زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها

ارسال: #۱۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها
دوستان منم نخونده امتحان دادم رتبم ۱۲۰۰ و ترازم ۲۰۰۰ شده!!!بنظرتون میشه شبانه و یا پردیس امیدوار بود؟البته من ازادم شرکت کردم و بیشتر روی آزاد سرمایه گذاری کرده بودم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)tapesh13 نوشته شده توسط:  سلام
من تو مهندسی کامپیوتر رتبه ام ۴۷ شده، ترازم ۵۴۵۹ و درصدام :

تخصصی : ۳۲/۵
استعداد: ۱۵
زبان : ۲۶

پارسال بین ۲۴۵۰ شرکت کننده نرم افزار رتبه ام ۳۵شده بود ولی فکر کنم امسال چون هر سه گرایش با هم بود (۴۰۷۲ شرکت کننده)نمیشه با سال قبل مقایسه اش کرد.

میشه بگید سال قبل کجاها رو انتخاب کرده بودید که قبول نشدید؟
ارسال: #۱۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)sarashf نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)tapesh13 نوشته شده توسط:  سلام

پارسال بین ۲۴۵۰ شرکت کننده نرم افزار رتبه ام ۳۵شده بود ولی فکر کنم امسال چون هر سه گرایش با هم بود (۴۰۷۲ شرکت کننده)نمیشه با سال قبل مقایسه اش کرد.

پارسال خیلی ظرفیت ها رو کم کرده بودند برا همین از تهران فقط علم و صنعت دعوت شدم و از شهرستانها شیراز و مشهد و اصفهان رو زدم که هیچ کدوم رو قبول نشدمUndecided
ارسال: #۱۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط Jooybari.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)javad_sobouti نوشته شده توسط:  کسی درباره این مساله دوسال اعتبار کارنامه اطلاعی نداره واقعا؟
سنجش پاسخگو هست آیا؟

سلام. اینطور که میگن دو سال اعتبار داره ولی باز هم معلوم نیست همه دانشگاه ها قبول کنن یه نفر بعد از یک سال بیاد دنبال مصاحبه.

رتبتون به نسبت پارسال بهتر شده ولی با توجه به اینکه گرایشتون نرم افزاره میشه گفت این بهبود زیاد نیست.
ارسال: #۲۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ)tapesh13 نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)sarashf نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)tapesh13 نوشته شده توسط:  سلام

پارسال خیلی ظرفیت ها رو کم کرده بودند برا همین از تهران فقط علم و صنعت دعوت شدم و از شهرستانها شیراز و مشهد و اصفهان رو زدم که هیچ کدوم رو قبول نشدمUndecided

ایشالله امسال موفق میشین. فقط منظورتون اینه که تو مصاحبشون شرکت کردید و قبول نشدید؟
ارسال: #۲۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ب.ظ)javad_sobouti نوشته شده توسط:  کسی درباره این مساله دوسال اعتبار کارنامه اطلاعی نداره واقعا؟
سنجش پاسخگو هست آیا؟

سلام. اینطور که میگن دو سال اعتبار داره ولی باز هم معلوم نیست همه دانشگاه ها قبول کنن یه نفر بعد از یک سال بیاد دنبال مصاحبه.

رتبتون به نسبت پارسال بهتر شده ولی با توجه به اینکه گرایشتون نرم افزاره میشه گفت این بهبود زیاد نیست.

بله، درست می فرمایید. بهبود زیادی نیست چون نرم افزار تعداد شرکت کننده بیشتری داره ، مثلاً همین پارسال تعداد شرکت کننده معماری ۵۵۰ نفر بوده در برابر ۲۴۵۰ نفر نرم افزار.
و همین طور تو چند تا از درسهای اصلی کنکور، نرم افزاری ها قوی ترن.
ارسال: #۲۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
چرا این همه مجاز شدن؟!!!!
ارسال: #۲۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ
چقدر مسخره هست این مجاز ها Smile))))))))
دوست من با ۹۰۰ مجازه شده.یکی دیگه بچه ها هم با ۱۹۰۰ مجاز شده
چطوریه؟؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: leilast
ارسال: #۲۴
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
دوستان چون امسال اصل انتخاب رو سپردن به دانشگاه ها و اونا هم از طریق آزمون تخصصی و مصاحبه انتخاب میکنن افرادی رو که میخوان و نیز برای اینکه رشته ها تجمبع شده برای همین تعداد مجاز شده ها بیشتر شدن...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۲۵
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
بله درسته.. این رتبه ها هم مال هر سه گرایش هست.یعنی گرایش نرم و هوش و سخت افزار سه تایی با هم رتبه بندی شدن

حالا یعنی مثلا دانشگاه تهران اعلام میکنه که از رتبه ۱تا۵۰۰ مثلا بیاد ازمون کتبی ؟ بعد مثلا دانشگاه اصفهان میگه از رتبه ۱تا ۱۰۰۰ بیاد ازمون ؟
ارسال: #۲۶
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ق.ظ، توسط poopi.)
سلام
منم مهندسی کامپیوتر شرکت کرده بودم.
رتبه: ۲
تراز: ۷۸۸۰
زبان: ۱۰/۰۰%
استعداد: ۵۴/۴۴%
تخصصی: ۴۵/۸۳%

سپاس‌گزاری شده توسط: RinoOo , Jooybari , mahsa_mb , fatemeh69
ارسال: #۲۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط Masoud05.)
رتبه ۳۶
تراز ۵۷۰۵

بنظرم مجاز شدن مهم نیست چون ظاهرا قراره هر دانشگاه کف تراز مورد نظرش اعلام کنه. بنظرم حداکثر تا رتبه ۱۰۰۰ شانس دعوت شدن به روزانه و تا ۲۵۰۰ برای پردیس هست

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , Farzamm
ارسال: #۲۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ق.ظ، توسط mahsa_mb.)
سلام بچه ها. متاسفم که سنجش به اعتراض ما در مورد کلید سوالات، مخصوصا سیستم عامل بی توجه بود. من سر کار میرم و متاسفانه اصلا نتونستم خوب بخونم. ولی به هر حال این درصدای من:
زبان ۱۳/۳۳
استعداد ۲۱/۱۱
تخصصی ۲۸/۳۳
.............
رتبه: ۹۵
تراز: ۴۷۳۶

(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بله درسته.. این رتبه ها هم مال هر سه گرایش هست.یعنی گرایش نرم و هوش و سخت افزار سه تایی با هم رتبه بندی شدن

حالا یعنی مثلا دانشگاه تهران اعلام میکنه که از رتبه ۱تا۵۰۰ مثلا بیاد ازمون کتبی ؟ بعد مثلا دانشگاه اصفهان میگه از رتبه ۱تا ۱۰۰۰ بیاد ازمون ؟

ببخشید من اطلاعی از آزمون کتبی ندارم. ممکنه یکی از بچه ها توضیح بده که آیا یک آزمون دیگه (آزمون تخصصی) در کاره یا فقط مصاحبست؟
ارسال: #۲۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط zsh.)
دوستان میشه اگر اطلاعی از نحوه ی پذیرش در دانشگاه های شریف و تهران و امیرکبیر دارید اطلاع بدید؟ تهران و امیرکبیر رو میدونم آزمون کتبی دیگه نمیگیرن و همون مصاحبه ی شفاهی رو دارن. ولی شریف رو نمیدونم و به نظرم متنش مبهمه.
میدونید واسه این دانشگاه ها چی مهمه تو مصاحبه؟

(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)poopi نوشته شده توسط:  سلام
منم مهندسی کامپیوتر شرکت کرده بودم.
رتبه: ۲
تراز: ۷۸۸۰
زبان: ۱۰/۰۰%
استعداد: ۵۴/۴۴%
تخصصی: ۴۵/۸۳%

تبریک میگم خیلی خوب بود رتبتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: poopi , nilinili
ارسال: #۳۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  ببخشید من اطلاعی از آزمون کتبی ندارم. ممکنه یکی از بچه ها توضیح بده که آیا یک آزمون دیگه (آزمون تخصصی) در کاره یا فقط مصاحبست؟

سلام. دانشگاه ها میتونن یه آزمون تخصصی (معمولاً از دزوس مقطع ارشد) از اونایی که به مصاحبه دعوت شدن بگیرن. در این صورت یه نمره و حدنسابی برای این آزمون درنظر میگیرن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahsa_mb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۰۰۲ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۱۹۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۱۱ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۵۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۳۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close