زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست رااهنمایی درباره کنکور ارشد

ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ق.ظ
Information درخواست رااهنمایی درباره کنکور ارشد
سلام دوستان...
راستش اینجا رو که دیدم یکم امیدوار شدم شاید مشکلم حل شه..
من دانشجوی ترم اخر مهندسی نرم دانشگاه تهران جنوبم
امسال میخوام کنکور ارشد بدم اما دیر تصمیم به خوندن گرفتم... یعنی از امروز.. میدونم نشدنیه اما میخوام نهایت تلاشمو بکنم
راستش موقعیت مال برا ثبت نام کلاس و ازمون ندارم
منو یه چندتا کتاب از ارشد.. میشه کمکم کنید چجوری بخونم چه درسایی روبیشتر و چه درسایی رو حذف کنم
میخوام تلاشمو بکنم... یهبار هم ک شده میخوام به همه ثابت کنم میتونم.. اینجا کسی هست راهنماییم کنه؟
بهم بگید چجوری شروع کنم قول میدم بکوب بشینم پای درسا و بخووونم..

پ.ن:من این ترم ۴شنبه،۱شنبه،۵شنبه دانشگاه کلاس دارم دروس این ترمم:شبکه کامپایلر،دیتابیس،مهندسی نت،هووش و دوتا آزمایشگاه

ممنونم
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ
یعنی کسی نیست کمکم کنه ؟؟؟؟ من چند روزه دارم کابوس میبینم توروخدا بگید چه درسایی رو بخونم و حذف کنم من واقعا استرس دارم... این همه رتبه برار و خوب یعنی هیشکی نمیتونه سوال من بدبخت رو جواب بده ؟؟؟ T_T
۲
۱
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ ب.ظ
درود
میخوام باهاتون صادق و رک باشم، الان دیگه دیره دوست عزیز، توی این فاصله هر چی هم بخونید براتون بازدهی نداره چون با استرس و اضطراب و نگرانی می خونید، شما هنوز دانشجویید، همین دوره کارشناسی رو تموم کنید، و از تابستون سال آینده با برنامه ریزی و نظم و از روی خیال راحت شروع کنید، امسال هم کنکور بدید، مزیت هم داره و اونم اینه که با جو آزمون و نوع سوال ها آشنا میشید، مشکل سربازی ندارید الحمد الله، ضرورتی نیست که حتما حتما مهر ۹۵ دانشجوی کارشناسی ارشد باشید، یک رتبه عالی و زیر ده خیلی بهتره از رتبه ای که بخواید توی این دو سه ماه خوندن بیارید بعدشم شدنی نیست اخه، من اگر این حرفا رو زدم به خاطر اینه که میدونم شدنی نیست، باز هم میل خودتونه
موفق باشید

Sent from my iPad Air

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۹
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: درخواست رااهنمایی درباره کنکور ارشد
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ق.ظ)afsooooon نوشته شده توسط:  یهبار هم ک شده میخوام به همه ثابت کنم میتونم
این تصمیم خیلی خوبیه، اما منم با دستمون موافقم به نظرم برای شروع از الان یه کم دیره، این تصمیم و حفظ کنید برای سال دیگه

اما امسال حتما کنکور بدید و یه چند تا درس و که میرسید بخونید ایشالا امسال قبول میشید ، نشدم خیلی به نفع تونه که امسال چنتد تا از درسا رو بخونید.
من پیشنهاد می کنم اینا رو بخونید(البته پیش فرضم اینه که نرم افزار می خواید بخونید)
پایگاه داده، مدار منطقی، الگوریتم، سیستم عامل.
موفق باشید.

"یارب نظر تو برنگردد"
۱
۲
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۹۴, ۰۶:۲۹ ب.ظ
اگر صفر کیلومتر نیستی حتما میشه
وگرنه ...
۱
۲
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ق.ظ)afsooooon نوشته شده توسط:  یهبار هم ک شده میخوام به همه ثابت کنم میتونم.. اینجا کسی هست راهنماییم کنه؟

خیلی وقت مونده واسه کنکور ارشد، به زمان فک نکن، به خودت بستگی داره، باید قبول کنیم که سخته ولی غیر ممکن نیست از یه طرف هم قرار نیست رتبه ی اول بشی رتبه ی خوب هم می تونی بدست بیاری البته اگه به زمان فک نکنی و بیشتر رو دروس یا فصولی که توش توانایی داری کار کنی، زیاد هم به منابع مختلف فک نکن، فقط سعی کن برنامه داشته باشی، من خودم هنوز شرو نکردم، قرار ۱۷ اسفند شرو کنم ینی دو ماه مطالعه داشته باشم چون یکی مثه من تو کل زندگیش نتونسته کامل ۵ ساعت درس بخونه الان یهو بشینم ۴ ماه درس بخونم مغزم هنگ می کنهBig GrinBig Grin به هر حال میگم اصن به زمان فک نکن، برنامتو بریز، امیدوارم موفق باشیAngel

Full of nothing but me!
۳
۱
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
سلام.
استرس نداشته باش، فقط بخون.
ولی اولویت اصلی بزار رو درسای دانشگات تا از اینجا رونده از اونجا مونده نشی دوباره بخوای شهریه بدی مثل من :|
۳
۱
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
منم میگم اولویت رو بذاز روی دروس این ترمت تا معدلت پایین نیاد حالا دانشجوی هر دانشگاهی که باشید فرق نداره. معدل واقعا مهمه و نمیشه اصلا جبرانش کرد.
اگه اصرار زیادی به خوندن برای کنکور دارید، به نظرم بهتره دروس مشترک رو بخونید. در کنارش اگه وقت دارید زبان هم کار کنید.

اگه بیشتر از این هم وقت داشتید یکی از ریاضیها و تخصصی ها رو بخونید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ ب.ظ
من هم معدل رو این ترم خراب کردم.شده ۱۶ و خرده ای

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ
سلام دوست عزیز afsooooon
من تجربه آزمون ارشد رو ندارم ولی خب به نظرم اگه تصمیمتون قاطعانه هست با توکل به خدا و آرامش دروس مهم رو با توجه به رشته تون شروع کنید تا جایی که وقت دارید مطالعه کنید
موفق باشید.
۳
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط آیلا.)
اینا که منفی میدن فازشو چیه

(۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  من هم معدل رو این ترم خراب کردم.شده ۱۶ و خرده ای

۱۶ و خورده ای که عالیه باو Wink

(۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  من هم معدل رو این ترم خراب کردم.شده ۱۶ و خرده ای

۱۶ و خورده ای که عالیه باو Wink
۳
۰
ارسال: #۱۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۰۵ ب.ظ
۱۶و خرده‌ای بده؟ Confused
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  من نمونه های زیادی رو دیدم ک توی زمان کوتاهتر از این هم موفق شدن اما واقعا اراده کردن و تلاششون دیدنی بود واسه من
البته بیشتر مغز داشتن تا تلاش Wink
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ ق.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۴ ق.ظ)afsooooon نوشته شده توسط:  سلام دوستان...
راستش اینجا رو که دیدم یکم امیدوار شدم شاید مشکلم حل شه..
من دانشجوی ترم اخر مهندسی نرم دانشگاه تهران جنوبم
امسال میخوام کنکور ارشد بدم اما دیر تصمیم به خوندن گرفتم... یعنی از امروز.. میدونم نشدنیه اما میخوام نهایت تلاشمو بکنم
راستش موقعیت مال برا ثبت نام کلاس و ازمون ندارم
منو یه چندتا کتاب از ارشد.. میشه کمکم کنید چجوری بخونم چه درسایی روبیشتر و چه درسایی رو حذف کنم
میخوام تلاشمو بکنم... یهبار هم ک شده میخوام به همه ثابت کنم میتونم.. اینجا کسی هست راهنماییم کنه؟

پ.ن:من این ترم ۴شنبه،۱شنبه،۵شنبه دانشگاه کلاس دارم دروس این ترمم:شبکه کامپایلر،دیتابیس،مهندسی نت،هووش و دوتا آزمایشگاه

ممنونم

شروع کن. اگر هم موفق نشی برای سال آینده بهتر می تونی تصمیم بگیری که کنکور بدی یا نه و با تجربه خیلی بهتری می تونی برنامه ریزی کنی.
موفق باشی
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ ق.ظ
سلام دوستان.من این ترم ۱۱ واحد درس دارم و تقریبا ۳ روز در هفته(یک در میان).تقریبا یه دور کتابها رو خوندم.نرم ۲ و شبکه ۲ هم این ترمه.ولی باید تلاشمو بکنم و امسال قبول شم.کسایی که تجربه دارند وضعیت چطوره به نظرتون؟

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۳ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۹۰۸ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  درخواست راهنمایی برای ارشد sali_h ۲ ۴,۵۲۹ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Lightbulb درخواست نمونه سوالات دروس ارشد Dark Knight ۱۰۴ ۹۳,۴۸۳ ۱۴ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه امیروداعی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close