زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوعات مناسب و جدید برای کار پژوهشی

ارسال:
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۱۶ ب.ظ
موضوعات مناسب و جدید برای کار پژوهشی
دوستان دنبال یه موضوع جدید و تاپ هستم تا در مقطع کارشناسی روش کار کنم و استارتی باشه برای کار پژوهشی ام و حتی اگه بتونم این موضوع رو به جایی برسونم اونو تو ارشد هم ادامه بدم و تبدیلش کنم به یه مقاله

با توجه به این که به احتمال زیاد ارشد رو در زمینه شبکه ادامه خواهم داد بهتره که موضوعات از زمینه های مرتبط با شبکه باشه.

یکی از موضوعاتی که به نظر خوب میاد wsn هست ولی دقیق نمیدونم دنبال چه شاخه ای از Wsn برم.

با توجه به اینکه من در این زمینه مبتدی هستم اگه منابع یا سایت هایی میشناسید که در این باره بتونه مفید باشه لطفا معرفی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_oonline , لاله عباسی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۰۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۴۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۹۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۷۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۸۲ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۵۸ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۵۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close