زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم؟مقایسه هوش دانشگاه تهران با امیرکبیر

ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط hamedlakers.)
با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم؟مقایسه هوش دانشگاه تهران با امیرکبیر
با سلام با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم یا نه؟ و این که بین دانشگاه تهران و امیرکبیر کدوم تو هوش قوی ترن لطفا راهنمایی کنید؟فعلا هم به فیلد خاصی تو هوش علاقه ندارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ق.ظ
RE: با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم؟
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  با سلام با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم یا نه؟ و این که بین دانشگاه تهران و امیرکبیر کدوم تو هوش قوی ترن لطفا راهنمایی کنید؟فعلا هم به فیلد خاصی تو هوش علاقه ندارم

سلام تبریک میگم
اینکه شریف میارید یا نه بستگی به ظرفیت اعلام شده در دفترچه و همچنین بستگی به همپوشانی ها و اینکه شریف چند نفر رو با سهمیه شاگرداولی و رزمندگان و ... بگیره داره
بهتره یه نگاهی به قبولی های پارسال بکنید توی مهندسی نرم شنیدم رتبه ۳۲ تونسته بود روزانه شریف بیاره، هوش رو خیلی خبر ندارم
ولی به هیچ وجه امیدتون رو از دست ندید و شریف رو اول بزنید امیدوارم قبول بشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedlakers
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  با سلام با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم یا نه؟ و این که بین دانشگاه تهران و امیرکبیر کدوم تو هوش قوی ترن لطفا راهنمایی کنید؟فعلا هم به فیلد خاصی تو هوش علاقه ندارم
اینو یه جا دیگه هم گفتم ولی دوباره جهت اطلاع میگم :دی

پارسال آخرین رتبه قبولی شریف هم که کمتر از رتبه من باشه ۲۹ بود که هم دوره ای کارشناسی خوده بنده بود که از سهمیه رتبه اولیش قبول شده بود و رتبه دوم در بینه کسایی بود که از سهمیه رتبه اولیشون استفاده کرده بودند ! یعنی حتی رتبه ۲۹ هم بدون سهمیه شریف قبول نمیشد و حداقل یه نفر جلوترش هم بدون سهمیه قبول نمیشد که از سهمیه رتبه اولیش استفاده شده بود ( چونکه قانون سهمیه رتبه اولی اینه که ابتدا بدون سهمیه گزینش میشید و اگه قبول نشدید اونوقت سهمیه رتبه اولیتون اعمال میشه )

از لحاظ بهتر بودن تهران یا امیرکبیر من نظره شخصیم تهرانه ، ولی بازم بستگی به فیلدی که میخواید کار کنید داره.
کارنامه تکمیلی رو هم از پارسال گذاشتم میتونین ببینید
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ
با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم؟
یک سوال داشتم. با رتبه ۴۱۸ هوش چه جاهایی قبول میشم؟ خودم که فک می کنم به جز هوش شاهرود جایه دیگه ای قبول نمیشم
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  با سلام با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم یا نه؟ و این که بین دانشگاه تهران و امیرکبیر کدوم تو هوش قوی ترن لطفا راهنمایی کنید؟فعلا هم به فیلد خاصی تو هوش علاقه ندارم

پارسال آخرین رتبه قبولی شریف هم که کمتر از رتبه من باشه ۲۹ بود که هم دوره ای کارشناسی خوده بنده بود که از سهمیه رتبه اولیش قبول شده بود و رتبه دوم در بینه کسایی بود که از سهمیه رتبه اولیشون استفاده کرده بودند ! یعنی حتی رتبه ۲۹ هم بدون سهمیه شریف قبول نمیشد و حداقل یه نفر جلوترش هم بدون سهمیه قبول نمیشد که از سهمیه رتبه اولیش استفاده شده بود ( چونکه قانون سهمیه رتبه اولی اینه که ابتدا بدون سهمیه گزینش میشید و اگه قبول نشدید اونوقت سهمیه رتبه اولیتون اعمال میشه )

از لحاظ بهتر بودن تهران یا امیرکبیر من نظره شخصیم تهرانه ، ولی بازم بستگی به فیلدی که میخواید کار کنید داره.

ممنون از جوابتون. البته نمیدونم چرا پارسال اینقد رقابت بالا بوده ولی سالای پیش حتی با رتبه بالای ۳۰ هم میدونم قبول شدن امیدوارم امسال هم همینطور بشه. اگه میشه یکم از تجربیاتتون در دانشگاه تهران را بگید با تشکر
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  با سلام با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم یا نه؟ و این که بین دانشگاه تهران و امیرکبیر کدوم تو هوش قوی ترن لطفا راهنمایی کنید؟فعلا هم به فیلد خاصی تو هوش علاقه ندارم

ممنون از جوابتون. البته نمیدونم چرا پارسال اینقد رقابت بالا بوده ولی سالای پیش حتی با رتبه بالای ۳۰ هم میدونم قبول شدن امیدوارم امسال هم همینطور بشه. اگه میشه یکم از تجربیاتتون در دانشگاه تهران را بگید با تشکر
شانستون برای قبولی پایینه چون امسال یک نفرم کم شده و پارسال من که نفر ۱۵ شدم ۶ نفر جلوی من شریف رو نزده بودن و من نفر ۹ ام قبولی شریف بودم تنها شانستون اینه که بین شریف و تهران جذب تهران شن افراد جلوتر که تا جایی که من چند نفرشونو دیدم همه شریف رو میخواستن بزنن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamedfayez , hamedlakers
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ
با این اوصاف و با توجه به کم شدن ظرفیت فکر کنم تقریبا دانشگاه تهرانی شدی :دی
به عنوان یه توصیه اگه اومدی دانشگاه تهران اولین قدمت مشورت از سال بالایی ها برا انتخاب استاد و دروس باشه.
موفق باشی
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ
بازهم ممنون از جوابا یه سوالی که داشتم اینه که چرا بعد شریف اکثرا تهران رو میزنن در صورتی که خیلی جاها شنیدم هوش امیرکبیر حتی از شریف هم قوی تره من بین این دوتا مردد شدم دوستان اگه اطلاعات دارن خواهشا بگن؟ واین که از نظر apply کدوم یکی بهترن ؟
اگه یه نفر این دو دانشگاه را یه مقایسه بکنه ممنون میشم
البته من همه تاپیکای مربوط به این بحث خوندم ولی بازم خوب توجیه نشدم
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط hamedfayez.)
RE: با رتبه ۲۹ هوش شریف میارم؟مقایسه هوش دانشگاه تهران با امیرکبیر
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)hamedlakers نوشته شده توسط:  بازهم ممنون از جوابا یه سوالی که داشتم اینه که چرا بعد شریف اکثرا تهران رو میزنن در صورتی که خیلی جاها شنیدم هوش امیرکبیر حتی از شریف هم قوی تره من بین این دوتا مردد شدم دوستان اگه اطلاعات دارن خواهشا بگن؟ واین که از نظر apply کدوم یکی بهترن ؟
اگه یه نفر این دو دانشگاه را یه مقایسه بکنه ممنون میشم
البته من همه تاپیکای مربوط به این بحث خوندم ولی بازم خوب توجیه نشدم

دانشگاه تهران گروه هوش قوی ای داره ، قوی تر بودن و ضعیف تر بودن از نظره من خیلی معنایی نداره ، هر دو امیرکبیر و تهران خوبن(ولی اینکه امیرکبیر بهتره شریفه واضحا اغراقه ) ، ولی در شرایط علمی یکسان من بهتون توصیه میکنم بیاید تهران. اگه خوابگاهی هستید که قویا توصیه میکنم بیاید تهران ، چونکه خوابگاها(کوی واقعا نعمتیه) و شرایط جانبی امیرکبیر طبق شنیده ها خیلی مناسب نیست.(در مقایسه با تهران)
از لحاظه علمی بخوام مقایسه کنم دانشگاه تهران زمینه های NLPو Social و cognitive کار میشه deep learning هم بخواین کار کنین یه گروه deep learning قوی تشکیل شده.( یه خوبیه دانشگاه تهران اینه که از اونجایی که دانشکده برق و کامپیوتر یکی هستن شما به راحتی می تونین استاد دومتون و کلا زمینه ای که کار میکنید رو بین رشته ای انتخاب کنین. مثلا مورد داشتیم استاد دومش رو مثلا از گروه مهندسی پزشکی برداشته چون اون سمتی میخواسته کار کنه ).
طبق شنیده های قطع به یقین بنده ترم دیگه هم قراره یه استاد خیلی خوب دیگه هم به گروه هوش تهران اضافه بشه(یکی از اساتید ایرانی خارج نشین که البته دانشگاهشون یادم رفته کجا بود )
به نظرم سعی کنید با دانشجو ها هر دو دانشگاه صحبت کنین.
برا اپلای هم به نظر بنده تهران بهتره، حتی شما ببینین الان هر رئیس دانشگاه و یا وزیر خارجه که میاد یه سری هم به دانشگاه تهران میزنه و یه تفاهم نامه امضا می کنن :دی

البته از اونجایی که من دانشگاه تهرانی هستم شاید حرفام بایاس باشه.
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۶۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۳۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۶۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۸۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۳۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۶۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۴۶ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۴۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۷۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close