامع رو شرکت کن(شرکت در همه آزمونا استرسزا است البته نه برای همه باز هم بستگی به آمادگی فرد داره) ولی من به کلاس اساتیدی که اگه با کلاسشون پیش بری و ۱۰۰ جواب بگیری رو بیشتر از آزمون توصیه میکنم ، باز هم بستگی به شرایط هر فرد داره نمیشه برای همه یه چیز گفت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azin95
ارسال: #۴۳۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط darush12.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)کنکور۹۵ نوشته شده توسط:  ممنونم ولی من مثلا میگم امروز گسسته ۱ فصل بخوانم ولی همین یک فصلم ۲ روزم یا ۳ روزمو میگیره بدون هیچ درس دیگری براهمین میگم کند میخونم و نمی تونم برنامه مو پیداکنم

سریع خواندن خوب هست اما گاهی سرعت فدای دقت میشه و فرد وقتی دوباره برمیگرده میبینه همه چی یادش رفته.
اگر شما یک فصل طی ۳ روز به تسلط برسید؛ بازهم سود کرده اید.(بهتر از این هست که چندین ماه در اضطراب نخواندش باشید.)
اما از همین حالا با توجه به شناختی که از خودتون دارید یک برنامه بلند مدت بنویسید، سپس تقسیمش کنید به ماه و هفته و روز با این کار سردرگمی را از ذهن خودتون دور میکنید؛ با برنامه همان فصل گسسته را ۳ روز بخوانید هیچ اشکالی ندارد اما از برنامه ای که ریختید سعی کنید عقب نیافتید،(که البته معمولاً عقب میافتند؛ شما سعی کنید به حداقل برسونید؛ یعنی در یک هفته سعی کنید به ۷۵ درصد از هدف های خودتون در طول هفته برسید)
مطمئن باشید به خودتون و ادامه بدید، هیچ تلاشی بی نتیجه نمیشود
۱
۰
ارسال: #۴۳۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  

به نظر من که همه موسسات شبیه همند(فکر کنم مهستان یا نصیر به سولات کنکور نزدیک ترند و سولات استاندارد تره، هروقت که به تحلیل آزمونای آزمایشی رسیدم می تونم تا حدی دقیق نظر بدم کدوم موسسه سوالاش استانداردتره الان در این مورد نظر خاصی ندارم) فقط برای مدیریت زمان و کم شدن استرس و این چیزا دو تا آزمون جامع رو شرکت کن(شرکت در همه آزمونا استرسزا است البته نه برای همه باز هم بستگی به آمادگی فرد داره) ولی من به کلاس اساتیدی که اگه با کلاسشون پیش بری و ۱۰۰ جواب بگیری رو بیشتر از آزمون توصیه میکنم ، باز هم بستگی به شرایط هر فرد داره نمیشه برای همه یه چیز گفت

خیلی از راهنمایی تون ممنونمAngel
۰
۰
ارسال: #۴۳۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ ب.ظ
یکی که نرم افزار میخونه بهم پیام بده
۱
۰
ارسال: #۴۳۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۰۶ ب.ظ
دوستان کسی میتونه برای من و بقیه مشخص کنه که منابع درسی (منظورم کتابهای مرجع) هست، هر کدوم از دروس تا کدوم فصلها باید خونده بشن؟

من بعضی از منابع رو نمیدونم تا کجا باید خونده بشن و از طرفی چون حجم منابع زیاده نمیخوام زیادتر از حدش بخونم.

اگر کسی از دوستان میتونه، دقیقا بگه هر کتابی تا کجا باید خونده بشه.

متشکرم.
۰
۰
ارسال: #۴۳۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)bagbagoo نوشته شده توسط:  دوستان کسی میتونه برای من و بقیه مشخص کنه که منابع درسی (منظورم کتابهای مرجع) هست، هر کدوم از دروس تا کدوم فصلها باید خونده بشن؟

من بعضی از منابع رو نمیدونم تا کجا باید خونده بشن و از طرفی چون حجم منابع زیاده نمیخوام زیادتر از حدش بخونم.

متشکرم.
* تا کجاشو که من نظرم اینه اگه یه درسو میخونی فرضا ۳ فصل مهمشو ۳ بار بخون و تست بزن تا آماده بشی ولی قسمتهای غیرمهم رو نخونی و سوال بیاد ممکنه خیلی آسون باشه بعد جواب ندی حیفه ، ممکنه یه سوال بدن سخت هم نباشه ولی ترکیبی از معلومات چند فصلو بخواد پس اگه درسی رو میخونی کامل بخون
* برای کنکور هم لازم نیست کتاب مرجع بخونی(فقط نظریه زبانو از لینز بخون بعدش از یکی از کتابها فقط تست بزن متن درسم نخون )
برای منطقی فکر کنم پوران یوسفی کافی باشه
برای سیستم عامل حقیقت (پارسه) خیلی خوبه فقط از همون دور اول خوندن هر چیزی خوندی خلاصه بردار وگرنه از دستت در میره
معماری هم کتاب پوران بد نیست بستگی به هر فرد داره فیلم های دکتر گودرزی هم برای شروع خوبه(وقتگیره) اگه میخوای این درس تستها رو خیلی عمیق یاد بگیری کتاب بانک تست نصیر رو بگیر حل سیستم عامل و منطقی و معماری اون حرف نداره
ساختمان داده رو هم از بچه های نرم افزاری بپرسی بهتر میدونن
موفق باشی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagbagoo
ارسال: #۴۳۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)bagbagoo نوشته شده توسط:  دوستان کسی میتونه برای من و بقیه مشخص کنه که منابع درسی (منظورم کتابهای مرجع) هست، هر کدوم از دروس تا کدوم فصلها باید خونده بشن؟

متشکرم.
* تا کجاشو که من نظرم اینه اگه یه درسو میخونی فرضا ۳ فصل مهمشو ۳ بار بخون و تست بزن تا آماده بشی ولی قسمتهای غیرمهم رو نخونی و سوال بیاد ممکنه خیلی آسون باشه بعد جواب ندی حیفه ، ممکنه یه سوال بدن سخت هم نباشه ولی ترکیبی از معلومات چند فصلو بخواد پس اگه درسی رو میخونی کامل بخون
* برای کنکور هم لازم نیست کتاب مرجع بخونی(فقط نظریه زبانو از لینز بخون بعدش از یکی از کتابها فقط تست بزن متن درسم نخون )
برای منطقی فکر کنم پوران یوسفی کافی باشه
برای سیستم عامل حقیقت (پارسه) خیلی خوبه فقط از همون دور اول خوندن هر چیزی خوندی خلاصه بردار وگرنه از دستت در میره
معماری هم کتاب پوران بد نیست بستگی به هر فرد داره فیلم های دکتر گودرزی هم برای شروع خوبه(وقتگیره) اگه میخوای این درس تستها رو خیلی عمیق یاد بگیری کتاب بانک تست نصیر رو بگیر حل سیستم عامل و منطقی و معماری اون حرف نداره
ساختمان داده رو هم از بچه های نرم افزاری بپرسی بهتر میدونن
موفق باشی

دوست گرامی، متشکرم که لطف کردید جواب منو دادید.سپاس گزارم.

اما در پاسخ باید چند نکته رو خدمتتون عرض کنم.
۱-بنده مدت زیادی از گرفتن لیسانسم سپری گذشته (حدود ۵ یا ۶ سال) بنابراین نیاز به یادآوری بعضی دروس دارم.البته من پارسال هم شرکت کردم ولی می تونم بگم اصلا خوب نخوندم بنابراین خیلی از مطالب از یادم رفته.

۲-همون پارسال که امتحان دادم متوجه شدم که خوندن مراجع (در صورتی که با برنامه ریزی و درست صورت بگیره و وقت هم کافی باشه) میتونه از دو جهت به داوطلب کمک کنه.اول اینکه با خوندن کتب مرجع میتونی مطمئن بشی که چیزی رو از قلم ننداختی.یعنی یه روحیه نسبی میده به آدم هر چند که واقعا اینطور نباشه.یعنی مثلا شما کتاب معماری کامپیوتر یوسفی رو میخونی، تا چه حد میتونی مطمئن باشی که ایشون تمام بخشهای کتاب مانو رو پوشش دادن؟ولی اگر کتاب مرجع رو حتی یک دور هم خونده باشی متوجه کاستیهای احتمالی کتابهای کنکوری میشی و میری دنبالش و از روی یه منبع دیگه میخونیش.
یه خاطره بگم خالی از لطف نیست.بنده غیر از لیسانس IT لیسانس مترجمی زبان رو هم دارم یعنی همزمان در دو رشته لیسانس گرفتم.یادم میاد یکی از امتحانات رشته زبان بود که به دلیل اینکه اون ترم درسهای کامپیوتر خیلی سنگین بود من نرسیدم کتاب مربوط به اون درس زبان رو کامل بخونم (هر ترم حدود ۳۰ یا ۳۲ واحد پاس می کردم).یه فصل آخر کتاب بود که اصولا ازش سوال نمیومد.منم اون فصلو نخوندم گفتم بابا از این فصل که سوال نمیدن!!
از شانس گند من، دقیقا اون ترم استاد محترم هوس کرده بود حدود ۳۰ یا ۴۰ درصد از سوالات رو از همون فصل بده، فصلی که سرجمع ۱۰ درصد کتاب هم نمی شد.یعنی اگر کسی فقط اون فصل رو خونده بود ۴۰ درصد سوالات رو به راحتی جواب میداد.بماند که من با اتکا به دانش قبلی تونستم یه مقدار از سوالات اون فصل رو جواب بدم و هر جوری بود اون درس رو پاس کردم ولی این برام تجربه شد که تمام کتاب رو بخونم و چیزی رو نخونده نذارم.

۳-من با توجه به اینکه رشتم IT بوده طبیعتا بعضی از دروس رشته کامپیوتر مثل کامپایلر، زبانهای برنامه سازی و ... رو پاس نکردم و حتی دروسی مثل مدیریت رو هنوز که هنوزه نمیدونم مرجع واقعیش چیه.بنابراین نمیتونم یک دفعه بشینم سر نکته و تست کامپالیر یا برنامه سازی یا VLSI و ...

امیدوارم دلایلم کافی بوده باشه و دوستان هم این لطف رو در حق من و بقیه بکنن که با توجه به حجم زیادی که دروس این رشته دارن حداقل زیادتر از حد نخونیم و بتونیم به طور مفید از وقتمون استفاده کنیم.

یکبار دیگه از شما دوست محترم تشکر می کنم که لطف کرده و جواب بنده رو دادید.Shy
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۸۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۱۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close