زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهندسی it یا مهندسی کامپیوتر شرکت کنم؟

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ
Question مهندسی it یا مهندسی کامپیوتر شرکت کنم؟
سلام
لطفا راهنمایی کنید برای شرکت در کنکور ۹۵ زیر مجموعه it را انتخاب کنم یا مهندسی کامپیوتر را؟
رشته اصلی خودم نرم افزار بوده اما با ریاضی به شدت مشکل دارم و اگر بخواهم کامپیوتر شرکت کنم باید ریاضی مهندسی، محاسبات عددی و آمار را سفید بگزارم
می خواستم شما راهنمایی کنید که it شرکت کنم یا کامپیوتر؟
به نظر شما قبولی کدام یک آسان تر است؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط kazhal@.)
RE: مهندسی it یا مهندسی کامپیوتر شرکت کنم؟
اگر گرایش های آی تی تغییر کنه، قبولی در رشته آی تی واقعا سخت میشه...

البته بازم علاقه بر هر چیزی اولویت دارهBig Grin

........
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hajilari
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ ب.ظ
مهندسی it یا مهندسی کامپیوتر شرکت کنم؟
اگر ضرایب درس ها مثل سال قبل باشه پایین زدن ریاضی مشکلی ایجاد نمی کنه و مهم تر از ریاضی زبان هستش. یعنی همون گرایش نرم افزار خودتون می تونید قبول بشید اگه ضرایب تغییر نکنه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۶۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close