زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[درخواست کمک] انتخاب موضوع پروژه پایانی

ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ
درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی
سلام
من این ترم اگر خدا بخواد کارشناسیم تموم می شه، و دنبال یه موضوع خوب برای پروژه هستم،و چون تازگی‌ها همه دیگه وب سایت می دن و من هم در دوره کاردانیم وب سایت دادم دیگه نمی خوام کار تکراری بکنم‌، اگر می شه یه راهنمایی بکنید ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme_68
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط euruse.)
RE: درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی
(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  سلام
من این ترم اگر خدا بخواد کارشناسیم تموم می شه، و دنبال یه موضوع خوب برای پروژه هستم،و چون تازگی‌ها همه دیگه وب سایت می دن و من هم در دوره کاردانیم وب سایت دادم دیگه نمی خوام کار تکراری بکنم‌، اگر می شه یه راهنمایی بکنید ممنون.

باسلام
سری به این دو سایت بزنید برای ایده خوبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: fateme_68
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ
شبکه های حسگر بیسیم می تونه ایده خوبی باشه ولی خوب کار زیادی لازم داره

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
 سپاس‌گزاری شده توسط: cprogrammer , fateme_68
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ ب.ظ
ممنون از راهنماییتون‌، لطف کردید
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط cprogrammer.)
سلام
من گرایش نرم افزار هستم‌، دوتا موضوع توی ذهنمه اول اینکه موضوع که علاقه دارم روی اون کار کنم بحث پردازش موزای هست ولی خیلی گسترده است و اگه بشه یه موضوع توی این زمینه پیدا بشه خیلی خوبه، یه موضوع دیگه که به ذهنم رسیده و شاید اصلا به موضوع اول ربطی نداشته باشه بحث سیستم انتخاب واحد هوشمنده ،مثلا بیایم یه کاری بکنیم که درس هایی که احتمال داره بچه‌ها توی یک ترم بردارن تداخل نداشته باشه‌، و یا اینکه اصلا خود سیستم بیاد براشون یه برنامه پینهاد کنه‌، البته شاید این کم باشه، خلاصه موندم چه کارکنم
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
به نظرم بد نیست یه سر به بخش "علمی/ پژوهشی-> دسته بندی موضوعی در کامپیوتر" به ادرس
بزنید شاید کمکتون کنه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  سلام
من گرایش نرم افزار هستم‌، دوتا موضوع توی ذهنمه اول اینکه موضوع که علاقه دارم روی اون کار کنم بحث پردازش موزای هست ولی خیلی گسترده است و اگه بشه یه موضوع توی این زمینه پیدا بشه خیلی خوبه، یه موضوع دیگه که به ذهنم رسیده و شاید اصلا به موضوع اول ربطی نداشته باشه بحث سیستم انتخاب واحد هوشمنده ،مثلا بیایم یه کاری بکنیم که درس هایی که احتمال داره بچه‌ها توی یک ترم بردارن تداخل نداشته باشه‌، و یا اینکه اصلا خود سیستم بیاد براشون یه برنامه پینهاد کنه‌، البته شاید این کم باشه، خلاصه موندم چه کارکنم

می تونی رو پردازش های موازی مثلا رو gpu کار کنی . الگوریتم و اینا در حد کارشناسی .
یا cuda الان خیلی مد شده .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , cprogrammer , fateme_68
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال
سلام دوستان
من تا حالا اصلا کار تحقیقی انجام ندادم و اصلا با نحوه مقاله نویسی اشنا نیستم این ترم تابستون پروژه برداشتم که البته تا اخر دی ماه هم فرصت تحویلش هست،میخواستم از نظرتون استفاده کنم در مورد موضوع و اینکه چطوری استارت کار رو بزنم و چطوری میتونم راه و چاه مقاله نویسی رو بلد بشم زبان انگلیسیم هم زیاد خوب نیس لطفا کمک کنید
هاتف، در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

موضوع شما در این موضوع ادغام شد.

ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
RE: موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  من تاحالامقاله ننوشتم ولی این لینک خوندم شاید بتونه کمکت بکنه:

این لینک مربوط به مقاله نویسی جهت جورنالهاتی معتبر است نه پروژه کارشناسی.
ارسال: #۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
نه اگه اولشو خونده باشید گفتند برای کسایی که اصلا مقاله نویسی بلد نیستند . ( به هر حال به درد من که خورد . )
شاید هم حرف شما درسته ، اگه اشتباه راهنمایی کردم عذرخواهی میکنم . Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand , r.sh69
ارسال: #۱۱
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
به نظر من یکی دو روز وقت بگذار برو کتابخانه دانشگاهتان یا دانشگاههای دیگر و عنوانهای پروژه ها را نگاه کن و یکی دو موردش را هم به متن نوشته پروژه یک نگاه سریع بنداز، احتمالا ایده های مناسب و جالب برای خودت پیدا می کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , r.sh69
ارسال: #۱۲
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)r.sh69 نوشته شده توسط:  ن تا حالا اصلا کار تحقیقی انجام ندادم و اصلا با نحوه مقاله نویسی اشنا نیستم این ترم تابستون پروژه برداشتم که البته تا اخر دی ماه هم فرصت تحویلش هست،میخواستم از نظرتون استفاده کنم در مورد موضوع و اینکه چطوری استارت کار رو بزنم و چطوری میتونم راه و چاه مقاله نویسی رو بلد بشم زبان انگلیسیم هم زیاد خوب نیس لطفا کمک کنید
برای پروژه پایانی کارشناسی نیازی نیست مقاله بدید.
متن مستند سازی پرژه تون هم میتونه ترکیبی از متونی که خوندید و مناسب موضوعتون هستند باشه وهمینطور ترجمه هایی که کردید.تا دی ماه فرصت خوبی دارید که تمام کنید
استارت کار هم اول پیدا کردن موضوع هست، موضوع بهتره به روز باشه(هرچند ممکنه منبع خوب درموردش کمتر پیدا بشه) و در آینده هم به دردتون بخوره و بتونید در آزمونها و مصاحبه های استخدامی یابازار کار ازش استفاده کنید.
اول زمینه مورد علاقتون ببینید چیه؟به سخت افزار رعلاقه دارید یا برنامه نویسی یا مباحث آی تی و شبکه.بعد زیرمجموعه های هرکدوم را بررسی کنید.(مثلا بانک اطلاعاتی )و بعد دنبال مباحث روز در اون موضوع باشید.
نظراستاد راهنما هم مهمه.میتونه راهنماییهای خوبی داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , r.sh69
ارسال: #۱۳
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
بچه ها به نظرتون بهترین حوزه برای کسی که تجزیه و تحلیل علاقه داره چی میتونه باشه؟
ارسال: #۱۴
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
با عرض سلام خدمت دوستان من هم میخام ترم بعد پروژه بردارم ان شاءالله ارشد هم میخام هوش بخونم سوال من اینه ارزششو داره که تو پروژه کارشناسی در زمینه پردازش تصویر یا پردازش صوت کار کنم؟اخه این پروژه ها نسبت به پروژه طراحی سایت و غیره وقت بیشتری میگیره
ارسال: #۱۵
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ق.ظ
[درخواست کمک] انتخاب موضوع پروژه پایانی
سلام دوستان عزیزم
واسه انتخاب موضوع پروژه پایانی کمک میخواستم . میخام تو زمینه هوش مصنوعی باشه تحقیقاتی هم نباشه یه جورایی به درد ارشدم بخوره . کلی به کارم بگیره خلاصه به درد بخور و باشه .
خواهش میکنم کمکم کنید هفته دیگه انتخاب واحده این ترم انداختن جلو
هاتف، در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان موضوع اصلاح شد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۲۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۳۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۳۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۳۶۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close