تالار گفتمان مانشت
[درخواست کمک] انتخاب موضوع پروژه پایانی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی - cprogrammer - 01 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ

سلام
من این ترم اگر خدا بخواد کارشناسیم تموم می شه، و دنبال یه موضوع خوب برای پروژه هستم،و چون تازگی‌ها همه دیگه وب سایت می دن و من هم در دوره کاردانیم وب سایت دادم دیگه نمی خوام کار تکراری بکنم‌، اگر می شه یه راهنمایی بکنید ممنون.

RE: درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی - euruse - 01 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  سلام
من این ترم اگر خدا بخواد کارشناسیم تموم می شه، و دنبال یه موضوع خوب برای پروژه هستم،و چون تازگی‌ها همه دیگه وب سایت می دن و من هم در دوره کاردانیم وب سایت دادم دیگه نمی خوام کار تکراری بکنم‌، اگر می شه یه راهنمایی بکنید ممنون.

باسلام
سری به این دو سایت بزنید برای ایده خوبه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی - pos - 01 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ

شبکه های حسگر بیسیم می تونه ایده خوبی باشه ولی خوب کار زیادی لازم داره

درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی - cprogrammer - 01 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ

ممنون از راهنماییتون‌، لطف کردید

درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی - cprogrammer - 02 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ

سلام
من گرایش نرم افزار هستم‌، دوتا موضوع توی ذهنمه اول اینکه موضوع که علاقه دارم روی اون کار کنم بحث پردازش موزای هست ولی خیلی گسترده است و اگه بشه یه موضوع توی این زمینه پیدا بشه خیلی خوبه، یه موضوع دیگه که به ذهنم رسیده و شاید اصلا به موضوع اول ربطی نداشته باشه بحث سیستم انتخاب واحد هوشمنده ،مثلا بیایم یه کاری بکنیم که درس هایی که احتمال داره بچه‌ها توی یک ترم بردارن تداخل نداشته باشه‌، و یا اینکه اصلا خود سیستم بیاد براشون یه برنامه پینهاد کنه‌، البته شاید این کم باشه، خلاصه موندم چه کارکنم

درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی - انرژی مثبت - ۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ

به نظرم بد نیست یه سر به بخش "علمی/ پژوهشی-> دسته بندی موضوعی در کامپیوتر" به ادرس
بزنید شاید کمکتون کنه.

درخواست کمک در مورد پروپزال کارشناسی - Bache Mosbat - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  سلام
من گرایش نرم افزار هستم‌، دوتا موضوع توی ذهنمه اول اینکه موضوع که علاقه دارم روی اون کار کنم بحث پردازش موزای هست ولی خیلی گسترده است و اگه بشه یه موضوع توی این زمینه پیدا بشه خیلی خوبه، یه موضوع دیگه که به ذهنم رسیده و شاید اصلا به موضوع اول ربطی نداشته باشه بحث سیستم انتخاب واحد هوشمنده ،مثلا بیایم یه کاری بکنیم که درس هایی که احتمال داره بچه‌ها توی یک ترم بردارن تداخل نداشته باشه‌، و یا اینکه اصلا خود سیستم بیاد براشون یه برنامه پینهاد کنه‌، البته شاید این کم باشه، خلاصه موندم چه کارکنم

می تونی رو پردازش های موازی مثلا رو gpu کار کنی . الگوریتم و اینا در حد کارشناسی .
یا cuda الان خیلی مد شده .

موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال - r.sh69 - 24 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ

سلام دوستان
من تا حالا اصلا کار تحقیقی انجام ندادم و اصلا با نحوه مقاله نویسی اشنا نیستم این ترم تابستون پروژه برداشتم که البته تا اخر دی ماه هم فرصت تحویلش هست،میخواستم از نظرتون استفاده کنم در مورد موضوع و اینکه چطوری استارت کار رو بزنم و چطوری میتونم راه و چاه مقاله نویسی رو بلد بشم زبان انگلیسیم هم زیاد خوب نیس لطفا کمک کنید

RE: موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال - a.hooshmand - 24 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ

(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  من تاحالامقاله ننوشتم ولی این لینک خوندم شاید بتونه کمکت بکنه:

این لینک مربوط به مقاله نویسی جهت جورنالهاتی معتبر است نه پروژه کارشناسی.

RE: موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال - SaMiRa.e - 24 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ

نه اگه اولشو خونده باشید گفتند برای کسایی که اصلا مقاله نویسی بلد نیستند . ( به هر حال به درد من که خورد . )
شاید هم حرف شما درسته ، اگه اشتباه راهنمایی کردم عذرخواهی میکنم . Smile

موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال - a.hooshmand - 24 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ

به نظر من یکی دو روز وقت بگذار برو کتابخانه دانشگاهتان یا دانشگاههای دیگر و عنوانهای پروژه ها را نگاه کن و یکی دو موردش را هم به متن نوشته پروژه یک نگاه سریع بنداز، احتمالا ایده های مناسب و جالب برای خودت پیدا می کنید.

موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال - fatima1537 - 25 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)r.sh69 نوشته شده توسط:  ن تا حالا اصلا کار تحقیقی انجام ندادم و اصلا با نحوه مقاله نویسی اشنا نیستم این ترم تابستون پروژه برداشتم که البته تا اخر دی ماه هم فرصت تحویلش هست،میخواستم از نظرتون استفاده کنم در مورد موضوع و اینکه چطوری استارت کار رو بزنم و چطوری میتونم راه و چاه مقاله نویسی رو بلد بشم زبان انگلیسیم هم زیاد خوب نیس لطفا کمک کنید
برای پروژه پایانی کارشناسی نیازی نیست مقاله بدید.
متن مستند سازی پرژه تون هم میتونه ترکیبی از متونی که خوندید و مناسب موضوعتون هستند باشه وهمینطور ترجمه هایی که کردید.تا دی ماه فرصت خوبی دارید که تمام کنید
استارت کار هم اول پیدا کردن موضوع هست، موضوع بهتره به روز باشه(هرچند ممکنه منبع خوب درموردش کمتر پیدا بشه) و در آینده هم به دردتون بخوره و بتونید در آزمونها و مصاحبه های استخدامی یابازار کار ازش استفاده کنید.
اول زمینه مورد علاقتون ببینید چیه؟به سخت افزار رعلاقه دارید یا برنامه نویسی یا مباحث آی تی و شبکه.بعد زیرمجموعه های هرکدوم را بررسی کنید.(مثلا بانک اطلاعاتی )و بعد دنبال مباحث روز در اون موضوع باشید.
نظراستاد راهنما هم مهمه.میتونه راهنماییهای خوبی داشته باشه.

RE: موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال - r.sh69 - 25 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ

بچه ها به نظرتون بهترین حوزه برای کسی که تجزیه و تحلیل علاقه داره چی میتونه باشه؟

موضاعهای پیشنهادی دوستان برای پروژه فاینال - mohammadali68 - 06 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ

با عرض سلام خدمت دوستان من هم میخام ترم بعد پروژه بردارم ان شاءالله ارشد هم میخام هوش بخونم سوال من اینه ارزششو داره که تو پروژه کارشناسی در زمینه پردازش تصویر یا پردازش صوت کار کنم؟اخه این پروژه ها نسبت به پروژه طراحی سایت و غیره وقت بیشتری میگیره

[درخواست کمک] انتخاب موضوع پروژه پایانی - masume_ml - 25 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ

سلام دوستان عزیزم
واسه انتخاب موضوع پروژه پایانی کمک میخواستم . میخام تو زمینه هوش مصنوعی باشه تحقیقاتی هم نباشه یه جورایی به درد ارشدم بخوره . کلی به کارم بگیره خلاصه به درد بخور و باشه .
خواهش میکنم کمکم کنید هفته دیگه انتخاب واحده این ترم انداختن جلو