زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربتون از دوران ارشد؟

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
تجربتون از دوران ارشد؟
سلام به تمامی دوستان

دوستان عزیز میخواستم از تجربتون که در مقطع ارشد هستید استفاده کنم؟من تازه کارشناسی ارشد قبول شدم آزاد حومه تهران (نرم افزار).

میخواستم بدونم برای اینکه معدل رو ببرم بالای ۱۷ باید روزی چند ساعت درس بخونم .؟

اوضاع سختی درس ها چطوره ؟

من حقیقتش برنامه نویسیم خوب نیست.اما علاقه ی زیادی دارم به برنامه نویسی و میخوام برنامه نویسی رو قوی کنم

و سوالی که داشتم اینه که میخوام هم برای دروس ارشد وقت بزارم + زبان + برنامه نویسی آیا شدنی هستش؟

مثلآ میتونید بگید اگه دوباره میخواستید ارشد رو از صفر شروع کنید اشتباه هایی رو که تو مقطع ارشد داشتید رو نمیکردید.

کلآ از تجربتون برام بگید یه عمر دعاتون میکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: تجربتون از دوران ارشد؟
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام به تمامی دوستان

دوستان عزیز میخواستم از تجربتون که در مقطع ارشد هستید استفاده کنم؟من تازه کارشناسی ارشد قبول شدم آزاد حومه تهران (نرم افزار).

میخواستم بدونم برای اینکه معدل رو ببرم بالای ۱۷ باید روزی چند ساعت درس بخونم .؟

اوضاع سختی درس ها چطوره ؟

من حقیقتش برنامه نویسیم خوب نیست.اما علاقه ی زیادی دارم به برنامه نویسی و میخوام برنامه نویسی رو قوی کنم

و سوالی که داشتم اینه که میخوام هم برای دروس ارشد وقت بزارم + زبان + برنامه نویسی آیا شدنی هستش؟

مثلآ میتونید بگید اگه دوباره میخواستید ارشد رو از صفر شروع کنید اشتباه هایی رو که تو مقطع ارشد داشتید رو نمیکردید.

کلآ از تجربتون برام بگید یه عمر دعاتون میکنم
این که چند ساعت درس بخونید و یا این که بتونین چند کار رو همزمان پیش ببرین بستگی به هوش و استعداد و پایه تحصیلی و محیط مطالعه و کلی فاکتور دیگه داره.
اما در مورد تجارب اینا تجارب من بود و برای من واقعا جواب داد طوری که گاهی حسرت میخورم چرا از ترم یک لیسانس اینطوری نبودم:
-سر همه کلاس ها برو به دقت گوش کن و نوت بنویس
-نوت هر روز رو همون روز کامل مطالعه کن.
-سعی کن تمارین و پروژه ها رو خودت انجام بدی (کامل و تا حد امکان بدون کمک سایرین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , post98 , fo-eng , sa_ra , so@ , sss
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ
تجربتون از دوران ارشد؟
سلام و درود.
دوست قبلی درست گفتند سعی کن پروژه ها رو خودتون انجام بدید و اگر هم بلد نیستید به همون استادی که می خایید پول بدید براتون انجام بده ، بهش کمی بیشتر بدید تا بیاد بهتون یاد بده و خودتون مرحله به مرحله جلو برید.

چیز دیگه ای که مد نظرم هست اینه که به نوشتن مقاله فکر کنید. هم برای دکترا خوبه و هم پایان نامه ارشد و هم سواد علمی تون بالا می کشه.

موفق باشید.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: post98 , sa_ra
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ
تجربتون از دوران ارشد؟
جناب codin , fo-eng در مورد انجام پروژه ها خیلی تآکید دارین میخواستم بدونم سطح پروژه ها چطور هستش؟

و یه نمونه پروژه که استاد ازتون خواسته رو بگید .

با تشکر
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲ ب.ظ)post98 نوشته شده توسط:  جناب codin , fo-eng در مورد انجام پروژه ها خیلی تآکید دارین میخواستم بدونم سطح پروژه ها چطور هستش؟

و یه نمونه پروژه که استاد ازتون خواسته رو بگید .

با تشکر

ببینید همه چیز وابسته به دانشگاهی هست که قبول شدید و بیشتر از همه استادی که درس رو باهاش دارید.
مثلا من نرم افزار بودم ولی درسی مثل داده کاوی داشتم که درس بچه های هوش هست و از چند تا نرم افزاری که پرسیدم اصلا این درس رو نداشتن یا دروس دیگر. باید دید چه دروسی در دانشگاهتون ارائه میشه!
سطح پروژه ها هم عمدتا متوسط روبه بالاست.
مثلا ما ترم ۱ استادمون خواست یک پروژه حول نرم افزارهای آپاچی بهمون بده که بریم درباره اش تحقیق کنیم متاسفانه بچه ها قبول نکردند و استاد هم امتحان گرفت. در صورتی که من ترجیح می دادم پروژه می گفت.

مثلا اگر دروسی مثل شبکه عصبی و فازی باشه پروژه ها رو باید با برنامه نویسی متلب بنویسید.
اگر داده کاوی باشه با نرم افزاری مختلف مثل R - وکا - متلب و ....

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: post98
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ
این سیلابس دروس هست که خود دانشگاه تو سایتش گذاشته

و در مورد مقاله نویسی صحبت کردین آیا بنظرتون لازمه از الان کلاس های مقاله نویسی شرکت کنم یا کلآ نمیخواد؟

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
Arshad_SW_Silabes.pdf
اندازه فایل: ۴۹۳/۸۸ KB
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ
تجربتون از دوران ارشد؟
فکر می کنم ۶ واحد دروس فرعی هم باشه که در فایل مربوطه ندیدم. شاید هم از بین همین ها بهتون درس بدن!
در کل ۱۲ واحد اصلی
۶ واحد تخصصی
۶ واحد فرعی
۲ واحد روش تحقیق
۲ واحد سمینار
۶ واحد پایان نامه
روی هم میشه ۳۴ واحد. دیگه اگر تعداد دانشجوهای دانشگاتون بالا باشه خودتون می تونید از بین دروس انتخاب کنید ولی اگر نباشه وابسته به دروس ارائه شده و اینکه بقیه هم ترمی هاتون چیا بر می دارن شما هم درس می گیرید.
الان اگر رفته باشید ثبت نام کرده باشید دیگه باید نام دروسی که ارائه دادن رو در سایت خودتون ببینید. همچنین وارد سایت دانشگاهتون بشد و با عنوان کاربر مهمان وارد بشید بعد می تونید رشتتون رو انتخاب کنید و لیست دروس ارائه شده این ترمتون رو ببینید.

ببنید مقاله نویسی علاقه می خاد. چیز واجبی نیست و یک نوع رزومه تحصیلی هم محسوب میشه خصوصا برای مقطع دکترا که مقاله خیلی مهم هست و یکجورایی شرط ورودت به دکترا همین مقالات هست. اگر به این مباحث علاقه دارید و دوست دارید کار کنید به نظرم از همه جهت تلاش کنید حالا یا با استاد یا با کلاس های مقاله نویسی.

سپاس‌گزاری شده توسط: post98
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
تجربتون از دوران ارشد؟
لظفآ دوستان ارشدی در بحث شرکت کنند این تاپیک خیلی میتونه به بچه های تازه وارد ارشد کمک کنه.

با تشکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ
سلام دوستان
میشه در مورد ارشد شبکه هم یه راهنمایی هایی بکنین؟من آزاد شبستر گرایش شبکه قبول شدم .خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
ممنون از پاسختون

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دوران در درخت جستجوی دودویی tarane.68 ۵ ۵,۸۶۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  دوران درخت amir_ghanati ۰ ۱,۴۱۳ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir_ghanati
  بیماری های دوران سالمندی tabassom502 ۰ ۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassom502
  دوران طلایی عید Happiness.72 ۵۳ ۲۳,۲۸۹ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  اهمیت نقشه سایت XML در دوران پاندا nazkhatooon ۰ ۱,۵۷۱ ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazkhatooon
  خلاصه ای از نکات گفته شده برای دوران جمع بندی jahani ۱۹ ۱۳,۲۰۹ ۱۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: meliti
  در دوران جمع بندی چه جور تست هایی رو بزنیم؟؟ parizadgh ۱ ۱,۹۳۸ ۰۵ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: M.Amin.M
  جلوگیری از اضافه وزن در دوران کنکور ldns0098 ۹ ۴,۸۵۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  راهنمایی در خصوص طرز خواندن صحیح طراحی الگوریتم در طول دوران تحصیل mahsa_92 ۳ ۳,۰۳۰ ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tohidi4503
  دوران در درخت جستجوی دودویی tarane1992 ۴ ۱,۸۷۴ ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: tarane1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close