زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۳۷۲۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  

اگه منظور دانشجو باشه ... بله سطح دانشجویی شریف امیرکبیر بالاتره .... ولی از نظر استاید و تعریف پروژه تو هوش هیچ دانشگاهی به بهشتی نمیرسه ، از نظر امکانات هم بالاتره ...Big GrinBig GrinBig Grin .... اغراق نیس واقیعته و گرنه رتبه ی یک هوش بیکار بود بعد از این همه درس خوندن بره بهشتی ... یه چیزی هس پس Big GrinBig GrinBig Grin ..

بیخیال داداش، واقعا مقایسه شریف و تهران و امیرکبیر با شهید بهشتی مقایسه درستی نیست
دانشکده کامپیوتر و برق دانشگاه شریف واقعا تو دنیا شناسایی شده، همینطور تهران، اونوقت با شهید بهشتی مقایسه بشه خیلی تعجب برانگیزه
شهید بهشتی بیشتر دانشگاهی مدیریتی (و البته پزشکی) است تا مهندسی و صنعتی

بیخیال رو شما شو داداش .... بنظرم خیلی شریفیا خودشون رو بالا میبینن ... و حاضر نیستن حرف حق رو بشنون .... چرا ناراحتین حالا ... Coolباشه شریف اصلا پدر هوش ...
۲
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۷۲۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)heelii نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها اینجا کسی هست که ارشد علوم کامپیوتر باشه منو راهنمایی کنه؟

سلام، مشکلتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۳۷۲۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)web3 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  

اگه منظور دانشجو باشه ... بله سطح دانشجویی شریف امیرکبیر بالاتره .... ولی از نظر استاید و تعریف پروژه تو هوش هیچ دانشگاهی به بهشتی نمیرسه ، از نظر امکانات هم بالاتره ...Big GrinBig GrinBig Grin .... اغراق نیس واقیعته و گرنه رتبه ی یک هوش بیکار بود بعد از این همه درس خوندن بره بهشتی ... یه چیزی هس پس Big GrinBig GrinBig Grin ..

بیخیال داداش، واقعا مقایسه شریف و تهران و امیرکبیر با شهید بهشتی مقایسه درستی نیست
دانشکده کامپیوتر و برق دانشگاه شریف واقعا تو دنیا شناسایی شده، همینطور تهران، اونوقت با شهید بهشتی مقایسه بشه خیلی تعجب برانگیزه

بیخیال رو شما شو داداش .... بنظرم خیلی شریفیا خودشون رو بالا میبینن ... و حاضر نیستن حرف حق رو بشنون .... چرا ناراحتین حالا ... Coolباشه شریف اصلا پدر هوش ...
با حال بود، خیلی ممنون
ببین کار ما به کجا کشیده، سختی های بسیار، استرس های فراوان، چند روز پیش شریف داشت با دانشگاه زنجان مقایسه میشد، الان با شهید بهشتی، و به احتمال قریب الوقوع در چند روز آینده با دانشگاه آزاد فلان منطقه محروم
سطح تموم دانشگاه های کشور ماشااله برابر شده
Big Grin

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۵
۵
ارسال: #۳۷۲۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ
ملت چرا منفی میدن؟Big Grin
اینجا برا این نیست که هرکی بیاد بگه دانشگاه من خوبه
هرکی حرفی داره منطقی بزنه خب اگه منطقی باشه کسی جبهه بیخودی نمیگیره
هدف کمک برای انتخاب درسته و نه چیزه دیگه
حالا بازم منفی بدینBig GrinTongue
۳
۳
ارسال: #۳۷۲۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
تو ذوق بقیه نزنید خب همه که نمی تونن شریف و تهران بیارنSmile
۱
۱
ارسال: #۳۷۲۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)web3 نوشته شده توسط:  

با حال بود، خیلی ممنون
ببین کار ما به کجا کشیده، سختی های بسیار، استرس های فراوان، چند روز پیش شریف داشت با دانشگاه زنجان مقایسه میشد، الان با شهید بهشتی، و به احتمال قریب الوقوع در چند روز آینده با دانشگاه آزاد فلان منطقه محروم
Big Grin

چقدر تواضع داری شما ؟؟؟؟ خوبه هنوز اول راهی .... من سال آخر هوش امیرکبیرم .... به خودم اجازه نمیدم بگم دانشگاه من نسبت به بقیه دانشگاه بهتره .... چه بخاین چه نخاین هوش بهشتی اوله .... بعدشم ما درمورد هوش داریم بحث میکنیم شما که شبکه این ... چه ربطی داره اصلا به برتری دانشگاه فلان به فلان . بحث برتری هوش بود ....
۶
۷
ارسال: #۳۷۲۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
دوستان به مشورتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
لطفا بگید ارزش داره غیرانتفاعی با پیام نور ارشد برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توروخدا جواب بدین خب..
۰
۰
ارسال: #۳۷۲۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ)web3 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)web3 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۰۳ ب.ظ)noronet نوشته شده توسط:  اگه منظور دانشجو باشه ... بله سطح دانشجویی شریف امیرکبیر بالاتره .... ولی از نظر استاید و تعریف پروژه تو هوش هیچ دانشگاهی به بهشتی نمیرسه ، از نظر امکانات هم بالاتره ...Big GrinBig GrinBig Grin .... اغراق نیس واقیعته و گرنه رتبه ی یک هوش بیکار بود بعد از این همه درس خوندن بره بهشتی ... یه چیزی هس پس Big GrinBig GrinBig Grin ..

با حال بود، خیلی ممنون
Big Grin

چقدر تواضع داری شما ؟؟؟؟ خوبه هنوز اول راهی .... من سال آخر هوش امیرکبیرم .... به خودم اجازه نمیدم بگم دانشگاه من نسبت به بقیه دانشگاه بهتره .... چه بخاین چه نخاین هوش بهشتی اوله .... بعدشم ما درمورد هوش داریم بحث میکنیم شما که شبکه این ... چه ربطی داره اصلا به برتری دانشگاه فلان به فلان . بحث برتری هوش بود ....

دوست عزیز، نمیدونم شما چی راجع به ما فکر کردید
من یکسری توضیح میدم، قضاوت با دوستان
توی یه موضوع از دانشگاه شهید بهشتی به عنوان برترین دانشگاه در هوش توسط یک فــرد دفاع میشه
بعد یه نفر دیگه صرفا با ۵ تا ارسال که وقتی تمامی ارسال هاش رو میبینی فقط از شهید بهشتی تعریف میکنه، میاد میگه من دانشجوی امیرکبیرم!
ارسال های شما رو دوستان از لینک زیر ببینند :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان چه فکری میکنید؟؟؟ HuhHuhHuh

به هر حال من نباید این موضوع رو مطرح میکردم، ولی وقتی حرف از تواضع میشه، ذکر میکنم که دروغگو نبودن موضوع مهمتری است نسبت به تواضع

اینجا سطح سواد و فهم همه ماشااله بالاست، همین که حرفی نمیزنن از روی تواضع است.
اگر هم با گفتن شما و کاربر دوم خودتون که هوش بهشتی بالاتر هست، بالاتر رفت، خب بذارید بالاتر بره، مبارکتون باشه
من بحثی دیگه تو این مورد ندارم، یوزر اول و دوم شما به اندازه ی کافی توسط دوستان مورد انتقاد قرار گرفته
موفق باشید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۶
۳
ارسال: #۳۷۲۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  امسال کنکور ارشد خیلی آسون بود. اینو من نمی گم. کارنامه ها می گن.
واقعا برای اونایی که منفی دادن متاسفم. اگه می گفتم خیلی سخت بود و به طراحا فحش می دادم حتما مثبت می دادین. یعنی شما انقدر بی ظرفیتین؟ یه جمله تحمل نظر مخالف ندارین؟
به نظر شما کنکور سخت بوده خب نظرتون محترمه. به نظر من آسون بوده و من انتظار دارم به نظرم احترام بذارین.
ظرفیتتونو ببرید بالا.Sleepy
کنکور امسال ن اسون بود، ن خیلی سخت، به نظرم از سطح کنکور پارسال یه خورده بالاتر بود، چون سوالا وقتگیر تر بود، اما بحث رتبه ها و درصدا، بحث مدت کنکوره ک چون تایمش زیاد شده بود، کسانی هم ک میخاستن سال اینده کنکور بدن، واسه همین امسال اماده شدن، و اینجوری هم رقابت بیشتر شد، هم اونایی ک برا امسال میخوندن، بیشتر خوندن!!!

اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم...
۱
۰
ارسال: #۳۷۳۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  --/

بله من شهید بهشتی رو خیلی دوست دارم مشکلی هست؟ خیلی رفیق دارم تو شهید بهشتی .... هرجام شهید بهشتی ببینم لایک میکنم ... خیلی هم رفت و امد دارم اونجا و از یکی از استادای اونجا مشاوره میگیرم ...

نمیدونم چلنج از کجا شروع شد ... ولی من عذرخواهی میکنم اگه تند رفتم ... بلاخره ماه ماه رمضان هست و ماه بخشش و استغفار ... اگه سو تفاهمی پیش اومده عذرخواهی میکنم ..... درضمن رتبه ی خوبت هم تبریک میگم .. امیدوارم بهترین چیزها رو تو زندگیت بدست بیاری ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۳۷۳۱
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ
سلام
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن و انشالله اونایی هم که قبول نشدن ، با انرژی برای سال بعد
من یه سوال دارم آیا موردی سراغ دارید که در یک سال هم نرم افزار و هم هوش رتبه تک رقمی آورده باشه؟ مثلا هوش ۷ شده باشه نرم افزار ۹ یا قس علی هذا ...
۰
۰
ارسال: #۳۷۳۲
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط Tehran_95.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)neda.n91 نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ب.ظ)kharazmy نوشته شده توسط:  امسال کنکور ارشد خیلی آسون بود. اینو من نمی گم. کارنامه ها می گن.
واقعا برای اونایی که منفی دادن متاسفم. اگه می گفتم خیلی سخت بود و به طراحا فحش می دادم حتما مثبت می دادین. یعنی شما انقدر بی ظرفیتین؟ یه جمله تحمل نظر مخالف ندارین؟
به نظر شما کنکور سخت بوده خب نظرتون محترمه. به نظر من آسون بوده و من انتظار دارم به نظرم احترام بذارین.
ظرفیتتونو ببرید بالا.Sleepy
کنکور امسال ن اسون بود، ن خیلی سخت، به نظرم از سطح کنکور پارسال یه خورده بالاتر بود، چون سوالا وقتگیر تر بود، اما بحث رتبه ها و درصدا، بحث مدت کنکوره ک چون تایمش زیاد شده بود، کسانی هم ک میخاستن سال اینده کنکور بدن، واسه همین امسال اماده شدن، و اینجوری هم رقابت بیشتر شد، هم اونایی ک برا امسال میخوندن، بیشتر خوندن!!!
سخت نبود سوالات بیخودی بودنDodgy

البته تو رشته ایتی
۰
۰
ارسال: #۳۷۳۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۳۹ ق.ظ
با احترام به نظر همه دوستان

کنکور امسال پیچیدگی بیشتری داشت مخصوصا در برنامه سازی

درصدها هم گویای سختی سوالا بوده فقط کافیه درصد مشترک همین مانشت رو در سال ۹۴ و ۹۵ مقایسه کنید .

با یه تجربه سه ساله از گشت و گذار تو مانشت میگم . فقط درصد زبان امسال خیلی بالاست و درصد مشترک و تخصصی پایین تر از سال قبله خودتون مقایسه کنید .

موفق باشین
من خودم موندم واسه ۹۶ هر کی میخواد همراهی کنه ( یا علی ) کم کم باید فکرامونو بریزیم رو هم و شرو کنیم .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edward71 , sh-n
ارسال: #۳۷۳۴
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط Mahsash.)
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ)nimaans نوشته شده توسط:  سلام
تبریک به همه دوستانی که قبول شدن و انشالله اونایی هم که قبول نشدن ، با انرژی برای سال بعد
من یه سوال دارم آیا موردی سراغ دارید که در یک سال هم نرم افزار و هم هوش رتبه تک رقمی آورده باشه؟ مثلا هوش ۷ شده باشه نرم افزار ۹ یا قس علی هذا ...
سلام. بله اون موقع که ضریب مشترک ۴بود و تخصصی هر گرایش۲ که این اتفاق خیلی زیاد میفتاد.
الان رو نمی‌دونم. یکی از دوستام فکر میکنم پارسال ۸نرم و۱۰ هوش شده بود. ولی مطمئن نیستم.اینجوری تو ذهنمه صرفا. البته حواسم هست که ۱۰ دورقمیه:دی ولی خب گفتم شاید منظورتون ۱ تا ۱۰ بوده:دی
۱
۰
ارسال: #۳۷۳۵
۲۷ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ق.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  با احترام به نظر همه دوستان

کنکور امسال پیچیدگی بیشتری داشت مخصوصا در برنامه سازی

درصدها هم گویای سختی سوالا بوده فقط کافیه درصد مشترک همین مانشت رو در سال ۹۴ و ۹۵ مقایسه کنید .

با یه تجربه سه ساله از گشت و گذار تو مانشت میگم . فقط درصد زبان امسال خیلی بالاست و درصد مشترک و تخصصی پایین تر از سال قبله خودتون مقایسه کنید .

موفق باشین
من خودم موندم واسه ۹۶ هر کی میخواد همراهی کنه ( یا علی ) کم کم باید فکرامونو بریزیم رو هم و شرو کنیم .

سال های قبل اکثرا یا زبان نمیزدن یا درصد ها خیلی کم بود، امسال ماشاالله کمترین درصد زبان ۴۰ بوده، یه اتفاقی افتاده، فکر می کنم منبع سوالات زبان رو پیدا کردن دوستان Big Grin به ما هم بگین لطفا

منم موندم واسه ۹۶، چه شکل شمایلی هم داره این ۹۶ Big Grin خدا بخیر کنه، دوستانی که میخوان واسه سال بعد امتحان بدن یه تاپیک بزنن از الان که نقات قوت و ضعف رو مشخص کنیم و از هم کمک بگیریم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۵۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close