زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۲۲۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
سلام. بچه ها لددددددددفا اگر کسی تجربه ای از مصاحبه ی نرم افزار علم مصنوعی هوش و صنعت داره بگه. ممنون
ببخشید اشتباه نوشتم Big Grin
چه ها لددددددددفا اگر کسی تجربه ای از مصاحبه ی نرم افزار و هوش مصنوعی دانشگاه علم و صنعت داره بگه. ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ
سلام

بچه ها کسی از دعوت به مصاحبه ی دانشگاه شریف خبر داره؟
هفته ی دیگه مصاحبه هست و هنوز خبری نیست از لیست دعوت شده ها. شایدم هم من بی خبرم :|
ارسال: #۲۲۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ق.ظ
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  سلام

بچه ها کسی از دعوت به مصاحبه ی دانشگاه شریف خبر داره؟
هفته ی دیگه مصاحبه هست و هنوز خبری نیست از لیست دعوت شده ها. شایدم هم من بی خبرم :|

سلام. من امروز صفحه تحصیلات تکمیلی و بخش دانشکده کامپیوتر رو چک کردم اما خبری نبود.
شما دعوت میشید پس بهتره خودتون رو آماده کنید براش.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۲۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۱ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سلام. من امروز صفحه تحصیلات تکمیلی و بخش دانشکده کامپیوتر رو چک کردم اما خبری نبود.
شما دعوت میشید پس بهتره خودتون رو آماده کنید براش.

ممنون،
والا دعوت که احتمالا میشم. ولی استاد ارشد خودم احتمال زیاد سهمیه نداره.
با یه استاد هوش مصنوعی هم میخواستم کار کنم و خودم رو بهش نشون بدم (اثبات کنم مثلا!) که حسابی کم کاری کردم :| برای همین شاید دعوت شدنم خیلی فایده ای هم نداشته باشه!
ارسال: #۲۳۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ق.ظ
سلام
بچه ها کسی مصاحبه نرم افزار دانشگاه تهران رفته؟
شریف هم که هنوز لیست نداده نه؟
ارسال: #۲۳۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
شریف لیست دعوت به مصاحبه ها رو اعلام کرده تو سایتش.
من نرم افزار دعوت شدم و هوش مصنوعی دعوت نشدم. فکر می کردم هوش هم دعوت شم و ناراحتم شدم ولی به نظرم منصفانه بوده :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۲۳۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ
منم الان دیدم دعوت شدم ولی احتمالا نمیرم
ارسال: #۲۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۹ ب.ظ
چقدر زیاد دعوت کردن چه خبره!!!!
فکر کنم هر چی دانشجوی خودشون بوده رو دعوت کردن Undecided

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۳۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ)poopi نوشته شده توسط:  شریف لیست دعوت به مصاحبه ها رو اعلام کرده تو سایتش.
من نرم افزار دعوت شدم و هوش مصنوعی دعوت نشدم. فکر می کردم هوش هم دعوت شم و ناراحتم شدم ولی به نظرم منصفانه بوده :|

(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  منم الان دیدم دعوت شدم ولی احتمالا نمیرم
میدونستم هر دوی شما دعوت شدید ولی نمیگفتم Cool

(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  چقدر زیاد دعوت کردن چه خبره!!!!
بیشتر کسایی که شریف دعوت شدند از دانشگاه‌های دیگه هستند.
دوشنبه می‌بینمتون Cool
ارسال: #۲۳۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  چقدر زیاد دعوت کردن چه خبره!!!!
بیشتر کسایی که شریف دعوت شدند از دانشگاه‌های دیگه هستند.
دوشنبه می‌بینمتون Cool
۶ نفرش از خودشون باشه دیگه تمومه Big Grin
دوس دارم ببینمتون اما شاید نشد، حس میکنم دارن توطئه میکنن Cool

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۳۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط zsh.)
خیلی بعیده که ۸ نفر از شریف تو لیست باشند و این مسئله رو هم لحاظ کنید که بعضیاشون فیلداشون با گرایشای اساتید مطابقت نداره. من در مورد مصاحبه ی شریف شنیدم که اساتید سوال می پرسند و طبق مصاحبه دانشجو بر میدارند. پس به نظرم اونایی که میرند بهتره تا حدودی مشخص کنند که چه موضوع یا گرایشی رو دوست دارن کار کنند.

ان شاالله همتون موفق باشید. منم همینطور (:
ارسال: #۲۳۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  خیلی بعیده که ۸ نفر از شریف تو لیست باشند و این مسئله رو هم لحاظ کنید که بعضیاشون فیلداشون با گرایشای اساتید مطابقت نداره. من در مورد مصاحبه ی شریف شنیدم که اساتید سوال می پرسند و طبق مصاحبه دانشجو بر میدارند. پس به نظرم اونایی که میرند بهتره تا حدودی مشخص کنند که چه موضوع یا گرایشی رو دوست دارن کار کنند.

یعنی مصاحبه جوری هست که همه افراد واقعا شانس دارن؟
توی شیراز اصلا اینطوری نیست و بنظرم خود مصاحبه نقش ویژه ای نداره و مهم مدارکی هست که همراه دارید! اونم با دید بایاس شده بهش نگاه میشه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۳۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  میدونستم هر دوی شما دعوت شدید ولی نمیگفتم Cool
.
.
.
دوشنبه می‌بینمتون Cool

از کجا میدونستی شیطون؟ نکنه توی تیم انتخاب کننده بودی!؟ خب میگفتی من رو توی لیست هوش مصنوعی هم بذارن دیگه Big Grin

مگه معماری نیستی؟ یک شنبه باید بری ها! دوشنبه بری دیگه کار از کار گذشته Big Grin
ارسال: #۲۳۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)zsh نوشته شده توسط:  خیلی بعیده که ۸ نفر از شریف تو لیست باشند و این مسئله رو هم لحاظ کنید که بعضیاشون فیلداشون با گرایشای اساتید مطابقت نداره. من در مورد مصاحبه ی شریف شنیدم که اساتید سوال می پرسند و طبق مصاحبه دانشجو بر میدارند. پس به نظرم اونایی که میرند بهتره تا حدودی مشخص کنند که چه موضوع یا گرایشی رو دوست دارن کار کنند.

یعنی مصاحبه جوری هست که همه افراد واقعا شانس دارن؟
توی شیراز اصلا اینطوری نیست و بنظرم خود مصاحبه نقش ویژه ای نداره و مهم مدارکی هست که همراه دارید! اونم با دید بایاس شده بهش نگاه میشه

من برداشتم از حرف دانشجوهای سال های گذشته این بود که بجز بچه های شریف، دانشجوهای دیگه هم شانس قبولی دارند. حداقل از سمت برخی از اساتید و نه همه ی اونها. مدارک هم مهم هست به هرحال، منطقیه که مهم باشه. خودم بعد از انتخاب رشته رفتم با یکی از اساتید شریف صحبت کردم، با وجود اینکه راغب بود ولی هییییچ جواب قطعی نداد و گفت "واسه مصاحبه سعی کن مطالعه داشته باشی و ببینی حدودا چی دوست داری! من با توجه به مصاحبه دانشجو قبول میکنم" دو تا از دوستام هم که مصاحبه ی شریف رو رفته بودن میگفتن که سوال میپرسن.
ارسال: #۲۴۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ)cendrinoe نوشته شده توسط:  ...
نمی‌دونم امسال هم همین‌طوره یا نه، ولی خب خبر خوب اینه که فقط شریفی نمی‌گیرن و همه شانس یکسان دارن و حتی این خانم تایید کردند که اصلا برای دکتر خرازی گرایشم که هوش هست مهم نبوده بعد هم گفتن دارن امنیت سیستم کار می‌کنند و موضوعات خیلی جالبه
به نظرتون منم مدارک بفرستم؟ رتبه‌ام خوب بوده و خیلی تا حالا کار خاصی نکردم و رزومه جالبی هم ندارم دانشگاه هم خیلی جالب نیست ...

خب خودتون میگید همه شانس دارن اما اینکه میفرمایید خیلی کار خاص نکردید و دانشگاه خوبی نبودید یعنی چی؟ خیلی دیگه مبهمه. از نظر رتبه که غالب دعوت شدگان رتبه خیلی خوبی دارن پس رتبه به تنهایی اصلا ملاک نیست. اگر ساکن تهران هستید که ضرری نداره و بنظرم برید مصاحبه اما اگر نیستید و رزومه ضعیفی هم دارید بنظرم وقت و هزینه براش نکنید. در واقع بنظرم حداقل باید دست کم یکی از اینا رو داشته باشید تا شانس قبولی داشته باشین:

- ارشد جای خوبی خوندید و معدل قابل قبول دارید.
- مقاله ISI معتبر
- نمره زبان معتبر
- انگیزه بالا و اینکه بتونید روز مصاحبه خودتون رو کامل نشون بدید که با بقیه فرق دارید.
- مقام در مسابقات ملی/بین المللی معتبر

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۸۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۲,۰۴۲ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۹۸۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۶۶ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۵۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۲۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۳۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close