زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دروس کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد؟

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط post98.)
سلام دوستان

من دانشگاه آزاد اسلامشهر قبول شدم من دروس کارشناسی ارشد رو از سایت دانشگاه گرفتم

میخواستم بدونم بنظرتون کدوم درس ها رو ترم اول باید بخونیم.

میخوام قبلش یه نگاهی به درس ها بندازم یه پیش زمینه ای داشته باشم.

برای هر درسی منبع خوب اگه سراغ دارید معرفی کنید ممنون میشم (زبان اصلی باشه بهتره ).

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
arshad.pdf
اندازه فایل: ۲۳۰/۳۴ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: my major
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ
کسی نیست جواب بده؟
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط fo-eng.)
سلام.
دروس ارشد آزاد به ۳۴ واحد تغییر کرده است. یعنی کل تعداد واحدهایی که باید بگیرید ۳۴ واحد هست نه ۳۲/
خب شما ۳ ترم باید اینها رو بگذرونید ... این چارت درسی هست و دروسی که دانشگاهتون می تونه ارائه بده.
حالا کدوم درس ها ارائه شده؟
عمدتا ترم اول درس هایی مثل سیستم عامل پیشرفته - پایگاه داده پیشرفته - مهندسی نرم افزار پیشرفته ارائه می شه!

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: post98 , my major , saeed121
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط post98.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام.
دروس ارشد آزاد به ۳۴ واحد تغییر کرده است. یعنی کل تعداد واحدهایی که باید بگیرید ۳۴ واحد هست نه ۳۲/
خب شما ۳ ترم باید اینها رو بگذرونید ... این چارت درسی هست و دروسی که دانشگاهتون می تونه ارائه بده.
عمدتا ترم اول درس هایی مثل سیستم عامل پیشرفته - پایگاه داده پیشرفته - مهندسی نرم افزار پیشرفته ارائه می شه!

مرسی از پاسختون

والا فعلآ که باید برم برای ثبت نام تا ببینم چه واحدهایی برای ترم اول بهم میدن

ولی چیزی که خود دانشگاه تو چارتش هست اینه که از دروس جبرانی هم ترم اول بهم میدن.

سوال اول: درس سمینار هم ترم اول میدن یا برای ترم های بالاتر هست؟

سوال دوم:اون ۲ واحدی که اضافه شده چه درسی هست؟

برای درس هایی که گفتید منبع خوب چی هست ؟ که یه نگاهی بهش بندازم .

با تشکر
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ
RE: دروس کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد؟
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ)post98 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام.

مرسی از پاسختون

والا فعلآ که باید برم برای ثبت نام تا ببینم چه واحدهایی برای ترم اول بهم میدن

ولی چیزی که خود دانشگاه تو چارتش هست اینه که از دروس جبرانی هم ترم اول بهم میدن.

سوال اول: درس سمینار هم ترم اول میدن یا برای ترم های بالاتر هست؟

سوال دوم:اون ۲ واحدی که اضافه شده چه درسی هست؟

برای درس هایی که گفتید منبع خوب چی هست ؟ که یه نگاهی بهش بندازم .

با تشکر
خب دروس پیش نیاز برای کسانی هست که فکر می کنم از رشته ای دیگه به رشته کامپیوتر اومده باشند و دوم هم برای کسانی هست نمرات کارشناسی شون زیر ۱۲ باشه. دیگه این با رئیس بخش شما هست که ببینند چه چیزی بهتون بدن!
سوال اول: فکر می کنم میشه برداشت. تا جایی که می دونم ارشد به اون صورت در رشته نرم پیش نیاز نداره! اگه هم شما ببینید واسه هیچ کدوم از دزساتون پیش نیاز نزده ولی خب اگر بخواییم یک بررسی داشته باشیم بهتره یک فرد مهندسی نرم افزار پیشرفته رو بگذرونه بعد بره مفاهیم پیشرفته در نرم افزار یا فرضا دروس دیگر. سمینار هم بهتره ترم سوم بردارید که نزدیک پایان نامه باشه. به دلیل اینکه شما یک موضوع انتخاب می کنید و می رید سر کلاس کنفرانس می دید استاد در این تایم فقط به شما تعلق داره و اشکالات و همه چیز شما رو می گیره تا بتونید در پایان نامه دفاع درستی داشته باشید.
ولی در کل اینکه چه درسی رو ترم ۱ یا ۲ یا ۳ بگیرید رو حتما با مشورت رئیس بخش انجام بدید چون ایشون وابسته به محیط دانشگاه و خود دانشجویان تصمیم و عملکرد بهتری داره!

سوال دوم: نمی دونم. فقط اونو اضاف کردند، از درسش اطلاعی ندارم.

فقط و فقط کتاب های خارجی که خود اساتید هم قطعا می گن. برای پایگاه data base system consept بود که خیلی خوب بود که باید در طول ترم بخونید وگرنه شب امتحان بی فایده است. البته خب عمدتا همکلاسانتون جزوه می نویسند و همه هم عمدتا از این مدل جزوه استفاده می کنند.
در نت هم جزوه دست نویس سایر دانشگاهها فراوان یافت می شود.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: post98 , my major
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ
سلام دوستان
منم رشته شبکه شبستر قبول شدم.رشته خودم نرافزار بود بنظرتون کدوم درسارو از الان یه مروری بکنم ؟دروس پیشنیاز چی میدن؟

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط محمد رعیت.)
سلام

دروسی که ترم اول بهمون دادند اینا هست
۱-سیستم های عامل پیشرفته
۲-مهندسی نرم افزار پیشرفته
۳-پردازش موازی
۴-روش تحقیق

دوستان صاحب تجربه رفرنس مناسب و علاوه بر اون جزوه ویا کتاب ترجمه شده چی پیشنهاد میدند

ممنون از همگی

پایان ماجرای دل و عشق روشن است ای قایق شکسته،به دریا خوش امدی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahrabvf
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ)محمد رعیت نوشته شده توسط:  سلام

دروسی که ترم اول بهمون دادند اینا هست
۱-سیستم های عامل پیشرفته
۲-مهندسی نرم افزار پیشرفته
۳-پردازش موازی
۴-روش تحقیق

دوستان صاحب تجربه رفرنس مناسب و علاوه بر اون جزوه ویا کتاب ترجمه شده چی پیشنهاد میدند

ممنون از همگی
سلام.
همه جا همین درسهارو ارائه میدن؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید...
من خیلی از دروس کارشناسی رو فراموش کردم، اگه ممکنه بگید که بهتره تا زمان شروع کلاسها کدوم درسهای کارشناسی رو مرور کرد؟؟Huh
ممنون میشم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: محمد رعیت
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۲ ب.ظ
بعید میدونم همه جا این درسها ارائه بشه
شما مقطع کارشناسی هستید یا ارشد؟ اگه ارشد هستید که دروسی که در ارشد بهتون میدن قبلش میشه یکمروری بر دروس مقطع کارشناسی داشت مثلا با ارائه سیستم عامل پیشرفته میشه سیتم عامل مقطع کارشناسی رو مطالعه کرد

نمیدونم ایا منظورتون همین بود یا چیز دیگه
------------------
دوستان سوال قبلی من کسی نیست راهنمایی کنه و منابعی رو در مقطع ارشد معرفی کنه

ارسال: #۱۰
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ)محمد رعیت نوشته شده توسط:  بعید میدونم همه جا این درسها ارائه بشه
شما مقطع کارشناسی هستید یا ارشد؟ اگه ارشد هستید که دروسی که در ارشد بهتون میدن قبلش میشه یکمروری بر دروس مقطع کارشناسی داشت مثلا با ارائه سیستم عامل پیشرفته میشه سیتم عامل مقطع کارشناسی رو مطالعه کرد

نمیدونم ایا منظورتون همین بود یا چیز دیگه
------------------
دوستان سوال قبلی من کسی نیست راهنمایی کنه و منابعی رو در مقطع ارشد معرفی کنه

ممنونم ازتون. من ترم اول ارشد هستم.هنوز انتخاب واحدی ندارم و نمیدونم چه درسهایی رو باید پاس کنم تا پیش مطالعه داشته باشم. با نظرتون موافقم. مثل اینکه همه جا یکسان نیست
منظورتون از "قبلش" الآن هست یا در طول ترم؟یعنی درطول ترم زمان برای مطالعه درسهای کارشناسی هست یا فقط درگیر دروس ارشد خواهیم بود؟!

دوستان اگه ممکنه منابع ارشد رو معرفی کنید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: محمد رعیت
ارسال: #۱۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط محمد رعیت.)
منظورم در طول ترم هست هر ترم نهایت ۳یا ۴ درس ارائه میشه که در صورت نیاز به پیش نیاز میشه اونها رو مطالعه کرد

البته اگه کل دروسی که قراره تا پایان ارشد ارائه بشه رو میدونستیم، میشد پیش نیاز ها رو قبلش مطالعه داشت ولی اینجا که کسی نمیتونه راهنمایی بده و ظاهرا باید از دانشگاه محل تحصیل در مورد منابع دروس و همچنین پیش نیازهاشون مشاوره بگیرررررررریم

فعلا خودم سیستم عامل دکتر پدرام رو گرفتم و امیدوارم بتونم دوهفته ای تمومش کنم تابستون یه دفعه برا تست خونده بودمش متن روانی داره
برا سیستم عامل پیشرفته ارشد هم سیستم عامل پیشرفته دکتر ابراهیمی رو پیشنهاد دادند

یافتمش اینم دروسی که در ارشد ارائه میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تکلیف تا حدودی مشخص شد

ارسال: #۱۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ب.ظ)محمد رعیت نوشته شده توسط:  منظورم در طول ترم هست هر ترم نهایت ۳یا ۴ درس ارائه میشه که در صورت نیاز به پیش نیاز میشه اونها رو مطالعه کرد

البته اگه کل دروسی که قراره تا پایان ارشد ارائه بشه رو میدونستیم، میشد پیش نیاز ها رو قبلش مطالعه داشت ولی اینجا که کسی نمیتونه راهنمایی بده و ظاهرا باید از دانشگاه محل تحصیل در مورد منابع دروس و همچنین پیش نیازهاشون مشاوره بگیرررررررریم

فعلا خودم سیستم عامل دکتر پدرام رو گرفتم و امیدوارم بتونم دوهفته ای تمومش کنم تابستون یه دفعه برا تست خونده بودمش متن روانی داره
برا سیستم عامل پیشرفته ارشد هم سیستم عامل پیشرفته دکتر ابراهیمی رو پیشنهاد دادند

یافتمش اینم دروسی که در ارشد ارائه میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تکلیف تا حدودی مشخص شد

خیلی ممنون بابت راهنماییتون.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۲۲ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۲۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close