زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من یک مهندسی کامپیوترم !!!

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
بچه‌ها دقت کردید‌، دانشجوهای رشته های دیگه مثلا در مورد کنکور چجورین ؟ شاید باورتون نشه‌! اصلا نمیدونن چه درس هایی میاد براشون‌، پارسال سوالا چجوری بوده‌! رتبه‌ها کجا قبول میشن‌، منابعشون چجویه !
ولی بچه های کامپیوتر Big Grin
الان هر کدوم از شما یه پا مشاور کنکورید !!
ما کافیه اسم یکی از درس هامون رو google کنیم‌! هزار نوع کتاب و جزوه ردیف میشه واسمون Angel
در مورد هر چیزی که استاد مثلا تحقیقی پروژه ای چیزی بخواد یا خوشو پیدا می کنیم یا راهشو Big Grin
هر کس حرف الکی بهمون بزنه یا آمار الکی بده سه سوت دستشو با اینترنت رو میکنیم
خدا نکنه سیستم دختر همسایمون خراب شه !!! بشمار سه باید بیاریمش بالا Tongue
مقاله‌! نگو که اینقدر زبانمون قویه اصلا انگلیسی فکر میکنیم Big Grin اصلا هم دنبال نرم افزار های ساخت مقاله نمیریم Cool
Application های ویندوزی و دیتابیسی می نویسیم مثل هلوووووووووووو!
همچین پشتیبانی و طراحی شبکه می کنیم که خود Microsoft کــــــــــــــــــف میکنه !
سایت طراحی میکنیم‌، آدم وارد میشه میخواد کفشو لیس بزنه !!
روبات میسازیم فوتبالست !! از لیو مسی بهتر‌!( بچه های هوش)
FPGA و میکرو پروگرم میکنیم Intel خجالت میکشه (مخلص بچه های معماری)

با وجود اینکه از پاچه خواری بدم میاد ولی باید اعتراف کرد مانشت تو فرهنگ سازی پیشگام بوده و هست Dodgy

بله‌، باید افتخار کنیم که ما مهندس کامپیوتریم !!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , Majid gh , mahsacse85 , rezvan_m , hsh88 , alime , Donna , mosavat , saba7 , javadjj , انرژی مثبت , admin , delta , Morteza_s , saria , elhamath , mmes2020 , Maryam-X , sina_bhh
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ب.ظ
بعضیهاش درست بود
و برخی طعنه به نظر میومد
ما که نفهمیدیم منظورت چی بود از آخر Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fahime_A_2007 , alime
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ ب.ظ
جالب بود ولی من فکر میکنم اینایی که نوشته بودین با واقعیت همچین یه چند درجه ای اختلاف فاز داره

آخه تا بخوایم چهار کلمه اظهار نظر تخصصی کنیم فوری ۱۰۰۰ نفر از ۱۰۰۰ رشته مختلف میخوان بیان در مورد رشته خودمون به خودمون چیز یاد بدن‌!( از خودمون ارزون خریدن به خودمون گرون میفروشن )( ماشالله این روزها همه هم ادعای برنامه نویسی و کامپیوترشون میشه )آنهم به کمک همین اینترنت ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003 , fahime_A_2007
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ
اولین مورد رو کمو بیش قبول دارم. ارشد رشته های دیگه معمولا خیلی پیش پا افتاده‌تر از رشته‌ی کامپیوتره. مثلا عمران! اینقد پذیرش داره با رتبه دوپنصد هم روزانه قبول میشن! به قول دوستم شرط قبولیش خرید دفترچه س!

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
یه چیز دیگه هم نفاوت رشته ما با بقیه رشته ها
اونا علاوه بر اینکه نیاز ندارن بدونن چه چیزایی تو کنکورشون میاد
منابع چیه
درضد چیهه
ضریب چیه
راحت قبول میشن
حتی دولتی

.
.
.
.
اونوقت ما
....!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
RE: من یک مهندسی کامپیوترم !!!
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  آخه تا بخوایم چهار کلمه اظهار نظر تخصصی کنیم فوری ۱۰۰۰ نفر از ۱۰۰۰ رشته مختلف میخوان بیان در مورد رشته خودمون به خودمون چیز یاد بدن‌!( از خودمون ارزون خریدن به خودمون گرون میفروشن )( ماشالله این روزها همه هم ادعای برنامه نویسی و کامپیوترشون میشه )آنهم به کمک همین اینترنت ....
درسته‌! به خصوص فوق دیپلم های برق.منم واسه همین همیشه معتقدم یه مهندس کامپیوتر باید یه تخصصی داشته باشه که کسایی که تجربی کامپیوتر کار کردن هرگز نتونن اون کار رو بکنن . که کارهای تکنیسینی این حالت رو بیشتر دارن .

(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ)رضا_ایرانی نوشته شده توسط:  اولین مورد رو کمو بیش قبول دارم. ارشد رشته های دیگه معمولا خیلی پیش پا افتاده‌تر از رشته‌ی کامپیوتره. مثلا عمران! اینقد پذیرش داره با رتبه دوپنصد هم روزانه قبول میشن! به قول دوستم شرط قبولیش خرید دفترچه س!
دقیقا‌، کسی که من باهاش واسه ارشد درس میخوندم عمران بود. رتبه اش شد ۲۳۵۰ !
شبانه خواجه نصیر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
واقعا درست بود
من خودم مصاجبه ۱۰۰ نفر از برترین های کنکور رو تو اینترنت خوندم!!
دوستم رشته اش معماری بود ازم راهنمایی خواست بهش گفتم برو اینترنت ببین نفرات برتر چیکار کردن، باورتون میشه حتی یه دونه هم پیدا نکرد..
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , Hosein_2003
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط alireza3742.)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  دقیقا‌، کسی که من باهاش واسه ارشد درس میخوندم عمران بود. رتبه اش شد ۲۳۵۰ !
شبانه خواجه نصیر Big Grin

آقا چرا توی مانشت هرکی میخواد مثال بد بزنه از خواجه نصیر مایه میذاره ؟!
اگه قبول کنیم که خواجه نصیر توی کامپیوتر دانشگاه ضعیفی هست( که بدون هیچ تعصب خاصی به عقیده من اینقدرها هم نیست )توی عمران و نقشه برداری همه میدونن که دانشگاه خیلی خوبیه و جزو ۳-۴ تای اول ایرانه‌! در ضمن داشتن خروجیهای باکیفیت خیلی مهمتر از ورودی هست . شما ممکنه دانشگاه x هم با رتبه ۱ کنکور وارد بشید ولی خیلی به سوادتون اضافه نشه و برعکسش ممکنه دانشگاه سرشناسی قبول نشید ولی اساتیدش بی ادعا باشن‌، خیلی هم خوب با دانشجوها کار کنن و شما هم خوب ازشون استفاده کنید و باسواد بالا بیاید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , rascal1364 , someone
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ق.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  آقا چرا توی مانشت هرکی میخواد مثال بد بزنه از خواجه نصیر مایه میذاره ؟!
اگه قبول کنیم که خواجه نصیر توی کامپیوتر دانشگاه ضعیفی هست( که بدون هیچ تعصب خاصی به عقیده من اینقدرها هم نیست )توی عمران و نقشه برداری همه میدونن که دانشگاه خیلی خوبیه و جزو ۳-۴ تای اول ایرانه‌! در ضمن داشتن خروجیهای باکیفیت خیلی مهمتر از ورودی هست . شما ممکنه دانشگاه x هم با رتبه ۱ کنکور وارد بشید ولی خیلی به سوادتون اضافه نشه و برعکسش ممکنه دانشگاه سرشناسی قبول نشید ولی اساتیدش بی ادعا باشن‌، خیلی هم خوب با دانشجوها کار کنن و شما هم خوب ازشون استفاده کنید و باسواد بالا بیاید !
چرا بهت برمی خوره دوست من ؟ اولا که وقتی میگم با فلان رتبه خواجه نصیر قبول شد دلیل بر خوب بودن خواجه نصیره نه بد بودنش‌! وگرنه اگه با رتبه ۲۳۰۰ مجازی زابل قبول شده بود که دیگه گفتن نداشت! بعدشم این اتفاق افتاده که گفتم‌، نمیشه که بگم مثلا علم و صنعت قبول شده، دیگرانو نمیدونم چرا خواجه نصیرو مثال میزنن Blush
ارسال: #۱۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ب.ظ
حق با شماست همه درباره ما نظر میدن و بعضی هاشون واقعا بلدن. برای اینکه ما یک سروگردن از اونا بالاتر باشیم, باید تو یک چیزی مثل برنامه نویسی یا شبکه واقعا تخصص داشته باشیم, نه از هر کدوم یک چیزی بلد باشیم ولی انگار هیچی بلد نیستیم.
ارسال: #۱۱
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ ب.ظ
دوستان مشکل ایجاست هر کسی غیر از رشته خودمون که تونست با کامپیوتر کارکنه دیگه کلا کامپیوترو ترکونده،دیگه نمی دونن پشتش یه چیزه دیگست،برو توی بازار دیگه همشون شدن مهندس‌، سیستم می بنده در حد لالیگا‌، ولی نمی دونه چطوری همچین سرعتی داره یا اصطلاحتی تخصصیمونو بکار می برن ولی نمی دونن یعنی چی ؟؟؟؟
ارسال: #۱۲
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ب.ظ
البته من بعضی مهندس های کامپیوتر هم دیدم که حتی به زبان سی نمیتونن برنامه بنویسن . Big Grin
بعضی مهندس های کامپیوتر رو دیدم که فکر میکردن مهندسی کامپیوتر یعنی اپراتوری کامپیوتر ولی بعد از قبولی فهمیدن باید رشته مدیریت درس میخوندن Big Grin
بعضی مهندسهای کامپیوتر هم دیدم که فقط چون کلمه کامپیوتر کلاس داشته تو این رشته درس خوندن Big Grin

ولی بطور کلی بچه های کامپیوتر بچه های خوبین
ارسال: #۱۳
۰۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۵ ب.ظ
بله درسته هستن چنین افرادی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۲۴ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  راهنمایی به رشته های دیگر مهندسی برای ورود به مهندسی کامپیوتر +مفید برای علاقه مندان arashzoly ۲ ۲,۵۷۴ ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  رشته جدید مهندسی سیستم های الکترونیک دیجیتال یا مهندسی معماری سیستم های کامپیوتر majid11877 ۰ ۱,۹۰۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: majid11877
  تفاوت مهندسی نرم افزار با مهندسی سیستم های نرم افزاری stabesh ۳ ۲,۹۰۴ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: stabesh
Question مهندسی it یا مهندسی کامپیوتر شرکت کنم؟ hajilari ۲ ۲,۱۶۱ ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali blhj
Sad تفاوت مهندسی تکنولوژی نرم افزار با مهندسی نرم افزار Mehran ۸ ۳۶,۰۶۷ ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  آمار و احتمالات مهندسی - مهندسی کامپیوتر ۹۴ ahrmb ۱۸ ۱۱,۰۲۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farzadghadami
  شرکت در مجموعه مهندسی IT و مهندسی کامپیوتر کنکور دانشگاه آزاد amin1000 ۱ ۲,۰۳۹ ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_shinobi
  تفاوت مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار saeid sharifzade ۱ ۳,۸۷۵ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close