زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴

ارسال: #۶۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۴۹ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
به همه دوستان تبریک میگم.

یه سوال دارم

ورودی بهمن ماه باید بهمن ماه ثبت نام کنه یا با دانشجوهای مهر ؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط q88lp.)
RE: قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)محمد رعیت نوشته شده توسط:  با اجازتون من قبول شدم دانشگاه هم حدود یک کیلومتری خونمون هست باتوجه به اینکه هیچ چیز جز مدرک مهم نیست(خصوصا براافرادشاغل) به احتمال زیاد دیگه بی خیال خوندن برا دولتی سال بعد بشم
به نظرم کسی که سطحی دروس ارشد رو بخونه در ازاد قبول میشه
نمونش خودم که به دلیل مشغله کاری فقط روزی چند ساعت ریاضی مهندسی رو خوندم ولی در این ازمون قبول شدم

البته ۳ ۴ سال پیش ۳ ۴ ماه برا برا دولتی خونده بودم که اون موقع رتبم حدود ۳۰۰۰ دولتی شد و هر چی ازاون موقع یادم اومد زدم

خدا پدر مادرشون رو بیامرزه که هر چی جلوتر میریم ظرفیت پذیرش بالا میره و دیگه نیاز به وقت تلف کردن برا ازمون دولتی نیست

امیدوارم روزی بیاد که کلا اموزش به بخش خصوصی واگذار بشه و از مدیریت دولتی رهایی پیدا کنهBig Grin
اگه فقط مدرک مهمه که پیام نور انتخاب بهتریه. ولی از نظر من دانشگاه آزاد حداقل در زمینه تحصیلات تکمیلی حرفی واسه گفتن نداره، بجز چنتا واحد تهران و علوم تحقیقات تقریبا همه واحدای دیگه از سطح علمی نسباتاً پائینی برخوردارن. واقعا نمیشه امکانات، آموزش، سطح علمی اساتید و دانشجویان دانشگاه های آزاد و سراسری رو مقایسه کرد. البته استثنا وجود داره مثلا دانشجو پیام نور بوده که ارشد شریف قبول شده. اون برمیگرده به تلاش خودش و ربطی به دانشگاه نداره.
۱
۰
ارسال: #۶۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
کسی میدونه که آیا رتبه ۱ ارشد آزاد تخفیف شهریه داره یا نه؟

ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ)sajjad28 نوشته شده توسط:  سراسری برم یا آزاد؟
نجف آباد پسرخاله ام در رشته مهندسی برق- قدرت میخونه خیلی تعریف میکنه
پ ن: ساکن اصفهان هستند

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط kvnl.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
سلام تبریک به همه منم ارشد نرم افزار علوم و تحقیقات قبول شدم
اینم کارنامه ام

یه سوالی زده رتبه آخرین فرد قبول ۲۰۲ یعنی چی دقیقا !؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۶۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط kvnl.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ب.ظ)kvnl نوشته شده توسط:  سلام تبریک به همه منم ارشد نرم افزار علوم و تحقیقات قبول شدم
اینم کارنامه ام

سلام
تبریک میگم Smile
چه عجب اینجا یه هم کلاسی پیدا کردم Smile

ممنون همچنین به شما ... منظور از ۲۰۲ رو نمی دونید شماهم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fanaei7
ارسال: #۶۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ)kvnl نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ب.ظ)kvnl نوشته شده توسط:  سلام تبریک به همه منم ارشد نرم افزار علوم و تحقیقات قبول شدم
اینم کارنامه ام

سلام
تبریک میگم Smile
چه عجب اینجا یه هم کلاسی پیدا کردم Smile

ممنون همچنین به شما ... منظور از ۲۰۲ رو نمی دونید شماهم؟
دوست عزیز تو یه تایپیک دیگه این سوال رو مطرح کردید سعی کردم به طور کامل توضیح داده باشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kvnl , fanaei7
ارسال: #۶۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ
دوستان کیا علوم تحقات هوش قبول شدن؟ من خیلی دودلم که برم یا نه! من مشهدی ام و نمیدونم علوم تحقیقات خوبه یا دوباره برا دولتی بخونم؛ خوابگاهم ک ندارم[/b]
۰
۰
ارسال: #۶۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط jrkh.)
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه شهریه علی الحساب ترم اول علوم تحقیقات واسه مهندسی کامپیوتر - نرم افزار حدودا چقدره؟!
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۷ ب.ظ)elham joon نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه شهریه علی الحساب ترم اول علوم تحقیقات واسه مهندسی کامپیوتر - نرم افزار حدودا چقدره؟!

دقیقاا سوال منم هستBlush
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط:  این رو در سایت علوم تحقیقات نوشته:
کلیه دانشجویان ، جهت ثبت نام نیمسال تحصیلی جدید(اول ۹۵ -۹۴) می بایستی شهریه ثابت ، هزینه خدمات آموزشی و بیمه خود را پرداخت نموده تا انتخاب واحد امکان پذیر باشد. (ضمناً دانشجویان مقطع کارشناسی باید علاوه بر شهریه ثابت،هزینه خدمات آموزشی و بیمه مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال را نیز بطور علی الحساب بابت شهریه متغیر پرداخت نمایند)

حالا سوال اینجاست که شهریه ثابت چقدره؟
سلام
با تبریک فراوان بابت قبولی شما و آرزوی موفقیت های بیشتر
من ورودی ۹۲ علوم تحقیقاتم. شهریه ثابت برای ما ۱۱۰۰۰۰۰ تومن بود و چون هم پارسال و هم امسال ۱۵% افزایش شهریه وجود داشت فک می کنم شهریه ثابت حدود ۱۴۶۰۰۰۰ تومن باید شده باشه.
با توجه به هزینه بیمه و هزینه خدمات دانشجویی حدودا ۱۶۰۰۰۰۰ هزینه علی الحساب قبل از انتخاب واحد باید پرداخت بشه. که البته این رقم تخمینی هست و شهریه دقیق اعلام نشده.

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ)javad_sobouti نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه که آیا بورس میکنه یا تخفیف برای ثبت نام داره یا نه؟
برای ارشد نشنیدم بورس وجود داشته داشته باشه ولی می تونید نصف شهریه هر ترم رو وام بگیرید و یه سری آیتم های تخفیف هم وجود داره که اگه شرایطش رو داشته باشید تو هر ترم میشه ازشون استفاده کرد.

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۳ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  سلام

انتخاب اول هوش علوم تحقیات قبول شدم:

نمره کل ۷۵۵۸
رتبه ۴۶

بچه کسی نمیدونه که پردیس علم و صنعت بهتره یا آزاد علوم تحقیقات یا غیرانتفاعی؟ میشه برام بپرسید، ممنون
سلام
تبریک میگم خدمتتون
پردیس ها معمولا این خوبی رو دارن که بعضی اساتیدشون همون اساتید دانشگاه اصلی هستند و می تونید از امکانات سایت اصلی دانشگاه استفاده کنید ولی من خودم با اساتید و کادر علمی رشته کامپیوتر علوم و تحقیقات خیلی خوشحالم که علوم و تحقیقات درس خوندم. البته من معماری کامپیوتر خوندم ولی خب این ها رو بر اساس تجربه خودم میگم که اساتید علوم و تحقیقات واقعا برا دانشجو وقت میذارن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fanaei7 , masoomeh_s
ارسال: #۷۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ
تبریک به همه کارنامم رو هم میزارم تا بچه های سالهای بعد استفاده کنن...

همکلاسی ها کیان؟ هوش علوم تحقیقات ؟Tongue

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudinik
ارسال: #۷۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک به همه کسایی که قبول شدن
من دانشگاه ازاد کرمان قبول شدم . عکس کارنامه رو هم میزارم
فقط یه مشکلی برام پیش آمده
تو سایت زده مهلت ثبت نام ۲۳ و ۲۴ شهریور هست
اما من هنوز یکی دو تا از نمرات ترم تابستون رو برام ثبت نکردن ! میگن اینجوری هم گواهی نمیدن !
موندم چیکار کنم ! به نظر شما راه دیگه ای نداره ؟
مثلا دانشگاه ملی میشه از فرم دانشجوی سال آخر بودن برا ثبت نام استفاده کرد تا اینکه مدرک یا گواهی آماده بشه !
اما از سیستم ذانشگاه آزاد نمیدونم! راهی نیست که فعلا بهم نامه ای یا گواهیی بدن که من برم ثبت نامم رو انجام بدم که مهلتش تمام نشه !
بعد یه سوال دیگه . گفتن مهلت ثبت نام ۲۳ و ۲۴ هست . یعنی بعدش نمیشه ؟؟ اخه برا ثبت نام کارشناسی که من دیدم حتی تا توی مهر هم ملت میان برا ثبت نام !
موندم اصن چیکار کنم !!
۰
۰
ارسال: #۷۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۵۵ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ)fanaei7 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک به همه کسایی که قبول شدن
من دانشگاه ازاد کرمان قبول شدم . عکس کارنامه رو هم میزارم
فقط یه مشکلی برام پیش آمده
تو سایت زده مهلت ثبت نام ۲۳ و ۲۴ شهریور هست
اما من هنوز یکی دو تا از نمرات ترم تابستون رو برام ثبت نکردن ! میگن اینجوری هم گواهی نمیدن !
موندم چیکار کنم ! به نظر شما راه دیگه ای نداره ؟
مثلا دانشگاه ملی میشه از فرم دانشجوی سال آخر بودن برا ثبت نام استفاده کرد تا اینکه مدرک یا گواهی آماده بشه !
اما از سیستم ذانشگاه آزاد نمیدونم! راهی نیست که فعلا بهم نامه ای یا گواهیی بدن که من برم ثبت نامم رو انجام بدم که مهلتش تمام نشه !
بعد یه سوال دیگه . گفتن مهلت ثبت نام ۲۳ و ۲۴ هست . یعنی بعدش نمیشه ؟؟ اخه برا ثبت نام کارشناسی که من دیدم حتی تا توی مهر هم ملت میان برا ثبت نام !
موندم اصن چیکار کنم !!

عزیزم پارسال من هوش دانشگاه کرمان قبول شدم.زنگ زدم گفتن میتونی بهمن ماه هم بیای ثبت نام کنی.(برای مهر قبول شده بودم)
نگران نباش تا نیمسال دوم بهمن ماه صندلیت دارنSmile

خدا گوید

شروع کن یک قدم با تو
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fanaei7
ارسال: #۷۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۲۵ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
برای خانم ها ثبت نام خیلی راحت هست
اما برای اقایان خیر!
باید کل کارهای فارغ التحصیلی انجام بشه و برگه ابطال معافیت تحصیلی گرفته بشه
تا بتونید بروید ثبت نام کنید
پیر این کار هستم! ۳ بار این کار رو انجام دادم !!!
۱
۰
ارسال: #۷۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ق.ظ
قبول شدگان آزمون ارشد ۹۴
یچه ها رتبه سراسری یعنی کشوری ملاک میشه یا تفکیک شده برای هر دانشگاه؟
منم تجارت زده ۱؟
۷۵۰۰ نمره کل
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۶ ق.ظ
زمانبدی دانشگاه علوم تحقیقات قزوین- (البته قبلش باید مشخصات و فرم پر کنید)
طبق تاریخ گفته شده فرم + مدارک _مبلغ زیادی پول
دوستان چطور میشه همون اول ترم از اقساط استفاده کرد؟(۲تومن یک دفعه واقعا سختهConfused)

فایل‌(های) پیوست شده
ثبت نام ارشد علوم تحقیقات قزوین.pdf
اندازه فایل: ۳۷/۲۷ KB

خدا گوید

شروع کن یک قدم با تو
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahmoudinik

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۵ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۳۱ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۹۳۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close