زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بالا رفتن سن

ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ق.ظ
بالا رفتن سن
سلام دوستان من متولد اخرای ۷۰ام.امسال ترم آخر لیسانسم و برای کنکور ارشد شرکت میکنم.به نظر شما با این سن صلاح هست به فکر ارشد خوندن باشم؟سربازی هم نرفتم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ
بالا رفتن سن
اگه علاقه به تحقیق و پژوهش دارید و ان شاا... در خرداد، نتیجه خوبی هم گرفتید، به نظرم بخوانید. من با این مخالفم که بگیم چون سن بالا رفته ارشد نباید خوند. توی ارشد و دکترا ممکنه از خودتون بزرگتر هم ببینید!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , RASPINA
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ ق.ظ، توسط the.)
RE: بالا رفتن سن
البته من برای ارشد ۹۵ خوندم(یه ۵ ۶ ماه) Cool الآن هم دارم میخونم(آخرین کنکور عمرمBig Grin) و نمیخوام بمونم واسه کنکور بعد.یا نتیجه خوب میشه یا میرم سربازی.منظورم بعد ارشد و بعد سربازیه.بعد ۴ سال میشه کار پیدا کرد یا بهتره بیخیال ارشد بشم.سن رو بیشتر به خاطر جذب افراد جوون تر واسه کار مطرح کردم.ببخشید که طولانی شد.
۰
۰
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ
داداش، من خودم ۴ سال پیش حس و حال تو را داشتم. کلیم با خودم کلنجار می رفتم که مبادا در این دو راهی انتخاب نادرستی کنم. الانم می تونم بهت بگم بزرگترین و بهترین انتخاب زندگیم و چیزی که باعث شد پیشرفت کنم این بود که تصمیم گرفتم بعد گرفتن لیسانس برم سربازی و این پل را گذروندم. کلا من و تو پسر تو این مملکت تا وقتی که سربازی نرفته باشی آزاد نیستی. این حرف من را بعد ها بهش میرسی. یادمه آموزشی که بودم چندتا بچه های ارشد کامپیوتر که باهاشون آشنا شدم همیشه بهم می گفتند کار درست را تو کردی که بلافاصله بعد از لیسانس اومدی سربازی. سربازی را زودتر حلش کن برا خودت. به قول دوست گرامی که بالاتر گفتند برا ارشد سن و سال مهم نیست و دیر نمیشه ولی سربازی طاقت فرسا میشه برات. بازم سوالی داشتی در خدمتم داداش.

Sent from my SCL24 using Tapatalk
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ ق.ظ
RE: بالا رفتن سن برای کار
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  داداش، من خودم ۴ سال پیش حس و حال تو را داشتم. کلیم با خودم کلنجار می رفتم که مبادا در این دو راهی انتخاب نادرستی کنم. الانم می تونم بهت بگم بزرگترین و بهترین انتخاب زندگیم و چیزی که باعث شد پیشرفت کنم این بود که تصمیم گرفتم بعد گرفتن لیسانس برم سربازی و این پل را گذروندم. کلا من و تو پسر تو این مملکت تا وقتی که سربازی نرفته باشی آزاد نیستی. این حرف من را بعد ها بهش میرسی. یادمه آموزشی که بودم چندتا بچه های ارشد کامپیوتر که باهاشون آشنا شدم همیشه بهم می گفتند کار درست را تو کردی که بلافاصله بعد از لیسانس اومدی سربازی. سربازی را زودتر حلش کن برا خودت. به قول دوست گرامی که بالاتر گفتند برا ارشد سن و سال مهم نیست و دیر نمیشه ولی سربازی طاقت فرسا میشه برات. بازم سوالی داشتی در خدمتم داداش.

ممنون.
من بالا بودن سن رو برای کار میگم نه برای ارشد.چون ارشد رو تو هر سنی میشه خوند.ولی از طرفی هم وقفه بین دو مقطع فک کنم باعث فراموشی مطالب ودروس بشه.
۰
۰
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ
بالا رفتن سن برای کار که مشخصه خوب نیس. من منظورم این بود برای سربازی هم به همین دید بهش نگاه کن. بعد ارشد و با سن بالا سربازی رفتن خیلی برات توو مخی و کلافه کننده میشه. نگران فراموشی مطالب نباش. دو ماه بعد سربازیت که تموم میشه یه اراده می کنی و ریستارت میشی رو همون زمان قبل.

۰
۰
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۴۱ ب.ظ
بالا رفتن سن
شما سنت بالا نیست، فقط یکی از مزیت های ارشد خوندن به نظر من اینه که اگه شما بیای تهران ارشد بخونی و دانشگاه خوبی درس بخونی(شریف و تهران) و نرم افزار هم بخونی، میتونی با خیلی افراد لینک بشی و این در آینده کاری شما خیلی تاثیر داره، یه مزیتی که ارشد داره اینه که شما میتونی پروژه کسری خدمت انجام بدی و تا حد خیلی زیادی از خدمتت کم بشه یا اگه دوره لیسانس وضع خوبی داشتی از لحاظ معدل و تلاش کنی توی ارشد بری توی بنیاد نخبگان و اونجا هم بتونی از تسهیلات سربازی استفاده کنی، توی دوره ارشد میتونی توی شرکت های دانش بنیان کار کنی و باز از تسهیلات سربازی استفاده کنی ...

خلاصه ارشد خوندن تهران، خیلی بد نیست به نظر من البته اگه دوره ارشد رو مثل گلابی نگذرونی

یا حق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , gogooli , RASPINA
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۰۲ ق.ظ
بالا رفتن سن
داداش منم متولد ۷۱ ام پارسال تو کنکور شرکت کردم و همین احساس شما رو داشتم و می گفتم احتمالاً میام میبینم بین بچه ها ریش سفیدم و مسخره ام می کنن Big Grin ولی الان اومدم اینجا هم کلاسی هام همه سن بابامو دارن همه فک می کنم اومدم کلاس نهضت سواد آموزی نشستم غصه نخورررر

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RezaTaheri
ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ق.ظ، توسط the.)
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  داداش منم متولد ۷۱ ام پارسال تو کنکور شرکت کردم و همین احساس شما رو داشتم و می گفتم احتمالاً میام میبینم بین بچه ها ریش سفیدم و مسخره ام می کنن Big Grin ولی الان اومدم اینجا هم کلاسی هام همه سن بابامو دارن همه فک می کنم اومدم کلاس نهضت سواد آموزی نشستم غصه نخورررر

من مشکلم با ارشد نیس Confusedمشکلم با بالا رفتن سنم واسه کار هستHuh

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  شما سنت بالا نیست، فقط یکی از مزیت های ارشد خوندن به نظر من اینه که اگه شما بیای تهران ارشد بخونی و دانشگاه خوبی درس بخونی(شریف و تهران) و نرم افزار هم بخونی، میتونی با خیلی افراد لینک بشی و این در آینده کاری شما خیلی تاثیر داره، یه مزیتی که ارشد داره اینه که شما میتونی پروژه کسری خدمت انجام بدی و تا حد خیلی زیادی از خدمتت کم بشه یا اگه دوره لیسانس وضع خوبی داشتی از لحاظ معدل و تلاش کنی توی ارشد بری توی بنیاد نخبگان و اونجا هم بتونی از تسهیلات سربازی استفاده کنی، توی دوره ارشد میتونی توی شرکت های دانش بنیان کار کنی و باز از تسهیلات سربازی استفاده کنی ...

خلاصه ارشد خوندن تهران، خیلی بد نیست به نظر من البته اگه دوره ارشد رو مثل گلابی نگذرونی

یا حق

امسال کنکور آیتی میدم.پس یعنی اگه غیر از تهران و شریف بخونم زمان و هزینه از جیبم رفته؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۹,۸۶۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۵۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۱۹۳ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۶۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۶ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۵۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  افتتاح اولین مرکز تست سنتر ایرانی در ترکیه mahdi_atd@yahoo.com ۰ ۱,۵۸۲ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۲۸۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۲۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close