زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵

ارسال: #۳۴۶
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ
سلام به همه بچه ها
دوستان شما از ۴تا ریاضی کدومشو میخونین؟
اصلا حذف میکنین؟
من میخوام آمار و ریاضی مهندسی رو حذف کنم
اگر پیشنهادی دارین خوشحال میشم
همتون موفقیییییییییییییدد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۷
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط MaHyaR-MHR.)
(۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها در چه حالید؟ چقدر گروه سوت و کور شده. درسا خوب پیش میره؟

خوبه اما خیلی کند پیش میرم.خلاصه نویسی کردن حسابی وقتم رو میگیره. نمیدونم اینجوری ادامه بدم یا بجاب خلاصه نوشتن هایلایت کنم. Huh
من زیرشونو خط میکشم اگه نکته ای هست که بهم تو فهمش کمک میکنه هم کنارش مینویسم خیلی راحت تره و اینکه میدونی چیو کجا نوشتی و سر امتحان بر حسب همین دونستن جاش ناخداگاه اطلاعات تو ذهنت مرور میشه
من این طوری راحت تر یاد میگیرم

(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ)zahra.j نوشته شده توسط:  خوش به حال من یکی نیست چون
ریاضی مهندسی رو حذق میکنم ولی آمار خیلی درصد آوره حیفه

دوستان من ۹۴ شرکت کردم جای خوبی قبول نشدم یعنی شهر خودم نبود
فعلا ازاد میخوام برم دوباره بخونم واسه سال بعد اگه دانشجو باشم قبول بشم تایید میشم یا نه ؟
تو دفترچه پارسال نوشته بود اگه دانشجو باشی قبول بشی تایید نمیشین Sad
۰
۰
ارسال: #۳۴۸
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۵:۱۱ ب.ظ
سلام به همه

من امروز رفتم پارسه ثبت نام کردم . ( تخفیف ۳۰ درصد مانشت )

فردا برنامه میریزم و شنبه هم شروع می کنم . از شنبه تا اولین آزمون ۵ هفته فرصت دارم .

بچه ها من امروز clrs ترجمه قلزم رو دیدم به نظرم خوب ترجمه کرده بود . دو جلد بود . به نظرم همه ۱۳۱۳ ی ویرایش سوم رو کامل

داشت . اگه کسی درمورد این ترجمه نظری داره بگه .

درمورد کتابای نظریه زبان ها و ماشین ها و کامپایلر شاپوری هم نظرتون رو بگید . تست دارن این کتابا ؟ کلا بگین چه جورین . چون میخوام اینترنتی سفارش بدم و ندیدمشون .

مرسی
۰
۰
ارسال: #۳۴۹
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط مهرگان.)
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۵
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ)سحر ۹۱
dateline='1444912881' نوشته شده توسط:  
سلام به همه

فردا برنامه میریزم و شنبه هم شروع می کنم . از شنبه تا اولین آزمون ۵ هفته فرصت دارم .

بچه ها من امروز clrs ترجمه قلزم رو دیدم به نظرم خوب ترجمه کرده بود . دو جلد بود . به نظرم همه ۱۳۱۳ ی ویرایش سوم رو کامل

درمورد کتابای نظریه زبان ها و ماشین ها و کامپایلر شاپوری هم نظرتون رو بگید . تست دارن این کتابا ؟ کلا بگین چه جورین . چون میخوام اینترنتی سفارش بدم و ندیدمشون .

مرسی

سلام دوست عزیز.
در مورد دو تا کتاب شاپوری، من هر دو رو دارم و راضی هستم. مخصوصا کامپایلر. هر دو هم تست دارن.قضیه تخفیف ۳۰ درصد مانشت چیه؟

(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۹ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  بچه ها، کی اینجا نظریه از روی کتاب شاپوری میخونه؟ میخوام تمرینایی که حل میکنم را با هم چک کنیم.خیلی شک دارم تو درست حل کردنم. کسی هست آیا؟
من
Big Grin
سلام.
ممنون از اینکه جوابم دادین. میگم اونایی که حل میکنم رو بزارم تو همین مانشت یا براتون میل کنم؟ ممنون بابت کمکتون. Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۵۰
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشین. یه سوال٬
کتاب زبان های برنامه سازی پرات٬ ترجمه آقای جعفرنژاد قمی بهتره یا سالخورده؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۱
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ)سحر ۹۱ نوشته شده توسط:  سلام به همه

مرسی
ترجمه قلزم کلی غلط غلوط داره و اصلا" ترجمه اش خوب و روان نیست. من خریدم بعد فهمیدم. شما اشتباه من را تکرار نکنید.
ترجمه دهقان طرزه خوبه. من مجبور شدم دوباره بخرم.
۰
۰
ارسال: #۳۵۲
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
در مورد دو تا کتاب شاپوری، من هر دو رو دارم و راضی هستم. مخصوصا کامپایلر. هر دو هم تست دارن.قضیه تخفیف ۳۰ درصد مانشت چیه؟
مدرسان و پارسه به بچه هایی که عضو مانشت هستن، تخفیف میده
پارسه تخفیف ۳۰% و مدرسان تخفیف ۵۰%
منتها باید اول به واسط ها ایمیل بزنید هر وقت لیست تکمیل شد اون ها اسمتون رو میدن به موسسه و میتونید با تخفیف ثبت نام کنید تو آزمون ها.
۰
۰
ارسال: #۳۵۳
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
منتها باید اول به واسط ها ایمیل بزنید هر وقت لیست تکمیل شد اون ها اسمتون رو میدن به موسسه و میتونید با تخفیف ثبت نام کنید تو آزمون ها.
الان این واسطه ها کیا هستن؟ من باید به کی ایمیل بزنم؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۴
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ)سحر ۹۱ نوشته شده توسط:  سلام به همه

مرسی
ترجمه قلزم کلی غلط غلوط داره و اصلا" ترجمه اش خوب و روان نیست. من خریدم بعد فهمیدم. شما اشتباه من را تکرار نکنید.

واقعا اینقدر اختلاف دارن ؟؟؟ یکی از بچه های مانشت هم نوشته بود قلزم خیلی خوبه !!! گیج شدم واقعا . میشه بیشتر درمورد اختلافشون توضیح بدین ؟؟ آخه ترجمه طرزه نیست اگه بخوام باید اینترنتی بخرم !!
۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ
بچه ها من همین الان کتاب ساختمان داده پارسه رو دانلود کردم. ۲۳۷ صفحه هست. میدونید این کتاب همونی هست که موسسه پارسه میفروشه یا نه؟ چه تفاوتی با هم دارند؟ کسی کتاب داده پارسه رو داره؟ چند صفحه هست؟
۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۵ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۳ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
الان این واسطه ها کیا هستن؟ من باید به کی ایمیل بزنم؟
سلام دوستان.اگه احیانا کسی دیگه از بچه ها مونده که میخواد ثبت نام گروهی ۳۰ درصد تخفیف بکنه مشخصاتتون رو به فرمت زیر به شماره ۵۰۰۰۵۴۱۰۵۰۱۶ ارسال کنید :
( نام - نام خانوادگی - شماره ملی - نام دانشگاه - رشته - مقطع مورد نظر - مانشت )
اگه احیانا از دوستاتون هم کسی دیگه هست که میخواد ثبت نام گروهی کنه و مانشتی نسیت به همین سامانه پیام بده با ۲۵ درصد تخفیف لحاظ میشه.
تا آخر هفته آینده برا ثبت نام حضوری باهاتون تماس میگیرن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۵۷
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ
سلام بچه ها ...من تو این چند هفته آزمون و خطا داشتم تا الان به یه برنامه ثابت رسیدم که از این هفته شروع می کنم ولی رو درس خوندن این مدتم نمیشه زیاد حساب کرد بیشتر قلق گیری بود ولی حتما خلاصه نویسی رو انجام میدم چون موقع تست زدن ورق زدن کتاب سخت تره از جزوه چند صفحه ایه

امیدوارم موفق باشید HeartHeartHeartHeartHeart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neghab01
ارسال: #۳۵۸
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ)سحر ۹۱ نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ)سحر ۹۱ نوشته شده توسط:  سلام به همه

مرسی

واقعا اینقدر اختلاف دارن ؟؟؟ یکی از بچه های مانشت هم نوشته بود قلزم خیلی خوبه !!! گیج شدم واقعا . میشه بیشتر درمورد اختلافشون توضیح بدین ؟؟ آخه ترجمه طرزه نیست اگه بخوام باید اینترنتی بخرم !!
اگه کسی الگوریتم ندونه و بخونه و یا دقت نداشته باشه ممکنه متوجه نشه.
یه فرقی هم هست بین ترجمه خشک و جمله بجمله و ترجمه مفهومی. آقای دهقان مطلب را خونده و بزبان روان ترجمه کرده ولی آقای قلزم فقط ترجمه کرده. ضمنا" وقتی دکتر تابش از شریف این ترجمه اقای دهقان را خونده و تایید کرده خودبخود بدونید که ترجمه اش خوبه.
من بعدا" تو نت گشتم ببینم کسی متوجه شده که ترجمه آقای قلزم خیلی بده . دیدم قبلا" در مانشت هم این نقد به ترجمه آقای قلزم شده :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من وقتی دیدم ترجمه آقای قلزم ایراد داره اوایل فکر کردم ایراداتش کمه . شروع کردم با توجه به نسخه انگلیسی تو نت اشکالات را که رسیدم برطرف کنم. بعد دیدم وقت زیادی میگیره و خیلی ایراداتش زیاده. ولش کردم. رفتم کتاب آقای دهقان را خریدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سحر ۹۱
ارسال: #۳۵۹
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ...من تو این چند هفته آزمون و خطا داشتم تا الان به یه برنامه ثابت رسیدم که از این هفته شروع می کنم ولی رو درس خوندن این مدتم نمیشه زیاد حساب کرد بیشتر قلق گیری بود ولی حتما خلاصه نویسی رو انجام میدم چون موقع تست زدن ورق زدن کتاب سخت تره از جزوه چند صفحه ایه

امیدوارم موفق باشید HeartHeartHeartHeartHeart
=======
مطمئن شید که درست خلاصه بر میدارید.
اگه خلاصه نویسی زیاد طول کشید یه جای کار میلنگه!(جدی میگم)

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
۰
۰
ارسال: #۳۶۰
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ ب.ظ)IT.girll نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشین. یه سوال٬
کتاب زبان های برنامه سازی پرات٬ ترجمه آقای جعفرنژاد قمی بهتره یا سالخورده؟
من چند تا کتاب از این آقای جعفرنژاد تا کنون سعی کردم بخونم واقعا" این آقای قمی ترجمه هاش افتضاحه و بهتره کسی نخره.
ولی اینمورد خاصی که شما میگید را نخونده ام.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.girll

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۴۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۶۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۱۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close