تالار گفتمان مانشت
آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟ - nekata - 16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ

سلام به دوستان . Huh
از دوستان ارشد می خواستم بپرسم کسی می دونه گرایشی بین آی تی و یا کامپیوتر در کارشناسی ارشد هست که بتونه در مسایل پژوهشی با زمینه های مهندسی عمران درگیر بشه ؟

من از اول مرداد شروع کردم خوندن برای کنکور ارشد . منابعم رو براساس گرایش نرم افزار انتخاب کردم . ولی علاقه ی خاصی حس نمی کنم . و چون حسی به دیگر گرایش ها ندارم این گرایش رو که گرایش کارشناسی خودم بود رو انتخاب کردم .
ولی الان که مطالعه می کنم با بی انگیزگی جلو میرم . درسها انگار هیچ ارزشی نداره برام . انگار وقتی دارم سیستم عامل می خونم یه مشت چرت و پرته که جایی به کارم نمیاد .
حالا با توجه به اینکه من برای لیسانس دوس داشتم به رشته عمران برم و با توجه به رتبه بدم جای خوبی نتونستم این رشته رو قبول شم . حالا می خوام تو ارشد ببینم میشه این دو رشته رو اشتراکی بینشون پیدا کرد؟
یه مدت به فکر این بودم تغییر رشته بدم عمران . ولی برای ارشد اگه برم عمران خیلی از دیگران عقب تر خواهم بود و راه برای من سخت تر خواهد بود . این چیزی هست که دیگران گفتند بم.
اینکه دوباره بشینم لیسانس عمران بخونم نمی دونم عاقلانه هست؟

ضمنا من نمی دونستم در کدوم انجمن باید ایجاد بشه این موضوع . شاید اشتباه باشه.

RE: آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟ - vMahmoudi - 16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ)nekata نوشته شده توسط:  سلام به دوستان . Huh
از دوستان ارشد می خواستم بپرسم کسی می دونه گرایشی بین آی تی و یا کامپیوتر در کارشناسی ارشد هست که بتونه در مسایل پژوهشی با زمینه های مهندسی عمران درگیر بشه ؟

من از اول مرداد شروع کردم خوندن برای کنکور ارشد . منابعم رو براساس گرایش نرم افزار انتخاب کردم . ولی علاقه ی خاصی حس نمی کنم . و چون حسی به دیگر گرایش ها ندارم این گرایش رو که گرایش کارشناسی خودم بود رو انتخاب کردم .
ولی الان که مطالعه می کنم با بی انگیزگی جلو میرم . درسها انگار هیچ ارزشی نداره برام . انگار وقتی دارم سیستم عامل می خونم یه مشت چرت و پرته که جایی به کارم نمیاد .
حالا با توجه به اینکه من برای لیسانس دوس داشتم به رشته عمران برم و با توجه به رتبه بدم جای خوبی نتونستم این رشته رو قبول شم . حالا می خوام تو ارشد ببینم میشه این دو رشته رو اشتراکی بینشون پیدا کرد؟
یه مدت به فکر این بودم تغییر رشته بدم عمران . ولی برای ارشد اگه برم عمران خیلی از دیگران عقب تر خواهم بود و راه برای من سخت تر خواهد بود . این چیزی هست که دیگران گفتند بم.
اینکه دوباره بشینم لیسانس عمران بخونم نمی دونم عاقلانه هست؟

ضمنا من نمی دونستم در کدوم انجمن باید ایجاد بشه این موضوع . شاید اشتباه باشه.
تفاوت فاحشی بین عمران و کامپیوتر هست ! زمین تا آسمون فرق دارن ! نرم افزار دوس نداری برو سراغ مدیریت، مثلا مدیریت MBA

آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟ - nekata - 16 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ

مدیریت حس می کنم شبیه درس مهندسی نرم افزار باشه بدم میاد .
رشته ی نرم افزار فکر می کنم خیلی بیشتر قابل تحمل باشه تا مدیریت.
از نرم افزار و برنامه نویسی بدم نمیاد . ولی نمی دونم چرا هیچ انگیزه ای بهم نمیده.

آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟ - damash - 21 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ

هیچ شباهتی ندارن

آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟ - nekata - 21 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  هیچ شباهتی ندارن
من دنبال شباهت نیستم . منظورم کاربرد کامپیوتر در عمران هست . مثلا تو ارشد کامپیوتر فیلد های پژوهشی نزدیک به پزشکی و مهندسی برق وجود داره

RE: آیا در ارشد کامپیوتر یا آی تی گرایشی هست که بارشته مهندسی عمران اشتراکی داشته باشه ؟ - abolfazl pepco - 08 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ)nekata نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۴ ب.ظ)damash نوشته شده توسط:  هیچ شباهتی ندارن
من دنبال شباهت نیستم . منظورم کاربرد کامپیوتر در عمران هست . مثلا تو ارشد کامپیوتر فیلد های پژوهشی نزدیک به پزشکی و مهندسی برق وجود داره

اگر سخت افزار بودید ارشد با برق یه شباهت هایی داشتید
و استاد کنترل خطی ما میکفت هوش زیر مجموعه کنترل است