زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد.

ارسال: #۱۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط stabesh.)
RE: نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد.
یک تاپیک در این زمینه هست
گروه پر اراده دکتری ۹۵

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ولی کسی فعالیت نمی کنه

راستی به الی خانم هم تبریک میگم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)eli-93 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۸ هوش بودم. صنعتی شریف قبول شدم.

تبریک الی خانوم
میشه بگید رزومه تون چی بود...

راستش من رزومه خاصی ندارم.
لیسانس دانشگاه شهید چمران اهواز- فارغ التحصیل ۸۸- با معدل تقریبا پایین
ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان- فارغ التحصیل ۹۱- با معدل تقریبا بالا
مقاله یه کنفرانس داخلی و یه ژورنال
مدرک زبان msrt
۲سال سابقه تدریس دانشگاه دولتی
اختراع و اکتشاف، رتبه یا استعداد درخشان و کتاب -نه به صورت ترجمه و نه تالیف- ندارم.
کارنامه رو هم قبلا گذاشته بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , The BesT , peyman.rasouli , M.R.Y , dr.a_AI
ارسال: #۱۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. من رتبه ۴ هوش شدم. مقاله نداشتم. علم و صنعت قبول شدم.

تبریک عرض میکنم جناب جویباری.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
**وَلاَ تَمْشِ فِی الأَرْضِ مَرَحًا إِنَّکَ لَن تَخْرِقَ الأَرْضَ وَلَن تَبْلُغَ الْجِبَالَ طُولًا**
و در روی زمین به نخوت گام برمدار چرا که هرگز زمین را نمى‏توانى شکافت و در بلندى به کوهها نمى‏توانى رسید (۳۷) سوره مبارکه الإسراء
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۱۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط --masumeh.)
راستش من رزومه خاصی ندارم.
مدرک زبان msrt
اختراع و اکتشاف، رتبه یا استعداد درخشان و کتاب -نه به صورت ترجمه و نه تالیف- ندارم.
[/quote]

الی خانم ممنون میشم ۲ سوال زیر را پاسخ دهید
۱)خودتون فکرمی کنید بیشتر روی چه جنبه ای جذبتون کردن.
۲) آیا به کاری هم اشتغال دارید؟
ارسال: #۲۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ق.ظ)--masumeh نوشته شده توسط:  راستش من رزومه خاصی ندارم.
مدرک زبان msrt

الی خانم ممنون میشم ۲ سوال زیر را پاسخ دهید
۱)خودتون فکرمی کنید بیشتر روی چه جنبه ای جذبتون کردن.
۲) آیا به کاری هم اشتغال دارید؟
[/quote]
۱/ نمیدونم واقعا! البته اون استادی که منو انتخاب کرد گفتن براشون تعداد مقاله خیلی مهم نیست، چیزی که مهمه پشتکار و علاقه به پژوهش و تحقیقه که در من میبینن، و همینطور شخصیت و صداقت. و البته استاد دیگری که موقع مصاحبه بود به من گفتن که پایان نامه ارشدم سطح خیلی بالایی داشته و در حد تز دکترا بوده.شاید علتش این بوده!
۲/ نه من جایی کار نمیکنم. حق التدریس بودم که اینم از دست دادم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: --masumeh , یاس رازقی , dr.a_AI
ارسال: #۲۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ
من رتبه ۷۰ بودم نرم افزار، ۵ تا دانشگاه مصاحبه رفتم(شبانه)، علم و صنعت، شهیدبهشتی، امیرکبیر، اصفهان و فردوسی. مصاحبه هام هم خوب بود مقاله اینا هم دو تا مجله و ۱۰-۱۲ تا کنفرانسی. ولی هیچ جا قبول نشدم. شاید بخاطر اینکه ارشد پیام نور بودم( تهران).
متاسفانه براشون کار و پشتکار کمتر اهمیت داره فقط مهم اینه که از کجا مدرک گرفتی! این عدالت نیست. دیگه امیدی ندارم سال بعد هم شرکت کنم چون سال بعد وضع بدتر از اینه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: غضنفری , The BesT , arefeh.hp , M.R.Y , Riemann
ارسال: #۲۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط رمیصا.)
سلام دوستان
من با رتبه ۵۴ هوش٬ روزانه صنعتی اصفهان قبول شدم.
رزومه:
• لیسانس: دانشگاه الزهرا با معدل ۱۶/۳۵
• فوق لیسانس: تحصیلات تکمیلی زنجان با معدل ۱۹/۲۴ (شاگرد اول)
• یک مقاله IEEE و یک مقاله کنفرانسی داخلی
• مدرک زبان MSRT با نمره ۸۰
• چند پروژه خوب که به راحتی مقاله میشدند اما براشون وقت نذاشتم و با این وجود مورد توجه اساتید قرار گرفتند.
• دو تا مدرک coursera که علی رغم اینکه امتیاز نداشتند اما در جلب نظر اساتید تاثیر داشتند٬ یکی ML دانشگاه استنفورد و دیگری Data Analysis دانشگاه Duke.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , dr.a_AI
ارسال: #۲۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)رمیصا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
رزومه:
• فوق لیسانس: تحصیلات تکمیلی زنجان با معدل ۱۹/۲۴
• چند پروژه خوب که به راحتی مقاله میشدند اما براشون وقت نذاشتم و با این وجود مورد توجه اساتید قرار گرفتند.
• دو تا مدرک coursera که علی رغم اینکه امتیاز نداشتند اما در جلب نظر اساتید تاثیر داشتند٬ یکی ML دانشگاه استنفورد و دیگری Data Analysis دانشگاه Duke.

ضمن عرض تبریک میشه بگید پروژه هاتون در چه موضوعی و برای کجا بوده ؟ اگر جاشم نمیگید منظورم اینه که پروژه کاری بوده یا دانشگاهی و اگر کاری بوده که بشه ازش مقاله هم داد از کجا چنین پروژه هایی را می توان گرفت. با تشکر
ارسال: #۲۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ
رزومه:

خیلی تبریک میگم امیدورارم همیشه موفق باشین. یسوال داشتم. شما قبلا گفته بودین که مصاحبه شیرازم شرکت کردید، الن که کارنامتونو دیدید نمره حد نصابشون چند بود؟ شما واقعا رزومه خوبی داشتین، دانشگاه شیراز هم قبول شدید؟
ارسال: #۲۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط رمیصا.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ق.ظ)--masumeh نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)رمیصا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
رزومه:

ضمن عرض تبریک میشه بگید پروژه هاتون در چه موضوعی و برای کجا بوده ؟ اگر جاشم نمیگید منظورم اینه که پروژه کاری بوده یا دانشگاهی و اگر کاری بوده که بشه ازش مقاله هم داد از کجا چنین پروژه هایی را می توان گرفت. با تشکر
پروژه ها همگی دانشگاهی بودند. مثلا یکی از پروژه ها پیش بینی و توصیه ارتباط ها در شبکه های اجتماعی بود که پیاده سازی یک پروژه انجام گرفته در دانشگاه استنفورد بود. این پروژه قبلا تحت یک مقاله با عنوان
Supervised random walks: predicting and recommending links in social networks
توسط پروفسور Lescovec چاپ شده بود. البته برای انجام این پروژه علاوه بر استاد درس یادگیری ماشین٬ دو استاد دانشکده ریاضی با تخصص های گراف و بهینه سازی هم به من کمک کردند. برای پیاده سازی هم با دوستانم تیم تشکیل دادیم و در محیط MATLAB کد زدیم.
من میتونستم مثل خیلی از بچه ها٬ یک هیوریستیک با کار ترکیب کنم و یه مقاله از این پروژه پردردسر (هم از لحاظ تئوری و هم از لحاظ پیاده سازی) در بیاورم. اما دلم میخواست این کارتنها تحت عنوان یک پروژه در رزومه ام بیاید تا بیشتر ارزشهای فنی خودش را نشان دهد. دو مقاله ای که در رزومه ام داشتم مخصوصا IEEE دارای خلاقیت بود. اگه به هر عنوانی مقاله اضافه میکردم هم ارزش مقاله هام کم میشد و هم ارزش پروژه هایی که من در اصل خلاقیتی در انجامشون نداشتم اما به هر حال براشون یه عالمه مقاله خونده بودم و ساعتها وقت صرف فهمیدنشون کرده بودم.
تمام تلاشم این بود که رزومه ام جمع و جور و تا حد امکان و توان خودم با کیفیت باشه. الانم هیچ ادعایی ندارم که رزمه ی خوبی دارم اما با توجه به همه ی چیزهایی که در اختیارم بود شخصا از نتیجه راضی هستم و البته خدا را شاکر.
برای شما و همه ی دوستان مانشتی بهترینها را نه فقط در کنکور دکتری بلکه در زندگی آرزومندم.

(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)رمیصا نوشته شده توسط:  سلام دوستان
رزومه:

خیلی تبریک میگم امیدورارم همیشه موفق باشین. یسوال داشتم. شما قبلا گفته بودین که مصاحبه شیرازم شرکت کردید، الن که کارنامتونو دیدید نمره حد نصابشون چند بود؟ شما واقعا رزومه خوبی داشتین، دانشگاه شیراز هم قبول شدید؟
متشکر از نظر لطفتان.
انتخاب اولم دانشگاه صنعتی اصفهان بود که به لطف خدا قبول شدم.
دانشگاه اصفهان هم قبول شدم.
انتخاب آخرم دانشگاه شیراز بود. حد نصاب دانشگاه شیراز ۴۸ بوده و به من ۴۳ داده اند و به همین دلیل ردم کردند و نوشته که حد نصاب دانشگاه شیراز را نیاورده اید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lale , --masumeh , The BesT , morweb
ارسال: #۲۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ)رمیصا نوشته شده توسط:  انتخاب آخرم دانشگاه شیراز بود. حد نصاب دانشگاه شیراز ۴۸ بوده و به من ۴۳ داده اند و به همین دلیل ردم کردند و نوشته که حد نصاب دانشگاه شیراز را نیاورده اید.
جالبه ....
ارسال: #۲۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط morweb.)
رزومه:
• فوق لیسانس: تحصیلات تکمیلی زنجان با معدل ۱۹/۲۴ (شاگرد اول)

دو تا مدرک coursera با گواهی بود یا همین طوری
ممنون موفق باشید ادامه راه

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۲۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط رمیصا.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ق.ظ)morweb نوشته شده توسط:  دو تا مدرک coursera با گواهی بود یا همین طوری
ممنون
هر دو Statement of Accomplishment بودند و نه Verified Certificate. منتها در مورد ML هم در قسمت تئوری و هم در برنامه نویسی نمره کامل کسب کرده بودم که مورد توجه قرار گرفت. در مورد Data Analysis هم یکی از اساتید ازم سوال پرسید.
کلا روز مصاحبه باید نشون بدی که فعال بودی. این نشون دادن میتونه با یه مدرک coursera باشه٬یا یه مدرک شرکت در یک School کوتاه مدت باشه یا هر چیز دیگه ای.
موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , morweb
ارسال: #۲۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط morweb.)
مدرک coursera Statement of Accomplishment همین ه

فایل‌(های) پیوست شده

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ب.ظ)morweb نوشته شده توسط:  مدرک coursera Statement of Accomplishment همین ه
خیر این نیست. این فقط نمره شماست. مدرک مدنظر من با عنوان Statement of Accomplishment است. نام شما٬ نام استاد درس٬ دانشگاه ارائه دهنده و لوگوی coursera و ... در آن درج شده است و دارای امضای استاد درس است. این مدرک٬ در صورتی که حد نصاب لازم درس را بیاورید برای شما ایمیل خواهد شد. حدنصاب درسها متفاوت است و توسط استاد درس تعیین میگردد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۰,۶۸۴ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۰۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۲۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۳۸۸ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close