زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوات ارشد کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۱۶ ب.ظ
RE: جزوات ارشد کامپیوتر
(۲۷ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۰۲ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  این notelo چه خط و نشونی کشیده .Smile چه کنیم دکتر ؟ Big Grin نمی دونم چرا هیشکی چشم دیدن پیشرفت مانشتو نداره . بابا یکم Open Source بیاندیشید‌! Undecided

دوست من چه پیشرفتی؟! اخه Open Source بودن هم حدی داره...آره شما زحمت بکش اسکن اون همه جزوه رو با خداتومن پول و وقت انجام بده بد ببینم شمام Open Source میشی یا نه!! تشریف ببرین برنامه نویس دات نت ببینین بنده (همین Notelo) چه قدر پروژه Open Source داره...اما هرچیزی رو که نمیشه مفت گذاشت. من از اول تصمیمم این بود که شهرستانی هایی که امکان اومدن کلاس‌ها رو نداشتن کمک کنم و تصمیم گرفتم که جزوات رو اسکن کنم تا هم هزینه‌ها کم بشه و هم یه چیزی عاید خودم شده باشه که اینقدر وقت و هزینه صرف کردم. کاش جزوات رو به همراه صداها میدیدین بعد اینقدر پشت سر مردم حرف میزدین. یه سر به بلاگ arshad89it.blogfa.com بندازین. من اونجا اعلام کردم که حاضرم همکاری کنم اما کسی نیومد جلو. بعد خواستم تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خودم دست به کار شم که دوستانی که جروات رو خریده بودند اعتراض کردند و نذاشتن تا جزوات و صداها رو به صورت رایگان آپلود کنم تا دوستان دیگه هم استفاده کنن. یکم تحقیق بعد پشت سر حرف زدن. من هم خیلی خیلی دوست دارم سایت شما و هر سایت و بلاگی پیشرفت کنه تا این مملکت ... پیشرفت کنه حداقل در زمینه‌ی کامپیوتر که مرتبط با رشته مونه!!!
باز هم میگم کاش این گفتمان تو بلاگ خودم را میافتاد تا نظرات شهرستانی ها!!!!! هم خونده میشد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
خوب آقای Notelo به نظر من شما اگه یکمه دیگه قیمت دی وی دی‌ها رو میاوردی پایین تعداد بیشتری ازت خرید میکردن یعنی هر کسی با هر توان مالی! شما ضرر نمیکردی چون زحمتتو واسه اسکن جزوه‌ها و ... کشیده بودی و حالا با سود کمتر فروش بیشتر هم میتونستی زحمات خودت رو جبران کنی هم همه میتونستن از این جزوه‌ها استفاده کنن و سو تفاهمی هم پیش نمیومد.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۷ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب آقای Notelo به نظر من شما اگه یکمه دیگه قیمت دی وی دی‌ها رو میاوردی پایین تعداد بیشتری ازت خرید میکردن یعنی هر کسی با هر توان مالی! شما ضرر نمیکردی چون زحمتتو واسه اسکن جزوه‌ها و ... کشیده بودی و حالا با سود کمتر فروش بیشتر هم میتونستی زحمات خودت رو جبران کنی هم همه میتونستن از این جزوه‌ها استفاده کنن و سو تفاهمی هم پیش نمیومد.

شما درست میفرمایین اما من قرار بود اینهارو رایگان بزارم تو بلاگ اما دوستانی که خریداری کردند به شدت اعتراض کردند و یه مدتی با هم بحث هم داشتن و من این قضیه رو کنسل کردم. اما واقعا هزینه ۳۰ تومان برای این جزوات زیاد نیست به خدا!! فقط سه تا کتابی که توشه ۳۱ تومان پولشه!!! حالا بقیه بماند
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)notelo نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب آقای Notelo به نظر من شما اگه یکمه دیگه قیمت دی وی دی‌ها رو میاوردی پایین تعداد بیشتری ازت خرید میکردن یعنی هر کسی با هر توان مالی! شما ضرر نمیکردی چون زحمتتو واسه اسکن جزوه‌ها و ... کشیده بودی و حالا با سود کمتر فروش بیشتر هم میتونستی زحمات خودت رو جبران کنی هم همه میتونستن از این جزوه‌ها استفاده کنن و سو تفاهمی هم پیش نمیومد.

شما درست میفرمایین اما من قرار بود اینهارو رایگان بزارم تو بلاگ اما دوستانی که خریداری کردند به شدت اعتراض کردند و یه مدتی با هم بحث هم داشتن و من این قضیه رو کنسل کردم. اما واقعا هزینه ۳۰ تومان برای این جزوات زیاد نیست به خدا!! فقط سه تا کتابی که توشه ۳۱ تومان پولشه!!! حالا بقیه بماند

بله ولی من که شخصا عادت دارم از روی کتاب بخونم نه pdf نه زیراکس! و صدا هم به نظرم فقط تو بعضی درسها کمک میکنه و به نظرم هیچ چیزی اصل کتاب و جزوه و هیچ چیزی خود کلاس نمیشه.
البته خریداران هم حق داشتند که اعتراض کنن ولی نه به این شدتBig Grin
به هر حال شخصا هم از شما و هم از آقای تنهایی هم از سایر دوستان به خاطر زحماتی که میکشین تشکر میکنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۲۰
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)notelo نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب آقای Notelo به نظر من شما اگه یکمه دیگه قیمت دی وی دی‌ها رو میاوردی پایین تعداد بیشتری ازت خرید میکردن یعنی هر کسی با هر توان مالی! شما ضرر نمیکردی چون زحمتتو واسه اسکن جزوه‌ها و ... کشیده بودی و حالا با سود کمتر فروش بیشتر هم میتونستی زحمات خودت رو جبران کنی هم همه میتونستن از این جزوه‌ها استفاده کنن و سو تفاهمی هم پیش نمیومد.

بله ولی من که شخصا عادت دارم از روی کتاب بخونم نه pdf نه زیراکس! و صدا هم به نظرم فقط تو بعضی درسها کمک میکنه و به نظرم هیچ چیزی اصل کتاب و جزوه و هیچ چیزی خود کلاس نمیشه.
البته خریداران هم حق داشتند که اعتراض کنن ولی نه به این شدتBig Grin
به هر حال شخصا هم از شما و هم از آقای تنهایی هم از سایر دوستان به خاطر زحماتی که میکشین تشکر میکنم.

به بنده لطف دارین! مرسی. خوشحال میشم از نظراتتون تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۲۱
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۷ ق.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
ممنون‌، من نظر خودم رو توی این قسمت نوشتم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۸ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)notelo نوشته شده توسط:  

ببخشید من یه ؟ مگه قرار هرکی هر چی میخره بعد رایگان بشه برن اعتراض کنن اصلا با عقل جور در نمیاد خوب شما الان میخوای رایگانش کنی به دیگران چه ربطی داره ؟ اونا اون موقع احساس کردن که باید بخرن و الان شما میخوای رایگانش کنی اینا چه ربطی به هم دارن ؟

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۲۳
۲۹ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط رضا_ایرانی.)
"در مورد کتاب‌ها هم بگم که اسکن کتاب دکتر حقیقت با اجازه خود ایشون بوده و خودشون بودن که گفتن هر جقدر خواستین کپی کنین مشکلی نیست (دقیقا با این لفظ گفتن که تو دزدی من هم شریکم و دزدیهارو به کل پایه ام)"

جالبه!!!

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۴
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۲۶ ق.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
ببخشید دوستان یه تاپیک توی سایت بود با عنوان بایگانی پیوندهای منابع کنکور (یه چی تو همین مایه ها)
چرا من هر چی میگردم پیداش نمیکنم؟
نکنه حذفش کردین؟
میشه اگه هست لینکشو بذارین؟

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ب.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
اینم از بایگانی پیوندها هر وقت گمش کردی توی مباحث عمومی بگرد...

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۴ ب.ظ
جزوات ارشد کامپیوتر
مرسی آفاق جان

بچه‌ها لینک دانلود آزمون های پارسال پارسه رو ندارید؟(سال ۸۹)

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
سلام بچه ها.یه وقت گول نخورین از این سایت جزوه بخرین.من خریم ازش اونم تازه ۲۰۰ هزار تومن ازم گرفت.سرم کلاه رفت وحشتناک.خدا نبخشش.اصلا ویساش با جزوه ها یکی نیست.همه کتابای پارسه اونم ۸۹ رو کپی کرده داه.کلی جزوه اشغالی و ناقص.روغم می گه از هر درس چند تا جزوه...لطفا اطلاع رسانی کنید....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  دانلود جزوات کلاسی GMAT اقای مسیح خواه انرژی مثبت ۳ ۲۲,۰۷۴ ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: AZ_ghanbari998
Question مدیر بخش "کتاب ها و جزوات کنکوری" چه کاربری است؟ javad94 ۵ ۵,۰۸۹ ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  اهدای کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر معماری کامپیوتر alirezazarei28 ۱۲ ۷,۸۶۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima73
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۰۵ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  جزوات مهندسی نرم افزار-ارشد adineh67 ۰ ۱,۶۰۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: adineh67
  [دانلود]دفترچه کنکور ارشد گروه کامپیوتر،آی تی،علوم کامپیوتر ۸۶ تا ۹۴ + کلید سنجش good-wishes ۱۲ ۱۶,۱۱۳ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: htmg
  اهدای جزوات خلاصه شده ارشد به یک دوست کرمانشاهی kaka22 ۲ ۲,۲۰۳ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: kaka22
  معرفی کتاب یا جزوات برای آزمون ارشد IT hozour64 ۰ ۱,۵۸۷ ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hozour64
  کتب و جزوات کنکور ارشد کامپیوتر TaN ۹ ۵,۱۱۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: rezatara

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close