زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تفاوت مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی نرم افزار

ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
سلام
دوستان من میخوام برا ورود به دانشگاه انتخاب رشته کنم احتمالا یا صنعتی اصفهان یا خود دانشگاه اصفهان قبول میشم . میدونم ترم افزار و IT خیلی واحداشون باهم یکیه اما میخواسم سوال کنم چه فرقایی باهم دارن هرکدوم تو چه زمینه هایی بهتره کدوم تو اینترنت و برنامه نویسی تحت وب فعالتره بازار کار هرکدوم چه تفاوتایی داره و هرچیزی که فکر می کنید برای انتخاب بهتر کمکم می کنه . من خودم نظرم ۶۰ به ۴۰ روی آی تی هست .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
سلام آی تی اصلا برنامه نویسی تحت وب نداره و چند تا واحد مثل تجارت و ...داره که وابسته به دانشگاه و استادش هر کی این واحد هارو به شکلی پاس میکنه مثلا درس به نام آی تی رو یکی برنامه نویسی پاس می کنه یکی با یک استاد دیگه بصرت تئوری درس حفظ می کنه ....در کل تو آی تی یکم اطلاعات عمومیت نسبت به اینترنت بیشتر می شه ...ببین می خوای ارشدتو چی بخونی با توجه به اون رشته لیسانستم انتخاب کن.گرایش های آی تی و کرایش نرم افزار تو ارشد رو نگاه کن والا لیسانس که یکی هستند تقریبا

رفت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  تفاوت WordPress.com و WordPress.org nillshid ۰ ۸۶۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۰۸۰ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close