تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - Iranian Wizard - 28 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - ahmad23 - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۱ ق.ظ

اونایی که قبول شدین لطفا بیاین نتایجتون رو بذارین.

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - Hamed-IT - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ

سلام
یعنی هیچکس از بچه های اینجا (که مجاز شده بودند) هیچ جا قبول نشده؟

RE: نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - amard - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ ب.ظ)Hamed-IT نوشته شده توسط:  یعنی هیچکس از بچه های اینجا (که مجاز شده بودند) هیچ جا قبول نشده؟
قبول شدگان عزیز بیان نتایج قبولیشون رو اعلام کنند من از طرف خودم قول میدم ازشون شیرینی نخوام Smile

RE: نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - غضنفری - ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۹ ب.ظ

از مدیران سایت خواهش میکنم به کسانی که کارنامه هاشونو گذاشته بودن پیام بدن و ازشون بخوان که لطف کنن و رزومه و نتیجه نهایی رو بگن. چه اونایی که قبول شدن و چه اونا که قبول نشدن.
با تشکر فراوان

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - Jooybari - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ

سلام. من رتبه ۴ هوش شدم. مقاله نداشتم. علم و صنعت قبول شدم.

Re: RE: نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - stabesh - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. من رتبه ۴ هوش شدم. مقاله نداشتم. علم و صنعت قبول شدم.

سلام
تبریک می گم می تونم بپرسم ارشدتون از چه دانشگاهی بوده و معدلتون چند بوده؟
ممنون

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - Jooybari - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۸ ب.ظ

ارشدم صنعتی شریف بوده و معدل بدون پایان نامم ۱۶/۳۰ شد. البته هنوز دفاع نکردم.

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - Fardad-A - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۰۱ ب.ظ

تبریک فراوان به دوست خوبم آقای جویباری.

RE: نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - یاس رازقی - ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. من رتبه ۴ هوش شدم. مقاله نداشتم. علم و صنعت قبول شدم.
تبریکات فراوان....

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - Jooybari - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ

متشکر.

عرض ارادت جناب علیخانی.

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - eli-93 - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ

من رتبه ۱۸ هوش بودم. صنعتی شریف قبول شدم.

RE: نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - peyman.rasouli - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۱ ب.ظ)eli-93 نوشته شده توسط:  من رتبه ۱۸ هوش بودم. صنعتی شریف قبول شدم.

تبریک الی خانوم
میشه بگید رزومه تون چی بود...

RE: نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - rohollahhit - 30 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ

لطفا کارنامه بزارید باتشکر

نتایج نهایی آزمون دوره دکتری سال ۹۴ اعلام شد. - yahyazahedi - 30 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ

تبریک به این دو دوستمون ، ایشالا امسال ما هم قبول میشیم.
بچه ها پایه هستین امسال گروهی ماهم بخونیم ، یا شروع کردین و من بی خبرم

Sent from my iPad using Tapatalk