زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سردرگمی هنگام فارغ التحصیلی ارشد !!!!

ارسال: #۴۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
RE: سردرگمی هنگام فارغ التحصیلی ارشد !!!!
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  نظرتون کاملا درسته. اما سابقه کار مگه چقدر نیازه؟! من از اول ارشد یعنی۲/۵ سال پیش تو یه شرکت تو شهرک اصطلاحا علمی تحقیقاتی اصفهان، کار کردم با حقوق اداره کاری. هنوز هم حقوق در همون سطحه... واقعا دیگه خسته شدم از این وضعیت
من نمیخوام بگم دنبال حقوق چند میلیونی هستم ولی دیگه تحمل حقوق ماهی ۷۰۰ تومن را بعد از این مدت ندارم. کلا مایه تمسخر اقوام و آشنایان شدیم که میگن اینقدر درس خوندی، دو سال هم کار کردی حالا حقوقت شده حقوق کارگری
ببین دوست عزیز اصولا" هر موقعیت کاری چند تا مولفه داره:
۱-حقوق(ماهیانه بعلاوه بیمه و مزایا و عیدی و..)
۲- سابقه کار(نام محل کار یا پروپه و کاری که انجام میده)
۳- میزان پیشرفت در حال و آینده(مولفه آموزشی مورد نظر هست نه مولفه های دیگری که در کشور ما موجب پیشرفت فوری میشنBig GrinBig Grin)
ممکنه یه جایی حقوق بد بدهند ولی سابقه اش خوب باشه یا جنبه آموزشی ذاشته باشه.
معمولا" نمیشه هر سه تای اینا با هم باشه.
ولی حقوق هفتصد تومان اگه جنبه آموزشی مناسبی نداشته باشه واقعا" خوب نیست و بهتره دنبال کار بهتری باشید. اگرچه خیلیا معتقدند کار دوران دانشجویی فقط برای گذران زندگی دانشجویی است و کار جدی بحساب نمیاد.
از من هم یه نصیحت بشما و اون اینکه لازم نیست واسه همه توضیح بدین که چقدر میگیرید. همان پدر مادر و خواهر برادر بدونن کافیه. اینجوری که همه ,همه چیز رابدونن خودبخود روی تصمیم گیری شما موثره. من خودم را مثال میزنم. من ممکنه دوست داشته باشم دو ماه مجانی یه جایی کار کنم تا سر از یه کاری در بیارم. من بکسی نمیگم. حتی ممکنه بمادرم هم نگم و فقط پدرم بدونن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , software94 , dastan00 , gholamreza jalili
ارسال: #۴۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  .........
...
من نمیخوام بگم دنبال حقوق چند میلیونی هستم ولی دیگه تحمل حقوق ماهی ۷۰۰ تومن را بعد از این مدت ندارم. کلا مایه تمسخر اقوام و آشنایان شدیم که میگن اینقدر درس خوندی، دو سال هم کار کردی حالا حقوقت شده حقوق کارگری
...
حق داری عزیز! یه سوال ازت دارم که اگه دوست داشتی لطفا جواب بده؛
با این اوصاف اگه برمیگشتی دو سه سال پیش آیا بازم واسه ارشد خوندن اقدام میکردی؟ اگه جوابت منفیه، به نظرت چیکار میکردی بهتر بود؟ تشکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf
ارسال: #۴۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ، توسط irisadaf.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۴۷ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ ق.ظ)A L I نوشته شده توسط:  .........
...
...
حق داری عزیز! یه سوال ازت دارم که اگه دوست داشتی لطفا جواب بده؛
با این اوصاف اگه برمیگشتی دو سه سال پیش آیا بازم واسه ارشد خوندن اقدام میکردی؟ اگه جوابت منفیه، به نظرت چیکار میکردی بهتر بود؟ تشکر

میخوندم منتها فقط برا تهران که بتونم کنارش کار کنم... البته دو سال پیش هم رتبم خوب شد و میتونستم بیام تهران ولی به دلایلی نشد Sad((((
به نظرم دیگه ارشد خوندن غیر از تهران فایده ای نداره

(۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)A L I نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  نظرتون کاملا درسته. اما سابقه کار مگه چقدر نیازه؟! من از اول ارشد یعنی۲/۵ سال پیش تو یه شرکت تو شهرک اصطلاحا علمی تحقیقاتی اصفهان، کار کردم با حقوق اداره کاری. هنوز هم حقوق در همون سطحه... واقعا دیگه خسته شدم از این وضعیت
ببین دوست عزیز اصولا" هر موقعیت کاری چند تا مولفه داره:
۱-حقوق(ماهیانه بعلاوه بیمه و مزایا و عیدی و..)
۲- سابقه کار(نام محل کار یا پروپه و کاری که انجام میده)
۳- میزان پیشرفت در حال و آینده(مولفه آموزشی مورد نظر هست نه مولفه های دیگری که در کشور ما موجب پیشرفت فوری میشنBig GrinBig Grin)
ممکنه یه جایی حقوق بد بدهند ولی سابقه اش خوب باشه یا جنبه آموزشی ذاشته باشه.
معمولا" نمیشه هر سه تای اینا با هم باشه.
ولی حقوق هفتصد تومان اگه جنبه آموزشی مناسبی نداشته باشه واقعا" خوب نیست و بهتره دنبال کار بهتری باشید. اگرچه خیلیا معتقدند کار دوران دانشجویی فقط برای گذران زندگی دانشجویی است و کار جدی بحساب نمیاد.
از من هم یه نصیحت بشما و اون اینکه لازم نیست واسه همه توضیح بدین که چقدر میگیرید. همان پدر مادر و خواهر برادر بدونن کافیه. اینجوری که همه ,همه چیز رابدونن خودبخود روی تصمیم گیری شما موثره. من خودم را مثال میزنم. من ممکنه دوست داشته باشم دو ماه مجانی یه جایی کار کنم تا سر از یه کاری در بیارم. من بکسی نمیگم. حتی ممکنه بمادرم هم نگم و فقط پدرم بدونن.

انصافا نمیتونم انکار کنم که کلی چیزای به درد بخور تو شرکت یاد گرفتم اما خب واقعا بعد از چند ماه آدم میتونه بکه خوبه دارم چیز یاد میگیرم و پول مهم نیس... درمورد اینکه گفتین بحث حقوق یه چیز شخصیه موافقم... اما یک ماه، دوماه، شش ماه میشه هیچی نگفت، نه ۲/۵ سال...
جاهای دیگه هم رفتم برای کار منتها دوباره میگفتن یا بیا چن ماه رایگان کار کن یا میگفتن حقوقمون همون اداره کاره یا میگفتن پایان خدمت میخوایم، واسه همین مجبور میشدم قراردادم را با همون شرکت اولی تمدید کنم و همونجا این ۲/۵ سال را طی کنم

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۴۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط blx.)

میخوندم منتها فقط برا تهران که بتونم کنارش کار کنم... البته دو سال پیش هم رتبم خوب شد و میتونستم بیام تهران ولی به دلایلی نشد Sad((((
به نظرم دیگه ارشد خوندن غیر از تهران فایده ای نداره

با اون قسمتایی که بولد کردم بشدت موافقم. البته من خودم کار (؛ کار قابل قبولو) رو انتخاب کردم واسه اولویت اول در ادامه ی زندگیم و درس رو تو الویت‌های بعدیم گذاشتم. کسایی که نیاز مبرم (و سریع) به کار ندارن فقط و فقط تهران، کسایی هم که کار دارن و کارشون ارزش ادامه دادن داره، همون دانشگاه تاپ شهر خودشون. امیدوارم مشکل شما بزودی حل شه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۵۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۵ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  مهلت پست دفترچه بعد از فارغ التحصیلی alirezafchh ۳ ۴,۶۸۰ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: rozitir
  ۶۱ هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه speeedd ۶ ۴,۸۹۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: paradox
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
Smile نام دانشگاه در مقاله برای فارغ التحصیلان zr2358 ۴ ۴,۴۳۶ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  سردرگمی در انتخاب دانشگاه alireza9819 ۲ ۱,۸۷۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  گواهی موقت فارغ التحصیلی kharazmy ۲ ۲,۷۰۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  فارغ التحصیلان امنیت چی بلدن ؟؟؟ چه کاره میشن arezojon ۲ ۲,۰۰۷ ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sajad90
  َشرایط فارغ التحصیلی دانشگاه شهید رجایی axarsu ۰ ۱,۸۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: axarsu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close