زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۱۲۴۶
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۴:۳۵ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۵۸ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  آقای amniat0101 عزیز:

رجز خونی خیلی کارت زشتیه
برای بار اول به شرافتت قسمت میدم کارنامه درس هوشتو بعد کنکور بیا اینجا بذار منم میذارم ببینیم کی هوش بلده
من ایدی شما یه یه خانمی رو ادعا میکنه یاد داشت میکنم اواخر خرداد شماهم بیا وببینیم کی میدونه
ضمنا من وقت جدل با شما رو ندارم و بازم نظرم ۱۳ هست به دلیل حتی شده جهل خودم
خواهش میکنم سر جلسه اینجوری تست بزن
اخر خرداد میبینمت با کارنامه درس هوش مردو قولش

چی میگی بابا؟!!رجز چیه!! صد بار قسم و قرآن خوردی که من دارم فلان شکل میخونم یا چه میدونم وضعم خرابه یا غیر مستقیم متهم میکنی!
حالت خوبه؟!
مرد حسابی دیشب تا ساعت ۲ رفتم برای جنابعالی منبع رو بررسی کردم!عجب غلطی کردم من.من که از روی هوا استدلال نیاوردم.از توی منبع در آوردم دیگه.صفحاتشم دادم.
بیخیال بحث رو کش نده خواهشن.هر چی تو میگی همونه. ولی این ملت خودشون عقل دارن ، هوش دارن.میفهمن چی درسته.
نمیدونم چرا به هر کی خوبی میکنم میپره بهم و مثه دشمن بهم نگاه میکنه والا.
دیگه هم این مناطق کامنت نمیزنم

سگ جنگ کرده بدرد پلنگ***بترسد ز روباه شیر ناکرده جنگ
۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good arman
ارسال: #۱۲۴۷
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ
من هم دوستانه دارم میگم کلید نهایی ۱۳ شده
من از شما عذر میخام
ببخشید
دیگه حرفی ندارم
۳
۳
ارسال: #۱۲۴۸
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)amniat0101 نوشته شده توسط:  سوال ۵ فصل سوم در کتاب راهیان ارشد با این مضمون : ضریب انشعاب یک درخت جستجو ۳ میباشد و غیره . . .(سراسری کامپیوتر ۸۷)

این سوال غلط پاسخ داده شده،استدلالش هم اصلا درست و پخته نیست متاسفانه!!!

کسی اگر جواب رو در پارسه داشت لطفا برام بفرسته تا دعای خیر به حالش کنم Big Grin، با گوشی تلفنتون برام عکس بگیرید وجدانن.ثواب داره Big Grin

آقا دارم داغ داغ سوتی های راهیان رو میگم.شمام کمک کنید Big Grin

سلام
به نظرم درست حل شده. از این جهت که تا گره ی قبل از هدف ۱۲ تا گره بسط داده میشه، و مسلما گره های بیشتری تولید. از اونجایی که آزمون هدف بعد از تولید گره و قبل از بسط دادن انجام میشه، و از اونجایی که بررسی گره ۱۳ ام موقعی انجام میشه ۱۲ تای قبلی بررسی شده باشن طبق bfs پس تا گره ۱۲ باید بسط داده بشه و گره ۱۳ قبل از بسط، هدف اعلام شه. یعنی جواب بدون در نظر گرفتن نکته داخل پرانتز میشه ۱۲ . اما بدلیل محدودیت داخل پرانتز گره بسط داده میشه بعد بررسی میشه. پس گره ۱۳ بسط و سپس آزمون هدف صورت میگیره. پس ۱۳ گره بسط داده میشه.
باز دوستانی که کتاب مختلف دارن جواب ها رو بگن شاید من اشتباه میکنم. جواب شمام دستتون درد نکنه ولی طولانی بود و خیلی کتابی Big Grin بعدا میخونم.
امیدوارم مشکل حل شده باشه. خیلی فکر خوبیه که سوالا ا ینطوری بررسی بشن.
۳
۲
ارسال: #۱۲۴۹
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط smasoud.)
(۲۵ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)amniat0101 نوشته شده توسط:  سوال ۵ فصل سوم در کتاب راهیان ارشد با این مضمون : ضریب انشعاب یک درخت جستجو ۳ میباشد و غیره . . .(سراسری کامپیوتر ۸۷)

این سوال غلط پاسخ داده شده،استدلالش هم اصلا درست و پخته نیست متاسفانه!!!

کسی اگر جواب رو در پارسه داشت لطفا برام بفرسته تا دعای خیر به حالش کنم Big Grin، با گوشی تلفنتون برام عکس بگیرید وجدانن.ثواب داره Big Grin

آقا دارم داغ داغ سوتی های راهیان رو میگم.شمام کمک کنید Big Grin

سلام دوست عزیز
من ندارم راهیان رو.. ولی این سوالو پوران هم غلط حل کرده

درواقع با این دو نکته راحت میشه حل کرد:
در جست و جوی اول سطح، همواره این دو مورد وحود دارن(فارغ از اینکه آزمون هدف چجوری و کی انجام بشه)

الف) هرگز گرهی که در عمق پایین تر است، قبل از گره عمق بالا تر بسط داده نمی شود.
یعنی اگر گرهی در عمق ۲ داشته باشیم که هنوز بسط (دقت کنید: بسط!) داده نشده، به هیچ عنوان گره در عمق ۳ بسط داده نمیشه. (ممکنه گره در عمق ۳، بازدید بشه... اینجا درمورد بسط داریم حرف میزنیم... بسط دادن یه گره، یعنی اون گره وارد لیست EXPLORED بشه... دیده شدن یه گره قبل از بسط یعنی گره وارد لیست FRONTIRE یا همون FRINGE یا لیست حاشیه بشه...)

ب) اگر هدفی در عمی کمتر وجود داشته باشد، برنامه قبل از بسط دادن گره های عمق بیشتر، خاتمه می یابد
یعنی اگر هدفی در عمق ۲ وجود داشته باشه، به هیچ عنوان گره های موجود در عمق ۳ و ۴ و الی آخر، بسط(تاکید میکنم! بسط!) داده نمیشن...

بنابراین فارغ از اینکه آزمون هدف در لحظه ی ورود گره به صف حاشیه یا در لحظه ی بسط دادن اون گره(=باز کردن فرزندان اون گره) انجام میشه، دو مورد فوق همیشه برقرار هستن...

بنابراین اصلا دعوا سر این نیست که آزمون هدف، کی و کجا انجام میشه! مساله اینه که وقتی گرهی در عمق ۲ (حالا هرجای عمق ۲!! اولش یا وسطش یا سمت راست ترینش!) وجود داره که هدف هست، پس امکان نداره که گره های موجود در عمق ۳ و بیشتر، بسط داده بشن...

پس قطعا جواب ۳۷ غلطه!!
چطور ممکنه گرهی در عمق ۲، گره هدف باشه، و جست و جوی اول عرض، اون گره رو پیدا نکرده باشه؟ اگر پیداش کرده باشه یعنی خاتمه برنامه!!! پس حد اکثر ۱۳ تا گره رو بسط داده...
جست و جوی اول عرض، در صورتی وارد بسط(بسط!! بسط!! بسط!!) دادن گره های چهاردهم و بعدی ها میشه، که گره هدف در ۱۳ گره قبلی نباشه!
این که خیلی مسخره هست که گره هدف رو ببینیمش... بعدا نوبش که رسید بسطش هم بدیم... و هنوز به عنوان هدف تشخیص نداده باشیم!!! اون موقع بعد از یک سال!! که به بچه هاش رسیدیم... لحظه ای که بچه هاشو میخوایم بسط بدیم!!(یعنی همی که میخوایم نوه هاشو ببینیم!) بعد یهو بگیم آره پدر این بجه ها هدف بود!!!

پس اگر راهیان جواب ۱۳ رو داده.. درسته
اگر مثل پوران جواب ۳۷ داده... غلطه!!

اما بعد! درمورد سنجش!!
جواب نهایی سنجش، ۱۳ بوده! در حالی که در کلید اولیه، جواب ۳۷ رو داده بوده... و در کلید نهایی جواب ۱۳//

صورت سوالو هم بدونیم بد نی!
داره میگه یه درختی داریم با فاکتور انشعاب۳، هدف توی عمق ۲ هست و سمت راست ترین فرزنده... حالا اگر آزمون هدف رو در لحظه بسط دادن گره(و نه دیدنش) صورت بدیم، چن تا گره بسط داده میشه تا به هدف برسیم؟
گزینه ها هم ایناست: ۱۳ ۲۷ ۳۲ ۳۷
که پوران به اشتباه زده ۳۷ - هیچ توضیحی هم نداده! احتمالا طبق پاسخنامه اولیه ی سنجش همیطو زده ۳۷! دیگه حواسش نبوده بعدا سنجش جواب ۱۳ رو اعلام نهایی کرده...

حل عالی از یک سوال مهم درباره جست و جوی اول سطح(تصویر زیر) :
[تصویر:  394893_BFS.jpg]

آدرس تصویر:*http://bayanbox.ir/view/7954563900342627941/BFS.jpg*

فایل‌(های) پیوست شده

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good arman , amniat0101
ارسال: #۱۲۵۰
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط good arman.)
سلام اینم حل و صدای کامل سوال:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیگه استدلال وقضاوت با خودتون
من که بیسوادم اما زود قضاوت نکنید

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: smasoud
ارسال: #۱۲۵۱
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط amniat0101.)
از همه ی دوستان به خاطر شکی که پی اومد عذر خواهی میکنم(دلیل اصلی شک حل سوال توسط یکی از اساتید بزگ هست که گویا سهوا اشتباه حل کرده و البته قبل از حل هم تاکید داشت سوال کمی ابهام)(بعد از بررسی بی وقفه،خدایی بی وقفه) فهمیدم با اینکه استدلال زیر به قوت خودش باقی هست و قائل به تفاوت در بسط گره ها در حالت درختی و گرافی هست،و علاوه بر اون تعداد گره های تولید شده در هر حالت رو بیشتر یا کمتر وارد صف میکنه،پاسخ همون ۱۳ هستش
-----------------
داخل پرانتز رو بخونید!!(فرض بر این است حل مساله بودن یک گره در زمان باز کردن فرزندان یک گره بررسی میگردد)
گره ها تا عمق ۰ و ۱ و ۲ بسط داده میشوند،تا اینجا قبول و میشود ۱۳ گره، اما محدودیت دیگری که بر سوال اعمال شده را هم دقت کنید،در پرانتز "آزمون هدف" رو ببینید در کجا قرار داده؟!!و البته به این نکته توجه کنید که چه تفاوت هایی در اعمال آزمون هدف بر روی جستجوی گراف و درخت وجود دارد.
فکر کنم همه مون در بند این سفسطه بازی ها گول خوردیم . . . من پاسخ رو گویا باید تشریح کنم.

منبع ویراست سوم ۲۰۱۰ راسل :
نکته ی ظریفی در باره ی الگوریتم کلی جستجوی گراف وجود دارد و آن این است که پس از تولید هر گره"آزمون هدف" بر روی آن انجام میگیرد نه وقتی برای بسط انتخاب شد.توجه کنید که این الگوریتم از قالب کلی جستجوی گراف، هر مسیر به حالتی را که فعلا در مرز یا مجموعه بازدید شده وجود دارد نادیده میگیرد!!!!!

به آسانی میتوان دید که هر عمق چنین مسیری،حداقل باید برابر با عمق مسیری باشد که قبل پیدا شده است بنابر این جستجوی عرضی همیشه دارای کم عمق ترین مسیر به هر گره ای در مرز است.{ اما بحث بر سر اینه که در سوال مورد نظر گراف داده نشده و درخت به ما داده شده}
برای راهنمایی و اینکه ببینم شما چقدر پیگیرید ارجاع میدهم به صفحات ۱۰۴ و ۱۰۵ کتاب منبع.شما حالا برای جستجوی درختی رو در بیارید.
اینجا جنگ بر سر آزمون هدف توسط رفتار های خاص دو الگوریتم در حالت درختی و گرافی هستش،نه تعداد گره های تولید شده!!
و البته تعداد گره های تولید شده هم باشد باز هم استدلال این کتاب کنکوری خام هست.

و در ادامه،جستجو در یک درخت یکنواخت را در نظر بگیرید که در آن هر حالت دارای b عدد مابعد(پسین) است.ریشه ی این درخت جستجو در سطح اول b عدد مابعد تولید میکند که هر کدام b گره ی دیگر ایجاد میکند و در نتیجه در سطح دوم $b^2$ گره ایجاد میکند و به همین ترتیب . . . اکنون اگر فرض کنید جواب در عمق d قرار دارد در بدتیرن حالت داریم :
$b+b^2+....=O(b^d)\: $
اگر الگوریتم،وقتی "آزمون هدف" را بر روی گره ها اجرا کند که برای بسط انتخاب شدند نه وقتی که تولید شدند.تمام گره های موجود در عمق d قبل از پیدا شدن گره ی هدف بسط داده میشوند و در نتیجه پیچیدگی زمانی برابر است با :
$O(b^{d+1})\: $

و اما پیچیدگی حافظه : برای هر نوع جستجوی گراف که هر گره ی بسط داده شده را در "مجموعه ی بسط یافته ها" ذخیره میکند پیچیدگی فضا همیشه مضرب b از پیچیدگی زمانی است.مخصوصا برای جستجوی عرضی در گراف هر گره ی تولید شده در حافظه باقی میماند و در نتیجه تعداد : $O(b^{d-1})\: $ { به منهای یک توجه شود} گره در مجموعه ی بسط یافته ها و
$O(b^d)\: $ گره در مرز {بسیار دقت شود} قرار دارد پس پیچیدگی فضایی برابر
$O(b^d)\: $
و نشان میدهد اندازه ی مرز تاثیر زیادی دارد.
استفاده از جستجوی درختی موجب صرفه جویی در فضا نمیشود و در فضای حالتی با چندین مسیر زاید استفاده از جستجوی درختی زمان زیادی را مصرف میکند.

و اما در سوال ما از جستجوی درختی حرف میزنیم.در جستجوی درختی با آزمون هدف خاصی که دارد.گره های مرزی یک سطح پایین تر از عمیق ترین سطح گره ی هدف هستند.
======
بحث رو اگر بر سر گره های بسط داده شده بگذاریم.گزینه ی ۱۳ پاسخ هست
باز هم از دوستان عذر خواهی میکنمSmile----- اما انصافا لذت بردم از این که توی اعماق هوش مصنوعی رفتم.

از دوست بزرگوارم مسعود و دیگر دوستان به سبب صبرشون تشکر میکنمHeart

۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: smasoud , paieez
ارسال: #۱۲۵۲
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ
سلام بچه ها
من چند روزه دارم معماری میخونم واقعا واسم سخته وکلی مشکل دارم در واقع یطوراییی به سرم زده این درسو حذف کنم
وقت اینم ندارم بشین فیلم های استاد گودرزی رو نگاه کنم
حالا بنظر شما چکنم واسش بازم وقت بزارم شاید بهتر بشه واسم یا ولش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وااااااااااااااای خیلی میترسم واس کنکور یه درسو حذف کنم
۲
۰
ارسال: #۱۲۵۳
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط mahyamk.)
(۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)amniat0101 نوشته شده توسط:  از همه ی دوستان به خاطر شکی که پی اومد عذر خواهی میکنم(دلیل اصلی شک حل سوال توسط یکی از اساتید بزگ هست که گویا سهوا اشتباه حل کرده و البته قبل از حل هم تاکید داشت سوال کمی ابهام)(بعد از بررسی بی وقفه،خدایی بی وقفه) فهمیدم با اینکه استدلال زیر به قوت خودش باقی هست و قائل به تفاوت در بسط گره ها در حالت درختی و گرافی هست،و علاوه بر اون تعداد گره های تولید شده در هر حالت رو بیشتر یا کمتر بسط میده،پاسخ همون ۱۳ هستش
-----------------
داخل پرانتز رو بخونید!!(فرض بر این است حل مساله بودن یک گره در زمان باز کردن فرزندان یک گره بررسی میگردد)
گره ها تا عمق ۰ و ۱ و ۲ بسط داده میشوند،تا اینجا قبول و میشود ۱۳ گره، اما محدودیت دیگری که بر سوال اعمال شده را هم دقت کنید،در پرانتز "آزمون هدف" رو ببینید در کجا قرار داده؟!!و البته به این نکته توجه کنید که چه تفاوت هایی در اعمال آزمون هدف بر روی جستجوی گراف و درخت وجود دارد.
فکر کنم همه مون در بند این سفسطه بازی ها گول خوردیم . . . من پاسخ رو گویا باید تشریح کنم.

منبع ویراست سوم ۲۰۱۰ راسل :
نکته ی ظریفی در باره ی الگوریتم کلی جستجوی گراف وجود دارد و آن این است که پس از تولید هر گره"آزمون هدف" بر روی آن انجام میگیرد نه وقتی برای بسط انتخاب شد.توجه کنید که این الگوریتم از قالب کلی جستجوی گراف، هر مسیر به حالتی را که فعلا در مرز یا مجموعه بازدید شده وجود دارد نادیده میگیرد!!!!!

................

سلام

ممنون بابت پیگیریتون متشکر ازین که وقت میزارید
ولی من هنوز فکر میکنم گزینه ۴ یعنی ۳۷ درست هست
به داخل پرانتز اگه دقت کنین طراح سوال نوشته حل مسیله بودن یک گره در زمان باز کردن فرزندان آن گره بررسی میشود! همین نشون میده اتفاقا طراح سوال طبق کتاب راسل ویراست سوم مد نظرش نیست (چون این ویراست گفته که ازمون هدف در موقع خروج از صف نه ورود به صف! ولی اتفاقا طراح گفته موقع ورود به صف هست)

من ارجاع میدم به ویدیو ۲۶ام از بخش چهارم اقای رهنمون که میگند برخلاف کتاب ویرایش سوم این سوال چیزی جز این خواسته پس باید تابع حرف طراح بود! که چی پرسیده
منم قبول دارم یکم ابهام داره این سوال ولی شما خیلی درگیر شدید ! و خیلی پیچیده اش کردید

من بازم حس میکنم اقای رهنمون پاسخاش خیلی واضح و خوبه جای شک باقی نمیگذاره

حیف فصل های اخر را تمرین حل نکردند...

در اخر بازم ممنون بابت پیگیری Blush
======================================

در اخر هم بگم من واقعا دلگیر شدم از دست این اقا

که چی اومد این حرفا رو زد ، منظورشون چی بود !
همه ما الان پشت کنکوریم به اندازه کافی فشار رومون هست دیگه بدترش نکنین لطفا ...
مگه من گفتم کسی بی سواده یا کسی دانای کل :-Ooooo دوستان پرسیدن در مورد کتاب منم نظر خودمو گفتم ! من هنوزم میگم راهیان بعضی تست ها رو اصلا خوب حل نکرده همونطور که کتاب نصیر بعضی جاها رو خوب حل نکرده!!!!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amniat0101
ارسال: #۱۲۵۴
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط amniat0101.)
این سوال در کنکور بیاد به قول رفیق گلم،من یکی هم خالیش میگذارم.

گویا عده ای از طراحان سوال مرض دارند(البته ببخشید).
من هم در ویدئوی استاد رهنمون گوش دادم اما نخواستم اسم ایشون رو ببرم. بررسی من و رفیقم راستش خیلی خیلی نقطه به نقطه س.

برای کنکور بیاد من یکی خالیش میزارم(قول میدم) فکر کنم همین قول دادن کافی باشه که صحتی بر ادعای من مبنی بر ابهام بیش از حد در سواله.

استدلالات بالا درسته که از منبع هست(حتی به تاکید بر بسط یافته بودنش در حالت گرافی)، حرف رهنمون درسته شاید.حرف راهیان هم درسته شاید.
والا من که دیگه داره حالم ازش بهم میخوره. Big Grin

یه رفیقی داریم توی مصاحبه هاش از کوبیدن سر به دیوار گفته Big Grin

خیلی حس همذات پنداری باهاش میکنم الان.Big Grin

۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۱۲۵۵
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط good arman.)
من دیگه حل استاد صدا رو گذاشتم سوالم اقا مسعود به این واضحی شرح دادن
واله بخدا کوتاه بیاد سوال بسیار حرفه ایی و البته نکته داره
من طراح بودم واسه نشون دادن مرض
چگزینه هام:
۱۲
۱۳
۳۷
۴۰
میذاشتم
اونوقت میشه گفت طراح مرض دار ه
البته فرق کسی که شهرستان اصفهان میاره یا امیر کبیر به همین یه تست و درک عمیقش هست
هرچند طی دو سال اخیر بخصوص در ایتی طراحان بسیار محترم میخوان سوال نکته دار کنن میزنن تمام سوالم بیس و اساس قواعدو خراب میکنن نشون به نشون سوالات سال قبل هوش ایتی تمام موسسات کلیدهای متفاوت داشتند انقدر حرص خوردیم پیر شدیم مو سفید کردیم
وقتی دار م میگم بخدا از سه تا استاد سوال کردم ۴تا کتاب و جزوه رو خوندم با ۴تا اینکار همشاوره کردم حتی با دکتر گبلک خدای ریاضیات استدلال کردم
خودم میدونم قسم خدا چقدر بزرگه رو هوا قسم نمیخورم

و شما شک نکنید تجربه خیلی مهمه توی حل این ستها
من امروز بار ۷م هست بخاطر شما بازم اینو میخونم
برای بار ۸م عرض میکنم:
سوال گفته حل مسئله بودن در زمان باز کردن فرزندان
و از ما خواسته چند تا بسط بسط بسط بسط داده میشه نه چند تا میره توی حافظه یا کلا ملاقات میشه منظور پیمایش که نیست عزیزان
من دیگه راجع این سوال هیچ حرفی نمیزنم
ارزوی موفقیت میکنم واسه همتون
۳
۵
ارسال: #۱۲۵۶
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط Densike.)
(۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  من دیگه حل استاد صدا رو گذاشتم سوالم اقا مسعود به این واضحی شرح دادن
چگزینه هام:
۱۲
۱۳
۳۷
۴۰
میذاشتم
البته فرق کسی که شهرستان اصفهان میاره یا امیر کبیر به همین یه تست و درک عمیقش هست
هرچند طی دو سال اخیر بخصوص در ایتی طراحان بسیار محترم میخوان سوال نکته دار کنن میزنن تمام سوالم بیس و اساس قواعدو خراب میکنن نشون به نشون سوالات سال قبل هوش ایتی تمام موسسات کلیدهای متفاوت داشتند انقدر حرص خوردیم پیر شدیم مو سفید کردیم
وقتی دار م میگم بخدا از سه تا استاد سوال کردم ۴تا کتاب و جزوه رو خوندم با ۴تا اینکار همشاوره کردم حتی با دکتر گبلک خدای ریاضیات استدلال کردم

برای بار ۸م عرض میکنم:
و از ما خواسته چند تا بسط بسط بسط بسط داده میشه نه چند تا میره توی حافظه یا کلا ملاقات میشه منظور پیمایش که نیست عزیزان

اول یه جمله خطاب به good arman بگم ... حاصل ضرب ادعا در سواد عدد ثابت هست

خب حالا بحث راجب سوال .. اولا به نظر من جواب ۱۳ هست .. ابهامی که میبینم اینه کخ بچه ها جمله آزمون هدف در زمان باز کردن فرزندان هست رو اینطوری برداشت میکنن که آزمون هدف در زمان بسط دادن فرزندان هست .. در صورتی که منظورش اینه که آزمون هدف در موقع بسط دادن خود گره و تولید فرزنداش هست
اول از همه قبول دارم جمله ابهام داره .. ولیییییییی اینجا قضیه مدیریت شما در حل تست باید وارد عمل شه ... حرف های آقای مسعود حیلی خوب بود .. به قول ایشون مگه مرض داره بیاد بچه هاشو بررسی کنه تا بفهمه باباشون هدفه ؟ اصلا معنی میده همچین چیزی .. درسته بعضی موقع ها شرط هارو توی صورت تست عوض میکنن ولی نمیان که یه چیز غیر منطقی بزارن . اینجا شما باید تشخیص بدین که اینکار غیر منطقی هست و بتونین منظور اصلی سوال رو برداشت کنین ...

One day the hands of fate must be forced
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: amniat0101 , mahyamk , flowerirani
ارسال: #۱۲۵۷
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ)good arman نوشته شده توسط:  من دیگه حل استاد صدا رو گذاشتم سوالم اقا مسعود به این واضحی شرح دادن
چگزینه هام:
۱۲
۱۳
۳۷
۴۰
میذاشتم

برای بار ۸م عرض میکنم:

من همون اول کار یه درخواست کلی دادم که یکی جواب پارسه رو بده. شما از کوره در رفتی و و کلی اتهام مبنی بر نفهمی و کج فهمی زدید جناب.یا به پشتیبانی از بت محترمتون یا برای خودی نشون دادن.بحث من فقط حل تست و دیدن استدلال از کتاب دیگه ای که پارسه هستش بود
جواب جناب رهنمون وارونه،جواب پوران یه چیزی و جواب راهیان با دو استدلال یه چیز دیگه.و دو رفرنس مختلف هم هر کدوم "آزمون هدف" رو یک جور گرفتن. و حتی در ویراست سوم ۲۰۱۰ بسط گره رو با تولید گره در حالت گرافی یکی کرده و بسط درختی رو کلا زیر سیبیلی رد کرده.صفحه هم دادم خدمت دوستان میتونید بررسی کنید شما هم.رهنمون هم تاکید داره بر این که در هر ویراستاری و از طرف هر نویسنده از کتاب حالات مختلفی از منظور ها مطرح هستش.مانند بحث قابل قبول بودن یا بررسی تکراری یا عدم تکراری بودن گره ها در گراف و . . .

۴
۱
ارسال: #۱۲۵۸
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط paieez.)
درسته که کمی ابهام داره ولی واقعا مشخصه که منظورش چی بوده. پیش فرض اینه که قبل از بسط دادن آزمون هدف صورت بگیره ولی اینجا گره ای که میخواد بررسی شه اول بسط داده میشه بعد بررسی میشه.

حالا ابهامی که هست: اگه قرار باشه اینطور فکر کنیم که فرزندان باید بسط داده بشن، اونوقت از گره هدف باید رد بشیم و به فرزندان برسیم و بسط بدیم. و این یعنی جواب پیدا نخواهد شد. چطور باید به گره هدف برگردیم و آزمون هدف رو بررسی کنیم؟ با یه بررسی کوچیک در کنکور میتونید اطمینان پیدا کنید که منظور همون بررسی آزمون هدف بعد از بسط دادن گره ی در حال بررسی است.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: amniat0101
ارسال: #۱۲۵۹
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ)paieez نوشته شده توسط:  درسته که کمی ابهام داره ولی واقعا مشخصه که منظورش چی بوده. پیش فرض اینه که قبل از بسط دادن آزمون هدف صورت بگیره ولی اینجا گره ای که میخواد بررسی شه اول بسط داده میشه بعد بررسی میشه.

حالا ابهامی که هست: اگه قرار باشه اینطور فکر کنیم که فرزندان باید بسط داده بشن، اونوقت از گره هدف باید رد بشیم و به فرزندان برسیم و بسط بدیم. و این یعنی جواب پیدا نخواهد شد. چطور باید به گره هدف برگردیم و آزمون هدف رو بررسی کنیم؟ با یه بررسی کوچیک در کنکور میتونید اطمینان پیدا کنید که منظور همون بررسی آزمون هدف بعد از بسط دادن گره ی در حال بررسی است.

دقیقا منظور من هم همین بود

One day the hands of fate must be forced
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: amniat0101 , paieez
ارسال: #۱۲۶۰
۲۶ دى ۱۳۹۴, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ)paieez نوشته شده توسط:  درسته که کمی ابهام داره ولی واقعا مشخصه که منظورش چی بوده. پیش فرض اینه که قبل از بسط دادن آزمون هدف صورت بگیره ولی اینجا گره ای که میخواد بررسی شه اول بسط داده میشه بعد بررسی میشه.

دقیقا منظور من هم همین بود

منظور هممون همین بود، جمله ش نمیومد Smile
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۷۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۲۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close