زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج نهایی ارشد

ارسال: #۱۵۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ
RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
یکی از دوستان ما میگفت اینا از قصد اعلام نتایج نهایی رو انداختن نزدیک ثبت نام دانشگاه ها که دانشجوها کمتر برن سراغ سنجش اعتراض و پیگیری و این چیزا ! با عقل جور در میاد حرفش Dodgy

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad
ارسال: #۱۵۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  یکی از دوستان ما میگفت اینا از قصد اعلام نتایج نهایی رو انداختن نزدیک ثبت نام دانشگاه ها که دانشجوها کمتر برن سراغ سنجش اعتراض و پیگیری و این چیزا ! با عقل جور در میاد حرفش Dodgy

معمولا" در این مرحله سازمان سنجش دیگه جوابی به اعتراضات نمیده و هر کی اعتراض کنه بهش میگه صبر کن تا کارنامه نهایی منتشر بشه. در کارنامه نهایی رتبه شما در هر کدام از انتخابهاتون مشخص شده و مشخصه که چجوری قبول شدین.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: حسین۹۴ , maryam.raz
ارسال: #۱۵۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
کلا امسال، سال خیلی بدی بود واسه کنکوری ها
همش اخبار بد میشنیدیم!
خدا بخیر کنه
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط mostafa2012.)
اعلام نتایج نهایی ارشد
سلام مجدد...

باشه ... من تسلیم......!!! (اینقد نگید نمدونم کدوم رشته میشم.....!)
بچا ها ببینید...

هرکجا و هررشته هم که قبول بشید.... (انشاءالله اونیکه به صلاحتونه و خودتونم دوس دارید!)

به نظرم این چیز ها رو باید یاد داشته باشید.....

بلاخره دارید میرید ارشد....
پس باید از دانشجوی کارشناسی بیشتر بدونید...
قراره ادامه تحصیل بدید....

مثلا همه باید زبان انگلیسی رو تقویت کننن... => پس از الان شروع کن...
مثلا همه باید لااقل بتونن یک مقاله بنویسن .... => برید ببینید اصول مقاله نویسی چی ها هستن!
و خیلی مثلا های دیگه...

برای بچا هایی که طراحی سایت رو دوست دارن هم بگم...
خوبه که این روز ها به یادگیری سیستم های مدیریت محتوای ساده و عالی مثل وردپرس و جوملا (به نظرم برید سمت وردپرس راحت تره و پرکاربردتر) و زبان های ساده html و css و javascript در حد ساده بپردازن.....
تا اون زمان در کنار درسشون ....
بتونن یه چنتا سایت رو هم راه اندازی کنن و کمک خرجی هم براشون بشه....

امیدوارم بهترین ها رو بیارید....
موفق و موید باشید....
التماس دعا...

[تصویر:  20100127104735210_6b3v67s.gif]

اَللّهُمَّ اغْفِرْ لىَ الذُّنُوبَ الَّتى تَحْبِسُ الدُّعاَّءَ
خدایا ببخش آن گناهانى را که مانع قبول دعاهایم میشود (فرازی از دعای کمیل)
۰
۲
ارسال: #۱۵۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  آخه اصلا نمیدونیم نرم افزاریم یا الگوریتم یا شبکه روزانه ایم یا شبانه اگه شبانه باشیم یه فکری به حال جامون بکنیم خوابگاه نداره

شما احتمال قبولی بهشتی و تربیت مدرس (انتخاب ۴ و ۵ تون) وجود داره. و علم و صنعت (انتخاب ۶) قطعا قبولید. خیالتون راحت.
خوب پس روزانه اید و نرم افزار. حله؟؟ Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ
تقویم آموزشی دانشگاه تهران:
۷-۱۴ شهریور انتخاب واحد
۲۱ شهریور شروع کلاس ها
حالا جوابا ۹ شهریور میاد پس ثبت نام و انتخاب خوابگاه و ... کی خواهد بود؟!!!!!!!!!AngelAngelAngelAngel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , saeedeivazi
ارسال: #۱۵۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  تقویم آموزشی دانشگاه تهران:
۷-۱۴ شهریور انتخاب واحد
۲۱ شهریور شروع کلاس ها
حالا جوابا ۹ شهریور میاد پس ثبت نام و انتخاب خوابگاه و ... کی خواهد بود؟!!!!!!!!!AngelAngelAngelAngel
حالا سنجش مثلا کلی پیش خودش تحلیل کرده تا نهم را انتخاب کرده!!!!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۱
ارسال: #۱۵۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نهم خیلی دیره Smile))))) من خیلی لب مرزم. دق می کنم واقعا
۲
۰
ارسال: #۱۵۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ
اعلام نتایج نهایی ارشد
معلومه امسال بچه های کامندای محترم سنجش، ارشد نداشتنداا !! بیچاره اینقد مظلوم واقع شده :-)
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوب شد اقلا معنای لب مرزم فهمیدیم!!
رتبه ۵۰ از کی تا حالا لب مرز شده!؟

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۲
۰
ارسال: #۱۶۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط pe.esf.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۳ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  آخه اصلا نمیدونیم نرم افزاریم یا الگوریتم یا شبکه روزانه ایم یا شبانه اگه شبانه باشیم یه فکری به حال جامون بکنیم خوابگاه نداره

شما احتمال قبولی بهشتی و تربیت مدرس (انتخاب ۴ و ۵ تون) وجود داره. و علم و صنعت (انتخاب ۶) قطعا قبولید. خیالتون راحت.
خوب پس روزانه اید و نرم افزار. حله؟؟ Smile

حللللههههههههه پس برم الگوریتم پیشرفته بخونم ببینم چیه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۲ ب.ظ)xathura نوشته شده توسط:  

۵۰ لبه مرزه؟؟؟؟

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۱
ارسال: #۱۶۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
Rainbow RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بنظرم بهتره خودمونو با کاری سرگرم کنیم تا هفته بعد. با این حرص خوردنا فقط بدن خودمون ضربه میبینه نه توکلی!!

صورتا رو بگووووووو Wink

+ خواستم یه چی بگم دلم خالی شه گفتم بی خیال زشته. اومدم پیاما رو خوندم دیدم بقیه دوستان سنجش رو مورد عنایت قرار دادن. ای .........
+ خدا تا نهم به خیر بگذرونه

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
ارسال: #۱۶۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۳ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  تقویم آموزشی دانشگاه تهران:
۷-۱۴ شهریور انتخاب واحد
۲۱ شهریور شروع کلاس ها

یعنی کلاسای ورودی‌های جدید هم از همون ۲۱م شروع می‌شه؟ Smile) چه وضعشه؟ Smile)
من که تا ۲۰م باید پروژه بدم :| (هرروز می‌رم دانشگاه از صبح تا شب!) بعد ۲۱م شروع ترم بعده؟! :دی
۰
۰
ارسال: #۱۶۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ
Rainbow RE: اعلام نتایج نهایی ارشد
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  یعنی کلاسای ورودی‌های جدید هم از همون ۲۱م شروع می‌شه؟ Smile) چه وضعشه؟ Smile)
من که تا ۲۰م باید پروژه بدم :| (هرروز می‌رم دانشگاه از صبح تا شب!) بعد ۲۱م شروع ترم بعده؟! :دی

همیشه ارشد زودتر برگزار میشده کلاساش

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
ارسال: #۱۶۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۵ ب.ظ
من یه نظریه دارم :
از اونجایی که سیستم استخدام کشورمون کاملاً استاندارد و گل و وبلبل و گلستان هستش(بدون پارتی و سفارش اینا و از لحاظ جسمانی و عقلانی سالم و بدون عقب افتادگی و اینا) پس میشه نتیجه گرفت کارمندهای سنجش هم که از این قضیه مستثنا نیستن.
پس .... بر اساس فرض اولمون اگر کارمندهای هم اکنونِ سازمان سنجش از این گروه باشن میشه نتیجه گرفت یک سوتفاهم شنیداری صورت گرفته....
با بسط موضوع داریم : به عبارت دیگر این سو تفاهم شنیداری هنگامی رخ داده است که توکلی از اون طرف سالن داد زده به کارمنداش که "نتایج ارشد رو دوم بذارید رو سایت".
بعد همونموقع یکی از کارمنداش{بقیه خواب بودن} اون جمله رو به صورت :"نتایج ارشد رو نهم بذارید رو سایت" شنیده.
و بدین گونه همه ما قربانی این مسئله شده ایم.
با تشکر

پ.ن : احساس میکنم برم ارشد با این روش روزی ۱۰ تا مقاله بدم. با فن بیانم که آشنا شدید TongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  11.png]
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.zeinali , asterah , farnaz.sad , ts2927 , hatame , Bahar_HS , maryam.raz , MohandesKocholu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۲۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۷۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۱۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close