زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی و مشاوره برای کسی که فکر میکنه صفر به معنی واقعی هست

ارسال: #۱۶
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۳ ق.ظ
RE: راهنمایی و مشاوره برای کسی که فکر میکنه صفر به معنی واقعی هست
(۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۴ ق.ظ)A V A نوشته شده توسط:  این تاپیک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مرسی از لطفتون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۷
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ق.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  یعنی مرداد فقط گسسته و ... بخونی :| ؟؟؟؟ روزانه همه درسا رو بخون پیش نیازی هم زیاد مهم نیست به هر حال شما یکبار درسا رو خوندی صفر صفر هم نیستی ... هر روز ( ۲ تا مشترک ، ۲ تا تخصصی + ۱ عمومی ( زبان یا ریاضی )) انتخاب کن برو جلو . تست هم فراموش نکن تایم درس رو هم زیاد در نظر نگیر ۱ ساعت تا ۱/۵ درس و بخون نیم ساعت هم یه خلاصه براش بنویس ... میتونی پنجشنبه + جمعه رو هم برای تست در نظر بگیری + جمع بندی هفته ای که گذشت ...
یعنی همه درسا را با هم تموم کنم بهتره؟ تا این که اینجور و دوتا دوتاتمومشون کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط flowerirani.)
لطفا برنامه دقیقتونو بنویسید در طی یه ۲۴ساعت تا هرچی به ذهنم میرسه کمکتون کنم قطعا اگر اولویت اول درس باشه صبح درس بخونی خیلی اکتیو تر فعالتر , تازه تر هستی
ضمنا شما وقتی میرین پیش مشاور همینجوری براتون یه نسخه میپیچه چرا چون دنیال سود هست
شما باید روحیاتونم بفرمایین مثلا کم حوصله بودن شما بیشتر از ۱ساعت یه بند دووم نمیارین
اگر با حوصله باشین تا ۳ساعتم میشه یه بند درس خوند......
در کل صبح درس خوندن خیلی خوبه به شرطی که قبلش ۱۰دقیقه نرمش کنین
فوق العاده جواب میده
راجب درسها هم تحت هر شرایطی شما باید اول گسسته رو بخونین من به نظر بقیه احترام میذارم اما گسسته کلید هست
حتی اگر نتونید تست بزنید که میتونید چون در گرایش نرم افزار ۵تا تست متوسط بلکه یکیشون سطح بالا امسال اومد...
میشه به راحتی با۱ماه وقت گذاشتن ۳تاشونو زد
اگر نشه زد هم شما بییس اصلی همه درسها رو راه افتادید
بعنوان مثال وقتی شما فصل اول منطق ر و مسلط بشید ود به خود ۳فصل هوش و ۳فصل اول مدار منطقی رو راه می افتید.....
شما باید حتما حتما گسسته رو بخونید اینجوری که یه روز یا صدا گوش میکنین یا درس جدید یخونین
بعدش باید حتما روز بعدش هم اونو مرور کنین وروی کاغذ ببرید جاهایی که ضعف دارید البته اخرش هم ۱۰تا تست اون فصل رو بزنین البته ترجیحا نه الزاما تست زدن روز سوم بشه بهتره یا اخر خوندن روز دوم وقتی اون مبحث مسلط شدین ...
ضمنا در کنارش بعد یه هفته کتاب های دیگه رو اضاف کنید
من توصیه میکنم مدار منطقی وساختمان موازی با این دوتا بخونین ۳تا واسه ماه اول کافیه
فعلا با کلیات شما این توصیه من هست
این مهمه کار شما چیه؟ ذهنتونو درگیر میکنه یا جسمتونو.....
اینا نکاتی هست که تقریبا هیچ مشاور ی درنظر نمیگیره البته چون بلد نیست
یه چندتا صدا دار م پیداشون کنم لینکشونو واستون میذارم
موفق باشید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SEVES , d_felfelak
ارسال: #۱۹
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
منم دقیقا صبح را برای درس گذاشتم
معمولا بازههای ۱-۱:۳۰ برای درس ها می ذارم بعدش پرش ذهنی دارم البته توی کتابخونه که باشم تا۲ ساعت با انرژی میخونم

من طراحی سایت انجام میدم و مسلما ذهنم شدیدا درگیر میشه
(۲۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  یه چندتا صدا دار م پیداشون کنم لینکشونو واستون میذارم
بابت همه راهنمایی هاتون ممنون
//
این برنامه دور اولم خیلی بد برنامه ریزی شده؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani
ارسال: #۲۰
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ
سلام
ببخشید دیر اومدم...
راسپینای عزیز اصلن با برنامت موافق نیستم
باید همه درسهارو موازی پیش ببری
اگه تو درسی مشکل داری یا درسی واست سخته یا درسی پیش نیاز بقیه هست باید قبل از همه و هرچه زودتر اونو یه دور کامل بخونی
بعد از خوندن این قبیل درسها میری سراغ برنامه اصلی
تو برنامه اصلی باید باید باید همه درسهارو حتی اونایی ک قبل ازین یه دور خوندی، باهم موازی پیش ببری
اگه موازی جلو نری وقفه ای ک بین درسهات میوفته باعث میشه فراموششون کنی و شک نکن ک این اتفاق میوفته
حتمن حتمن آزمون شرکت کن... آزمون بهت برنامه میده و کمکت میکنه ک موازی پیش بری
شاید لازم باشه کارتو کنار بذاری چون رشته ای که میخای شرکت کنی حجم درساش زیاده و تمرکز زیادی لازم داره به علاوه این که وقتی همزمان هم بخای وب نویسی کنی هم انرژیتو واسه درس بذاری هر دو کارت بی کیفیت انجام میشه
ببین باید برای چند ماه هم ک شده تمام ذهن و تواناییت رو فقط و فقط روی درس بذاری تا انشالا نتیجه بگیری
.......
فک میکنم جواب سوالت رو دادم
باید الان درس یا درسهایی رو شروع کنی که برات مشکل هستن یا فک میکنی ضعیفی یا پیش نیاز هستن
این درسهارو شناسایی میکنی و هرچه زودتر جدی شروع میکنی و اونارو برای خودت جا میندازی
وقتی تموم شدن برنامه اصلیتو ک شامل موازی خوندن همه همه درسها هست شروع میکنی
سوالی داشتی در خدمتم

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , d_felfelak , Sector
ارسال: #۲۱
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط captain.)
والا ما هم که کنکور دادیم پایمون زیاد خوب نبود،پارسال که اصلا برا کنکور نخونده بودم و با معلومات خودم رفتم سر جلسه و سعی کردم تا هر چیزی رو که بلدم بزنم، رتبه ام شد یه چیزی در حدود ۹۰۰۰ ، از مهر هم شروع کردم برا خوندن با حدودا روزی هفت هشت ساعت.
اینو گفتم که بدونید پایه ی قوی درسته مهمه ولی مهمتر از اون خود شمایید ، اگه از الان شروع کنید به یاری خداوند حتما موفق میشید، البته به شرطی که قبل از همه خودتون به این باور برسید که می تونید.

زندگی عقیده است و جهاد
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , RASPINA , hmd1 , flowerirani , tohidi4503 , d_felfelak , Sector
ارسال: #۲۲
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید دیر اومدم...
راسپینای عزیز اصلن با برنامت موافق نیستم
باید همه درسهارو موازی پیش ببری
اگه تو درسی مشکل داری یا درسی واست سخته یا درسی پیش نیاز بقیه هست باید قبل از همه و هرچه زودتر اونو یه دور کامل بخونی
بعد از خوندن این قبیل درسها میری سراغ برنامه اصلی
تو برنامه اصلی باید باید باید همه درسهارو حتی اونایی ک قبل ازین یه دور خوندی، باهم موازی پیش ببری
اگه موازی جلو نری وقفه ای ک بین درسهات میوفته باعث میشه فراموششون کنی و شک نکن ک این اتفاق میوفته
حتمن حتمن آزمون شرکت کن... آزمون بهت برنامه میده و کمکت میکنه ک موازی پیش بری
شاید لازم باشه کارتو کنار بذاری چون رشته ای که میخای شرکت کنی حجم درساش زیاده و تمرکز زیادی لازم داره به علاوه این که وقتی همزمان هم بخای وب نویسی کنی هم انرژیتو واسه درس بذاری هر دو کارت بی کیفیت انجام میشه
ببین باید برای چند ماه هم ک شده تمام ذهن و تواناییت رو فقط و فقط روی درس بذاری تا انشالا نتیجه بگیری
.......
فک میکنم جواب سوالت رو دادم
باید الان درس یا درسهایی رو شروع کنی که برات مشکل هستن یا فک میکنی ضعیفی یا پیش نیاز هستن
این درسهارو شناسایی میکنی و هرچه زودتر جدی شروع میکنی و اونارو برای خودت جا میندازی
وقتی تموم شدن برنامه اصلیتو ک شامل موازی خوندن همه همه درسها هست شروع میکنی
سوالی داشتی در خدمتم
ممنون از راهنمایی اتون
حتما توی برنامه ریزی جدیدم تجدید نظراساسی می کنم ولی درس ها را کم کم اضافه می کنم
چون با شناختی که از خودم دارم می دونم نمی تودنم یه دفعه ۷-۸ تا درس با هم بخونم و البته منطقی هم نیست

در مور کارهم حداکثر تا اوایل مهر نمیتونم کارم را رها کنم فقط این دوماه را پروژه میگیرم و توی مهرماه حتما یه مرخصی ۴-۵ ماهه میگیرم که امیدوارم اونقدر کنکور را خوب بدم که بتونم روی کارتوی شهری که ارشدخواهم خوند سرمایه گذاری کنم (ان شالله)
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ)captain نوشته شده توسط:  والا ما هم که کنکور دادیم پایمون زیاد خوب نبود،پارسال که اصلا برا کنکور نخونده بودم و با معلومات خودم رفتم سر جلسه و سعی کردم تا هر چیزی رو که بلدم بزنم، رتبه ام شد یه چیزی در حدود ۹۰۰۰ ، از مهر هم شروع کردم برا خوندن با حدودا روزی هفت هشت ساعت.
اینو گفتم که بدونید پایه ی قوی درسته مهمه ولی مهمتر از اون خود شمایید ، اگه از الان شروع کنید به یاری خداوند حتما موفق میشید، البته به شرطی که قبل از همه خودتون به این باور برسید که می تونید.
قبل از برنامه ریزی به این باور نرسیده بودم ولی هرچی جلوتر میرم انگار مسیر برام هموار تر میشه و درهای امید بیشتری به روم باز میشه.
ممنون از راهنمایی اتون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ
از دور ها چه زیباست! امـــــــــــــــــــواج آبی عشق؛ امــــــــــا دریغ و افسوس چون می رسی سرابـــــــــــه!
۲
۲
ارسال: #۲۴
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  از دور ها چه زیباست! امـــــــــــــــــــواج آبی عشق؛ امــــــــــا دریغ و افسوس چون می رسی سرابـــــــــــه!
ببخشید چی سرابه؟
درس خوندن برای ارشد؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  از دور ها چه زیباست! امـــــــــــــــــــواج آبی عشق؛ امــــــــــا دریغ و افسوس چون می رسی سرابـــــــــــه!
ببخشید چی سرابه؟
درس خوندن برای ارشد؟
نه احتمالا ایشون منظورشونو اینه که وقتی ارشد قبول می شی تازه می فهمی سراب بوده که البته من کاااااااملا مخالفم

Winners... Are not those who never fall, but those who never QUIT
۱
۲
ارسال: #۲۶
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ
با سلام
ببینید هیچ صفر واقعی در هیچ جای دنیا وجود نداره
اگه هدفتون ارشد هستش پس تلاش کنید و نگران نباشید که فلان درسو بلد نیستید
مطمن باشید همه مثل شما هستن
نحوه درس خوندن دانشگاه و کنکور زمین تا آسمون فرق داره
وقتی میای شروع میکنی اکثر موضوع ها واست جدید هستند
و مطمن باشید واسه همه به همین صورت هستش
برنامه ای که من پیشنهاد میدم بهتون برنامه ای هست که برترین مشاوره حداقل تو رشته کامپیوتر میگه
دکتر خلیلی فر
واسه تابستون ۶ تا درس بخون بعد که تونستی تمومش کنی
تو مهر تست و جمع بندی کن و بقیه درسارو بخون
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , software1393 , marjan sadat
ارسال: #۲۷
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲ ق.ظ
Rainbow RE: راهنمایی و مشاوره برای کسی که فکر میکنه صفر به معنی واقعی هست
(۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  با شناختی که از خودم دارم می دونم نمی تودنم یه دفعه ۷-۸ تا درس با هم بخونم

نهایتا سه یا چهار تا درس رو بذارید توی تابستون تا هم حجم مطالب جدیدی که میاد تو ذهنتون کم باشه و هم کم کم دستو ذهن و چشمتون برای مطالعه و یادگیری گرم شه که انشالله وقتی (احتمالا) از مهر شروع به مطالعه همه دروس کردید کشش این رو داشته باشید که بتونید همه دروس رو با هم پیش ببرید. فکر میکنم این رو توی مشاوره ها هم دیدم و خودم هم تجربه کردم که نهایتا یکی دو درس باشه برای مهر ماه به بعد که شما چیزی ازشون یادتون نیست. با این روش شما حتما میتونید بخش زیادی از دروس رو خوب پیش ببرید.
در ضمن لازم نیست شما همه ۷-۸ درسی که گفتید رو توی برنامه هر روزتون داشته باشید. اگه بخواید با برنامه ریزی موسسات پیش برید زمان بین هر آزمون دو هفته است و شما باید توی این دو هفته بخش های مورد نظر دروس رو بخونید. به عنوان مثال من برنامه خودم رو میگم که مثلا برای نه درس اون ها رو توی سه روز و هر روز سه تا درس میذاشتم و به صورت چرخشی توی نه روز میخوندم و وقتی نهایتا توی نه روز که میشه سه تا سه روزه مطالبم خونده شد چهار روز برای تست میموند. اینجوری من هر درس رو توی دو هفته قبل از آزمون سه بار باز کرده بودم (البته هفته های آخر بیشتر به تست میگذشت). شمام روش مناسب خودتون رو پیدا کنید

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , d_felfelak
ارسال: #۲۸
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ
به این تاپیک ها یه سری بزنی بد نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , RASPINA
ارسال: #۲۹
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ق.ظ، توسط flowerirani.)
این برنامه دور اولم خیلی بد برنامه ریزی شده؟
[/quote]

=============
سپایگذارم
راستش خیلی بده یه چیزاییی واستون داخل پیام خصوصی نوشتم شاید بدردتون بخوره ....
طراحی یکم که نه خیلی ذهنتونو درگیر میکنه
با احتمال ۹۹% امتحان اردیبهشت خواهد بود پس:
قطعا شما صبح درس بخونین عصر کار کنین
حداقل ۲یا ۳ ماه اخرتونم باید قید طراحی روبزنین تا بتونین مطالبتونو جمغ بندی کنین ازاالان یه طوری برنامه ریزی کنین
نظر من این با گسسته ساختمان مدار منطقی شروع کنین جزئیاتو من اونجا نوشتم اگر گسسته رو با مشقت شده بخونین بعدا میفهمین چه لطفی شده در حقتون
اگر طراحی خوب لد باشید ذهنتون بازه قطعا وگسسته رو خوب یاد میگیرید
راستی
مهمترین فصل تمام کتابها وتمام فصول رشته کامپیوتر بدون شک روابط بازگشتی هست
تیم فصل رو یه نقطه جا نذارین و وقتی توی این فصل مسط بشین ۳درس ساختمان الگوریتم گسسته..... راه میوفتید شکارش گسسته هم فراموش نشه
به طور مثال سوال درهم سازی ۹۴ ایتی با شمارش حل میشد امسال نه با چک کردن همه ورودی های مختلف

وقتی تموم شد یک یا ۲نصفه روز میذارید واسه تست زدن ومرور این ۳کتاب بعدش بقیه ر وموازی ادامه میدید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۰
۳۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ
سلام دوستان
من از ۶ تیر با یه برنامه شروع کرد به خوندن برای ارشد هوش .الان بعد از یک ماه فکر می کنم بخش هایی از برنامم اشتباهه خلاصه ای از برنامم رو میگم اگر ممکن هست کمکم کنید:
۶تا درس انتخاب کردم واسه تابستان تا آخر مهر:نظریه زبان ماشین - هوش مصنوعی-سیستم عامل -مدار منطقی-معماری کامپیوتر- ساختمان گسسته
سه تاشو روز زوج سه تاشو فرد (هر کدوم ۲ ساعت)جمعه هم استراحت و قرار بود هر مبحث از هر درس که خونده شد فرداش -یه هفته بعد -۲ هفته بعد -۱ ماه بعد و ... دوره و تمرین حل کنم.
مشکل این هست که این خیلی زمان گیره و من نمی تونم اجراش کنم چون :
۱-مرور ها خیلی زیاده و زمان بر =>2- ساعت مطالعه در روز خیلی میشه ۳-به بعضی از درس ها نمی رسم و جلو نمی برم۴-فقط دوره میکنم تو بعضی درس ها اصلا وقت به تمرین حل کردن هم نمیرسه و خلاصه نویسی هم نمی کنم
برای مثال سیستم عامل دکتر حقیقت خیلی حجمش زیاده و من وقتی یه روز ۲ ساعت ازش می خونم فرداش که یه بار دیگه واسه مرور کردن میخوام بخونم هم ۱ ساعت طول می کشه
یعنی در کل زمان و دفعات مرور و تمرین برای هر مبحث که خوندم رو نمی دونم ؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۱۵ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۵۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۲۵ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۲۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۹۳ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close