زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟

نظرسنجی: شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
تحصیل دوباره در مقطع لیسانس در رشته مهندسی عمران
تحصیل در کارشناسی ارشد مهندسی عمران
تحصیل در کارشناسی ارشد کامپیوتر در گرایش مرتبط با رشته مهندسی عمران
[نمایش نتایج]

ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ
آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟
سلام به دوستان . Huh
از دوستان ارشد می خواستم بپرسم کسی می دونه گرایشی بین آی تی و یا کامپیوتر در کارشناسی ارشد هست که بتونه در مسایل پژوهشی با زمینه های مهندسی عمران درگیر بشه ؟

من از اول مرداد شروع کردم خوندن برای کنکور ارشد . منابعم رو براساس گرایش نرم افزار انتخاب کردم . ولی علاقه ی خاصی حس نمی کنم . و چون حسی به دیگر گرایش ها ندارم این گرایش رو که گرایش کارشناسی خودم بود رو انتخاب کردم .
ولی الان که مطالعه می کنم با بی انگیزگی جلو میرم . درسها انگار هیچ ارزشی نداره برام . انگار وقتی دارم سیستم عامل می خونم یه مشت چرت و پرته که جایی به کارم نمیاد .
حالا با توجه به اینکه من برای لیسانس دوس داشتم به رشته عمران برم و با توجه به رتبه بدم جای خوبی نتونستم این رشته رو قبول شم . حالا می خوام تو ارشد ببینم میشه این دو رشته رو اشتراکی بینشون پیدا کرد؟
یه مدت به فکر این بودم تغییر رشته بدم عمران . ولی برای ارشد اگه برم عمران خیلی از دیگران عقب تر خواهم بود و راه برای من سخت تر خواهد بود . این چیزی هست که دیگران گفتند بم.
اینکه دوباره بشینم لیسانس عمران بخونم نمی دونم عاقلانه هست؟

ضمنا من نمی دونستم در کدوم انجمن باید ایجاد بشه این موضوع . شاید اشتباه باشه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ
RE: آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟
(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ)nekata نوشته شده توسط:  سلام به دوستان . Huh
از دوستان ارشد می خواستم بپرسم کسی می دونه گرایشی بین آی تی و یا کامپیوتر در کارشناسی ارشد هست که بتونه در مسایل پژوهشی با زمینه های مهندسی عمران درگیر بشه ؟

من از اول مرداد شروع کردم خوندن برای کنکور ارشد . منابعم رو براساس گرایش نرم افزار انتخاب کردم . ولی علاقه ی خاصی حس نمی کنم . و چون حسی به دیگر گرایش ها ندارم این گرایش رو که گرایش کارشناسی خودم بود رو انتخاب کردم .
ولی الان که مطالعه می کنم با بی انگیزگی جلو میرم . درسها انگار هیچ ارزشی نداره برام . انگار وقتی دارم سیستم عامل می خونم یه مشت چرت و پرته که جایی به کارم نمیاد .
حالا با توجه به اینکه من برای لیسانس دوس داشتم به رشته عمران برم و با توجه به رتبه بدم جای خوبی نتونستم این رشته رو قبول شم . حالا می خوام تو ارشد ببینم میشه این دو رشته رو اشتراکی بینشون پیدا کرد؟
یه مدت به فکر این بودم تغییر رشته بدم عمران . ولی برای ارشد اگه برم عمران خیلی از دیگران عقب تر خواهم بود و راه برای من سخت تر خواهد بود . این چیزی هست که دیگران گفتند بم.
اینکه دوباره بشینم لیسانس عمران بخونم نمی دونم عاقلانه هست؟

ضمنا من نمی دونستم در کدوم انجمن باید ایجاد بشه این موضوع . شاید اشتباه باشه.
تفاوت فاحشی بین عمران و کامپیوتر هست ! زمین تا آسمون فرق دارن ! نرم افزار دوس نداری برو سراغ مدیریت، مثلا مدیریت MBA
۱
۱
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ
مدیریت حس می کنم شبیه درس مهندسی نرم افزار باشه بدم میاد .
رشته ی نرم افزار فکر می کنم خیلی بیشتر قابل تحمل باشه تا مدیریت.
از نرم افزار و برنامه نویسی بدم نمیاد . ولی نمی دونم چرا هیچ انگیزه ای بهم نمیده.
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ ب.ظ
هیچ شباهتی ندارن
۰
۰
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط nekata.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  هیچ شباهتی ندارن
من دنبال شباهت نیستم . منظورم کاربرد کامپیوتر در عمران هست . مثلا تو ارشد کامپیوتر فیلد های پژوهشی نزدیک به پزشکی و مهندسی برق وجود داره
۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط abolfazl pepco.)
RE: آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟
(۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ)nekata نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  هیچ شباهتی ندارن
من دنبال شباهت نیستم . منظورم کاربرد کامپیوتر در عمران هست . مثلا تو ارشد کامپیوتر فیلد های پژوهشی نزدیک به پزشکی و مهندسی برق وجود داره

اگر سخت افزار بودید ارشد با برق یه شباهت هایی داشتید
و استاد کنترل خطی ما میکفت هوش زیر مجموعه کنترل است

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۴۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۰۶ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۱۸ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۶۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۲ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۴۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۰ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close